Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Mi lahko kdo predlaga kak?nega "ornk" vulkanizerja, prosim. Ker na tem podro?ju sem slab, pa? po liniji najmanj?ega odpora sem menjal gume vedno na Gami (so se mi servisi ravno tako sovpadli).

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi lahko kdo predlaga kak?nega "ornk" vulkanizerja, prosim. Ker na tem podro?ju sem slab, pa? po liniji najmanj?ega odpora sem menjal gume vedno na Gami (so se mi servisi ravno tako sovpadli).

 

sitar avtopneumatik center kamnik :rispekt:

 

LINK

 

pa ?e dokaz da so dobri ;)

 

ANJCI | 12.1.2008 2008b 14:42

Novost pri Sitar Pneumatic Centru je zastopstvo za Slovenijo priznanih Nem?kih alu plati?? Oxigin.

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

BaSe | 17.7.2007 2007b 15:06

moja ocena ?ista 10-ka, sem mel 2 felni zviti, pa so mi jih popravli v roku 1 tedna, s tem da ?e zraven ?tejemo po?iljanje feln iz MBdo kamnika in nazaj v MB (stro?kov z po?iljanjem nisem mel NI? samo popravilo!) Vsaka ?ast Lp SEBA

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

BaSe | 15.3.2007 2007b 14:14

Bom dal oceno, ko dobim felni nazaj iz popravila :)

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

ANJCI | 27.2.2006 2006b 09:28

Pred kratkim so raz?irili svojo ponudbo plati?? in pnevmatik in pridobili zastopstvo tudi za pneumatike GT Radial in ALU Plati??a DOTZ ter DEZENT.

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Fcoupe | 26.2.2006 2006b 21:41

full pestra izbira alu plati?? in pnevmatik na enem mestu, kvalitetne storitve

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala lepa, qwerty.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pa kr v?e?... vsaj to svinjarijo od soli bo spral. ?ist vse mam umazano od ?evljev do avta s temi belimi solnimi fleki tako, da kr navijam za de? sam, da ne bi zmrzovat za?elo :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pa kr v?e?... vsaj to svinjarijo od soli bo spral. ?ist vse mam umazano od ?evljev do avta s temi belimi solnimi fleki tako, da kr navijam za de? sam, da ne bi zmrzovat za?elo :P

 

Nam se pa ?e fuzla od njega :wacko:

Ho?emo burjo in sonce. :aaaaa:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No da ?e jaz pojamram!

 

19.01. se mi je v mojo Mazdo 6 zakantal v rit nekdo z golfom 2 in mi sesul zadek (nekje 4-6.000 ojrov ?kode)!!! :angry::(

 

Pa imam avto ?ele 3 mesece, kupljen rabljen (l. 05 50.000 km) sam zame je kot nov!! :angry::angry:

 

Sej ne vem kaj nej ?e re?em!

 

Uf,to je pa res bad. :( Upam,da se bo porihtala in bo kot nova.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ak mal... kolk ti je pa to stolkel, da je tolk ?kode ?zmeden? To pol zadi pol avta manjka al kako? :ne vem:

 

 

 

Sm se odlo?u, da bom pa? popravljal na uradnem servisu Mazda. Ko je sprejemni na servisu videl zadek, je takoj rekel, da bo spodnja meja 4000 evrov. Kaj pa vem, odbija?, pokrov prtlja?nika, dno prtlja?nika, plastike v prtlj. pa ?e kej verjetno. ;):angry::(

 

Sam je pa treba re? svaka ?ast Mazdi kar se ti?e ?usa oz. ruka v kabini - je zelo dobro amortizirano, ne ?uti? ni?!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah te skode se hit nabere, sploh ?e popravlja? na uradnih servisih. Sej bo dal kuponcek stric z golfa?em, tko da je itaque "vseen". Je pa fajn bedno,ker si potem brez avta, pa se enga brezveznega skakanja ma? okol.

 

No kar se ritke moje mazde ti?e, so jo dobr porihtal na Cosmosu....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans je pa folk na kerga naletavam, tok zoprn, kot ?e dolgo ne, pa baje najbolj depresiven dan (statisti?no) ?ele pride in sicer 24.1.! <_<:D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to je bil kao najbolj depresiven dan, vsaj zame. <_<

 

Pa ?e teden in pol bom brez avta, jih na zavarovalnici ni? ne briga kako bo? hodil v slu?bo, mal je mankal da mi ni tip reku skor u fris - kaj me briga, na vpra?anje o nadomestnem avtu (ni moja krivda da bom BREZ!?)

 

Sam ra?un pa zna bit fajn zabeljen. Tip je dal za zavar. 200 evrov za celo leto, zav. pa pu?i dejmo re? 5000. :D

 

Vsaj mal "zado??enja" :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni bil ta ponedeljek kao najbolj depresiven dan v tem letu?? <_<

 

NE !

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj se mi je zdele zgodil, to ne mor? verjet!

 

Se peljem ?ez Komendo (total megla, vidljivost par metrov), pred mano ?leper (Mad?aro?), ki kar na vsem lepem zaustavi, pomislim kaj se je zdej neko sranje zgodil, da tip vse smernike, pride do mene in me spra?uje za neko podjetje ki se nahaja kaka 2 km naprej po tej cesti. Za?uden mu razlo?im kje naj gre, mu potem ?e poka?em kdaj naj zavije, ko sem bil pred njim in to je to! <_<

 

Ampak je pa total nenavaden na?in spra?evanja za smer! :whatever::rispekt:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj se mi je zdele zgodil, to ne mor? verjet!

 

Se peljem ?ez Komendo (total megla, vidljivost par metrov), pred mano ?leper (Mad?aro?), ki kar na vsem lepem zaustavi, pomislim kaj se je zdej neko sranje zgodil, da tip vse smernike, pride do mene in me spra?uje za neko podjetje ki se nahaja kaka 2 km naprej po tej cesti. Za?uden mu razlo?im kje naj gre, mu potem ?e poka?em kdaj naj zavije, ko sem bil pred njim in to je to! <_<

 

Ampak je pa total nenavaden na?in spra?evanja za smer! :whatever::rispekt:

 

 

sploh ne :D

 

sem tudi ?e jaz od izvoza iz AC pa do firme vodil tovornjake, samo da sem bil z APN 4 :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans spet eden za Audlnom, ki je o?itno mislu da je na prednostni vo?nji (ni sicer mel rotacijske lampe), pa je prehitel kompletno kolono, tko re?mo usaj enih 8 do 10 avtov. Preglednost, bolj tako-tako! <_<:blink:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.