Skoči na vsebino

Nova Mazda 6 sport GT 2.5


Robert

Priporočeno sporočilo

Kot vem so bremze enake tako na GT-jki kot na tisti s CE opremo... tako, da 16" colske po mojem ne bi smele biti problem. Ne dam pa roko v ogenj ampak glede na to, da so malo ve?ji diski kot pri stari ?estki je razumljivo to, da 15" ne gredo gor (kar je bilo mo?no pri stari), 16" bi pa morala pasat.

 

Hmm... a je mo?no kontrolo pritiska nekako izklopit - recimo kak?na varovalka al pa kej podobnega. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no ja, meni so na servisu rekli, da manj?e od 17" tudi homolomo ne bi mogel, na listku pa pi?e, da imam lahko 17" in 18" gor. torej, manj?e ne, ve?je da. nisem pa ziher, ?e zaradi bremz. ne vem zaradi ?esa.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

seveda jo bom predstavil v sliki in besedi upam da ne bom preve? ?ustva notri vpisal ker komaj ?akam da jo dobim in sem bolj vesel kot otrok kak?ne igra?ke..hahahahha..?e bo vse po sre?i drug teden dobim tako mi je rekla prodajalka ker morajo ?e senzorje na?timat in naredit servis...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok... bom pa ?e jaz dodal tole o velikosti koles,

 

kolega "vogrin" ima 2.5 6ko novo, in sva midva tole malo od bli?e pogledala, pa se nama je zdelo, da 16" ne bo ?lo gor, sicer nisva probala, so pa diski precej veliki... tako da... ne vem... sem 98% prepri?an, da za tako velik in mo?en voz rabi? velike bremze, ki pa posledi?no rabijo tudi malo ve?ja kola :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mercedes S500 iz leta 2000 ima serijsko 16"...

pa ima skor 2000kg pa cez 300konjev.

Velikost diskov je sam izgovor...dajejo velika kolesa, ker je taksen trend. Upam, da se bojo kmalu spomnili, da velika kolesa tudi poslabsajo vozne lastnosti...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mercedes S500 iz leta 2000 ima serijsko 16"...

pa ima skor 2000kg pa cez 300konjev.

Velikost diskov je sam izgovor...dajejo velika kolesa, ker je taksen trend. Upam, da se bojo kmalu spomnili, da velika kolesa tudi poslabsajo vozne lastnosti...

 

Bravo Labi,to so besede.Veliki diski ?e ne pomenijo dobrih zavor.In pa za Mazdo 6-prva izvedba je bilo dokazano,da ima najbolj?e performanse(najhitrej?i krog,najve?je udobje) prav z 16-kami. :bravo:

Pa so dali gor tudi 17-ke,pa 18-ke... :ne vem:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok... bom pa ?e jaz dodal tole o velikosti koles,

 

kolega "vogrin" ima 2.5 6ko novo, in sva midva tole malo od bli?e pogledala, pa se nama je zdelo, da 16" ne bo ?lo gor, sicer nisva probala, so pa diski precej veliki... tako da... ne vem... sem 98% prepri?an, da za tako velik in mo?en voz rabi? velike bremze, ki pa posledi?no rabijo tudi malo ve?ja kola :)

 

Zakaj pa gredo 16" na model z opremo CE? Diski in zavorne ?eljusti so enaki pri vseh stopnjah opreme.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj pa gredo 16" na model z opremo CE? Diski in zavorne ?eljusti so enaki pri vseh stopnjah opreme.

 

Pri 6-ki prve generacije imajo samo benzinarke 1.8 manj?e diske in druga?ne zav.plo??ice.Vse ostale imajo enake-tudi ameri?ke.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prosim za predloge - v pri?akovanju vozila Mazda 6 sport GT 2.5i:

- nakup 4 zimskih gum 205 55 R16 z alu plati??i in senzorji za tlak ali

- nakup 4 zimskih gum 225 45 R18 brez alu plati?? in menjava gum vsako leto na obstoje?a alu plati??a s

senzorji - mogo?e nasvet katere (gume).

Senzorji naj bi delovali le na alu plati??ih - ali je to res. Stro?ek je sicer bistveno ve?ji pri prvi varianti.

 

 

?e rabi? Dunlop SP Wintersport M3 225 45 R18 vo?ene eno sezono (od novembra 2007 -marec 2008) mi po?lji PM (kupljene prej?nje leto - jesen 2007 pri ?panu http://b2c.span.si/?p=a&i=200000413968...da=&lang=sl, bile so popolnoma nove). Lepo ohranjene in tudi lepo shranjene doma v vre?ah in primerni temperaturi. Dam za ugodno ceno. Ena nova je 240?, jest dam vse 4 za 400?.

4801_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e rabi? Dunlop SP Wintersport M3 225 45 R18 vo?ene eno sezono (od novembra 2007 -marec 2008) mi po?lji PM (kupljene prej?nje leto - jesen 2007 pri ?panu http://b2c.span.si/?p=a&i=200000413968...da=&lang=sl, bile so popolnoma nove). Lepo ohranjene in tudi lepo shranjene doma v vre?ah in primerni temperaturi. Dam za ugodno ceno. Ena nova je 240?, jest dam vse 4 za 400?.

 

Ce bos gume se imel cez kaksen mesec, se verjetno kaj slisiva... Enkrat oktobra naj bi dobil novo sestko... pa bo treba za zimo obuvala najti :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

mazda6, zanima me ali si se potem odlo?il za tisto Mazdo 6 Sport Combi (nova), temno modra, katere notranjost slike sem ti poslal (svetlo siva).

 

 

Ja sem :) ...

 

Se par slikic sem naredil potem sam...

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo nekaj bi pripomnil glede, senzorjev za tlak v pleomatikah.

 

jaz osebno tega nebi imel, saj se gostota zraka glede na temp. zunaj spreminja, senzorji pa to zaznavajo kot da je guma prazna in na koncu gorijo opozrilne lu?ke po nepotrebnem.

 

ne govorim iz lastnih izku?en, ampak sem, so mi omenili ljudje, kateri hodijo k nam na servise.

ve?ina re?e, da ?e bo ?e kupla nov avto bo 100% brez teh senzorjev.

 

tak gledano je to potem samo zato da se pa? pohvali?: ja jaz pa mam senzorje za merjenje tlaka v gumah.

 

no se na koncu je to samo stvar vsakega posameznika.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sem :) ...

 

Se par slikic sem naredil potem sam...

 

 

naaaaaaajs raaaaaajd duuuuuuuuuuuuud :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.