Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Podobno situacijo sm imel vceraj na LJ obvoznici in sicer na razcepu za stajersko/dolenjska. ni bil auddl je pa bla hondica je pa slo cez 3 pasove pa ta 3 ni bil odstavn :blink: ... sej zgledal je noro ampak je slo res za milimetre ... tko da tega se jaz ne odobravam ... le zakaj ni bolj dostonih dirkalisc v slo .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Podobno situacijo sm imel vceraj na LJ obvoznici in sicer na razcepu za stajersko/dolenjska. ni bil auddl je pa bla hondica je pa slo cez 3 pasove pa ta 3 ni bil odstavn :blink: ... sej zgledal je noro ampak je slo res za milimetre ... tko da tega se jaz ne odobravam ... le zakaj ni bolj dostonih dirkalisc v slo .

 

 

v slo NI dirkali??, vsaj uradno ne <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja itak, ?e bi kdo tkole do mene prisotopil, bi se najprej tega ustra?la :D

 

Pa sej si ninđa - dve katani, nun?ake, kak?e sai za ?tumfom zataknjen pa pest shurikenov s sabo pa me res zanima kdo se bo koga ustra?il :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ez pet urc se odpravljamo z avtomobili na smu?anje v Les 2 Alpes, vreme pa je kot naro?eno (za neskon?no dolgo vo?njo), mislim kje zdej lih tale sneg, ?ist sm ?iv?en! <_<:whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skoraj ne morem verjet kaj sem danes videl. Ob 22.00 nekje za?ne sne?it, ob 22.20 pa je peljal mimo (ko sem ravno srkal kafe :P), Nigradov tovornjak v popolni bojni (protisne?ni) opremi. Nazadnje so rabli 2 dni, da sem jih videl, tokrat ko pa se zagotovo ne bo primil (+3°) pa ?e po 20min ska?ejo. <_<

 

 

lp, ale?.

mazda_banner.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni se zgodilo identi?no 2 mesca nazaj :D:( dobro je edino to, da ma? na polo?nici 250 pla?a? pa 125.... :D

 

<_< saj cifra ni tak pomenbna to pozabis samo pike se nabirajo to pa ni fajn :(

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem se pa spet nekje prehladila :vskalo: Sam pojma nimam kje, kako, zakaj, sej nisem ni? naga okol skalala sploh :unsure: :ne vem:

 

Saj zato si se pa prehladila... Kadar bo? naga okol skakala, verjem, bo vroooo?eeeeee :D:hudicek::aaaaa:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:blink: v?eraj dobil avto iz servisa prvo sem bil navdu?en dokler ga nisem videl in ga pregledal.nakonc biv totalno razo?aran nad resnostjo osebja servisa in natan?nostjo. :blink:

 

kateri servis ? kaj so delali ? kaj je blo ? :)

 

poro?aj... saj moram v kratkem sam dat mazgo na servis

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:( evo opet jaz naj gre vse v tri p......m.... prokleti sneg se pelam iz sluzbe nic spluzeno pa se mi je sneg nabiral v zadnjem odbijacu in naenkrat poci in me zabremza med voznjo in evo odtrga zadnji odbijac no malo se ga je drzalo gor <_<:angry::angry::angry::angry::angry:

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e pri prej?ni mazdi me je motilo tole z brisalci, ker ima samo dve hitrosti in en interval :ne vem: dostikrat malo rosi,malo de?uje in je interval predolg, za hitrost 1 ni ?ans ker bi ru?ilo tako da moram skos "drkat" da samo 1x pobri?e. Bi lahko ?e kak?nega dodali na mazdi, ?e moj ex Lancer letnik 90 je imel mislim da ene 6 intervalov, to je blo pa ?e mal preve?. Je mogo?e kak?na caka (tako kot pri golfih glede intervalov) ali ima mazda res samo tale minimum. :blink::whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.