Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

jest pa grem uceraj zeljen zabave zutat :danzoman: v nek ljubljanski klub, kjer po ene 2h urah vidm mojo (ze bivso, samo ona tega se ne ve) punco z nekim drgugim mojstrom. hvala bogu da sta me moja kolega odvlekla vn ker bi drugace naslednih nekaj let obiskoval forum iz Doba.

smrt je dokaz da zivlenje cloveku skodi

 

5398_1.png

 

trevian

tribal wars

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest pa grem uceraj zeljen zabave zutat :danzoman: v nek ljubljanski klub, kjer po ene 2h urah vidm mojo (ze bivso, samo ona tega se ne ve) punco z nekim drgugim mojstrom. hvala bogu da sta me moja kolega odvlekla vn ker bi drugace naslednih nekaj let obiskoval forum iz Doba.

 

 

O fak ice, zoprna zadeva... Ampak glej to ?e iz pozitivne plati. Saj ve?, staro leto odnese kar ni v redu in prinese nove stvari, upajmo bolj?e. To ti tudi jaz ?elim. :)

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si ziher, da se spla?a? Pa? tako je, ?e ni imela "jajc", da bi ti to v ksiht povedala po moje sploh nima smisla, da bi se spu??al na njen nivo. Pozabi jo, kot pozabi?, da si videl pasji kakec na plo?niku.

 

Tako to je, bo? pa ?e kak?no bolj?o sre?al ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Maj gre v ku*** vse skupaj. Bil danes z "prijateljico" dogovorjen da grema skupaj k polno?nicam, pa me pokli?e ?e? kao da ne more, da se je z starimi dovorila za polno?nice. Mislim, hvala za ro?e, tegl si bom pa sam kupo, zemljo pa vkradel:( kolko je videt bom kar lepo sam z kolegi praznoval novo leto ona pa se naj j*** po svoje.

282170693.png

 

 

kdor zgodaj ustaja, ni direktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Maj gre v ku*** vse skupaj. Bil danes z "prijateljico" dogovorjen da grema skupaj k polno?nicam, pa me pokli?e ?e? kao da ne more, da se je z starimi dovorila za polno?nice. Mislim, hvala za ro?e, tegl si bom pa sam kupo, zemljo pa vkradel:( kolko je videt bom kar lepo sam z kolegi praznoval novo leto ona pa se naj j*** po svoje.

 

Mene je pustila danes <_< na bo?i?no no? :bravo: hura za izbiro ?asa :danzoman:

Najprej sem se ful sekirav, pol sm pa vzel mojo skrivno zalogo misti?nih zeli??, si na hitr zviv enga in kar naenkrat se mi zdi stol na katerem sedim dost bolj udoben.

Uglavnem hotu sm povedat da se je brezveze sekirat :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene je pustila danes <_< na bo?i?no no? :bravo: hura za izbiro ?asa :danzoman:

Najprej sem se ful sekirav, pol sm pa vzel mojo skrivno zalogo misti?nih zeli??, si na hitr zviv enga in kar naenkrat se mi zdi stol na katerem sedim dost bolj udoben.

Uglavnem hotu sm povedat da se je brezveze sekirat :hohoho:

 

Se ne sekiram. Bo njej na koncu bol ?al kot meni. Garantirano. Pa? ju bom obljubo da grema nekam za novo leto skupa, in bo pri tem samo ostalo. Pa do nadaljnega bo za njo nedosegljiv, pa naj se jo?e kolko ho?e. Sladko ma??evanje :D:P

Pa danes bom na ?alost par bambusov spil: :P:D

282170693.png

 

 

kdor zgodaj ustaja, ni direktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.