Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

tavelik petrol na tr?a?ki pred dolgim mostom

so mi rekli, da nej se ne sekiram, ker da se take zadeve dogajajo ?zmeden? a bej?no, a res :angry:

A je kdo ?e poskusil vnov?iti zni?anje vrednosti avtomobila, ker bo farban?

 

ej Boss ne komplicirat - zmeni se tako kot jaz, za 3 praske na ljubelju (odbijac ni kasiral veliko) sem dobil nov cel prvi odbija?!

 

Nisi ti kriv, lepo reci na servisu nova avba, nov brisalec!!!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, za uvod v debato jih udar po glavi z enmu tomahavkom, bemti ne morjo ti novga voza tkole poferderbat! :angry2:<_<:ninja:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je kdo ?e poskusil vnov?iti zni?anje vrednosti avtomobila, ker bo farban?

 

Ja, jaz sem to uveljavljal pri vseh popravilih.

Saj ti bodo v zavarovalnici razlo?ili kako in kaj ampak re?i mora? pa sam, oni ti tega ne bodo ponudili. Druga?e je pa pri Triglavu tako, da napi?e? na navaden A4 list zahtevek za povrnitev ni?je vrednosti vozila... in to je to, denar dobi? nakazan na ra?un.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, jaz sem to uveljavljal pri vseh popravilih.

Saj ti bodo v zavarovalnici razlo?ili kako in kaj ampak re?i mora? pa sam, oni ti tega ne bodo ponudili. Druga?e je pa pri Triglavu tako, da napi?e? na navaden A4 list zahtevek za povrnitev ni?je vrednosti vozila... in to je to, denar dobi? nakazan na ra?un.

 

 

Po kak?nem kriteriju pa to izra?unajo?

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po kak?nem kriteriju pa to izra?unajo?

 

Dobro vpra?anje... Pri M323 sem dobil 200? za po?kodbo zadnjega odbija?a in opraskan zadnji blatnik, pri 6-ki pa za opraskana prednja vrata in prednji blatnik 400?.

 

Ampak, ?e omeni? manjvrednost vozila ti vsaj nekaj pade v ?ep... ?e pa ne omeni? nima? pa ni?, no, ima? popravljen avto...

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo to lahko uveljvalja? ?e je znani povzro?itelj ali tudi ?e je npr. parking po?kodba?

 

Samo, ?e je znan povzro?itelj. Na parking ne gre.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo, ?e je znan povzro?itelj. Na parking ne gre.

 

Dr?i sem danes preveril - moj primer gre direktno k pravnikom Triglava, ker je vmes odgovornost neavtomobilskega zavarovanja. Mi je povedal cenilec naj samo po?ljem dopis na njihovo pravno slu?bo in bodo zadevo obravnavali ter mi sporo?ili - pa da vidmo ?e bom pol ?e hvalil Triglav :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V dveh dneh sem kar parkat porajtu, kok mi fali un za?etni pospe?ek biv?e MX5 (ko je treba s semaforja hitro speljat in spraznit kri?i??e), matr tist je res skorda poletel, tele 323 1.5 in Celica, to pa so zaspanci na cesti - ga naturira? pa se lih za glih premika! :blush:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

firefox je tok glup, da ne mores verjet...

prav sovrazim ga, pa sploh ne vem zakaj ga mam

 

Zakaj?

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

firefox je tok glup, da ne mores verjet...

prav sovrazim ga, pa sploh ne vem zakaj ga mam

 

Kwa pa teb ni jasn ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pomoje je samo la?en :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo tole vreme je pa res ?isto vija. :(

Kak?en bo?i? neki tole je bolj podobno,vsaj po vremenu,kak?nemu novembru.

 

Ko pogledam po veb. kamerah smu?i??a je bolj zeleno vse skupaj.Malo ve? snega kot pri nas na obali. :P

...jaz pa grem ?ez dobrih 10 dni kao smu?at.Mah,upajmo,da bo kaj zasne?ilo ker druga?e si moram omislit

kak re?ilni jopi? za vodo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma kaj mraz, smu?anje...

 

Sora in Sava sta podivjali - ne samo ti2, Sava je ?e ?ez desni breg V Medvodah, prve hi?e ?e v vodi, v Tacnu enako, kaj ?ele kak bolj gorski in odro?ni predeli...

 

Se skoz na cunami spominjam...ko se mimo elektrarne peljem, dela na polno kot da se ti bli?a orkan

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bemu ma***! :angry: pred cca. mescom kupil "nov" laserski tiskalnik Samsung ML-1640.......in v?eraj po cca. 100 sprintanih listih za?ela utripati lu?ka za barvo <_<:angry2:

Prekleta banda oderu?ka pa ?e je to normalno, da jim jebem vse po spisku.....da? 70? za tiskalnik da ti dela 1 mesec! Kurbe! :angry::glare:

 

halo... kul daun... na tonerjih se slu?i, ne na tiskalnikih ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh smu?anje zdej ni ve? zimski ?port, sedaj bo surfanje in rafting :)

 

 

Tako kot tole pri letosnjih pomladnih poplavah :):bravo:

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.