Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

dans da mal pojamram...

spet mam cele prste otekle ko sem menjal ?arnice za dnevne lu?i ki sta ?ude?no crknili obe naenkrat..

notri so sedaj neke blue vision z zelo modrim steklom ?arnice, menjal sem pa ?e pozicije z navadnih grdih nazgrav?nih rumenih na lepe bele ledike :bravo: tak da ma spredi nov paket ?arnic :D

 

jz pa zjebane prste od une jebene fedre oz ?tange ko je treba odhaklat in zahaklat ko deva? ven in not ?arnico <_<

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kidu sneg u?eri zve?ir, pa dans zjutri, pa obetam si popoldne ?e novo rundo, matr milo! <_<:D

 

Stari fitnes, pa ?e od doma ti ni treba. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res ne vem kva hudi?a je en folk zblojen; o?itno ga ni ve?jega veselja kot biciklirat po snegu! :danzoman:<_<

 

?e mu ?e tok ustreza tovrstno po?etje, nej gre na Krvauc, pa nej se tm pobija z biciklom, ne pa po cesti, ki ogro?a sebe pa tudi druge, presneti wosli! :ph34r::o

 

Snega pa tok, da bi se blo fajn mal motorizirat, tko pa popoudne spet kako urco na roke ga metat! sramezljiv:whatever:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res ne vem kva hudi?a je en folk zblojen; o?itno ga ni ve?jega veselja kot biciklirat po snegu! :danzoman:<_<

 

?e mu ?e tok ustreza tovrstno po?etje, nej gre na Krvauc, pa nej se tm pobija z biciklom, ne pa po cesti, ki ogro?a sebe pa tudi druge, presneti wosli! :ph34r::o

 

Snega pa tok, da bi se blo fajn mal motorizirat, tko pa popoudne spet kako urco na roke ga metat! sramezljiv:whatever:<_<

 

 

He, he, to pa fantje ?e znamo... :P:D:hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res ne vem kva hudi?a je en folk zblojen; o?itno ga ni ve?jega veselja kot biciklirat po snegu! :danzoman:<_<

 

?e mu ?e tok ustreza tovrstno po?etje, nej gre na Krvauc, pa nej se tm pobija z biciklom, ne pa po cesti, ki ogro?a sebe pa tudi druge, presneti wosli! :ph34r::o

 

Snega pa tok, da bi se blo fajn mal motorizirat, tko pa popoudne spet kako urco na roke ga metat! sramezljiv:whatever:<_<

 

A ti si tud tega sre?al :ne vem: ne vem ampak enim pa res kr neki kole??kov manjka, da se z biciklom vozi med avt v sne?nem kaosu zraven ga pa tolk premetava levo desno, da sam ?aka?, kdaj se bo prevrnil pod avto.

 

Druga? pa so danes zakon kamionarji... kot da ne bi veljal za njih zakon, da se morajo izlo?it iz prometa. Zastoj zarad njih na ?martinki na Kajuhovu, na obvoznici se je eden razstrelil v jarku in v tabli. V glavnem kot ka?e tem ljudem manjka kar nekaj zdrave pameti :( Pa da ne bo kdo rekel, da imajo pokvarljivo blago za prpelat, razen ?e so pokvarljivo blago avtomobili, goriva, hlodi ipd :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko je govora o kamionarjih; danes sem opazoval v centru LJ, ko je pri?el smetarski kamjon, po svojo robo, da nalo?i, pa se zakoplje v snegu, ki ga je blo pomoje ene 10 do 15 cm nezsplu?enga, no pa se trudi, naprej, nazaj, ve? gasa, mjn gasa itd, pa uleti en ven iz kamiona ter mu za?ne odkopavat sprednja kolesa, zadnjih jasno ne, pa se oba ?udita kako hudi?a da niti zdej ne gre ven, ko je cesta ?e popolnoma odkopana! :ne vem: :hohoho:

 

Me je mikal, da obema za?utiram po eno ledeno kepo, da se jim mozak malo zbistri, morda pa nista dojela, da zadaj koplje! :whatever::rozico::ouje::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tele kamjonarji pa so klasa zase. Po?nejo ravno to kar jih je volja, ?e jim pa ho?e kdo na prste stopit pa takoj pizdijo pa ceste zapirajo.

 

Najbolj butosto se mi je zdelo da ko so ?e popolnoma zablokirali vozni pas s svojimi izleti, so poznornost preusmerili se na prehitevlani pas in po?eli iste bedarije.

 

"Samoizlo?il" so se v tistem momentu ko so se zakopal al pa iz ceste zletel...

 

Ste vidl na 24ur ko ka?e video, ko je tovorjakar povzro?il nesre?o (1 oseba umrla), kako je vseh hit prpa stisnla, pa so se za?el pred nesre?o ustavljat, da jih ne bi policaji pojebal....

 

Sploh tiste tuje kamjonarje bi blo pa treba extra "popedenat".

 

No da ne bom samo kamijonarjev, potem so tu ?e brihte z letnimi gumami, v?eraj sem videl enega znalca z nekim Reanultom, ble so letne gume, pa ?e te tok u kurcu, profil za ?irino zobotrebca in ne pretiravam. Zelo dvomim, da je bil v?eraj potem pri vulkanizerju, da je pa ketne gor deval pa ?e manj. Aha pol so pa ?e tu oni znalci, ki ne o?itstijo strehe, pa se jim pri zaviranju kup snega na ?ipo usuje, tok da brisalci ne prenesejo te?e. Verjetno ?e majo kake sonarje, ki jih usmerijo do najbli?jega izzleta iz ceste....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?e zimske slu?be pa so tut poglavje zase, pomoje so v pouhni pripravlenosti med majem in oktobrom, pol pa jim koncentracija pade, no pa sej jih ?tekam, ker v ostalih mesecih itak nkol ne sne?i in ni poledic pa ostalih neprijetnosti! :whatever::hohoho:B)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obvoznica bi lahko bila splu?ena, sem pa mislil da sem edini, ki skoraj nikoli ne gleda vremensko napoved, zato ker po vsakem sne?enju sli?im izjavo zimskih slu?b: "Sneg nas je presenetil."

 

Jest sem si spodaj neki plastiko pokrivil/zjebal, ker je bilo preve? zbitega snega med kolesnicami in sem delno plu?il jaz :S....

 

verjamen da je te?ko vse naenkrat splu?it, samo mislim da te glavne vpadnice v ve?ja mesta sploh v Ljubljano, bi pa lahko splu?ili, mende nimajo samo 5 plugov...

 

Da nimajo kam plu?it, pa nej grejo spisat hvalnice vsem brihtnim "urbanistom", ki so "ustvaljali" na?o prestolnico in so ra?unali/mislili samo za 5 minut vnaprej... Zidajo ene bloke ve?je kot druge pa 3 parkir place zravn, pa ?e rinejo po centru zidat.

 

In ?e bi bila parkirna "politika" urejena in javni prevozi tako kot se zagre, bi bilo za dobr?en procent manj problemov.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

10 plugov na obvoznici ni realno za pri?akovati, teli ki so bili so plu?ili vednar ?e je pred njim kolona ne more ni?, rabi kar en ?as da naredi krog okoli ljubljane. Druga?e pa zima je zima, folk naj si gume kupi tist k pa ne zna vozit naj gre pa na te?aj varne vo?nje pa mu bojo tam simulacijo delal, ?e je seng na cesti ?e ne pomeni da se mora voziti 30km/h, ko sem ?el v?eraj zjutraj v slu?bo sem opazil da je manj vozil na cesti in niti ni bila tak?na kriza po obvoznici in okoli rondoja, zgleda da so pacienti s ?ang ?lang gumami in nesposobne?i doma ostali oz. ?li na bus ker se jim ni dal kidat avta :bravo: ?e bi bilo ?e tako vsaki? ko bi de?evalo bi bil svet ?e skoraj popoln,noben nebi bil ?iv?n in promet bi normalno potekal. :bravo::hohoho:

Glede parkiri?? je pa katastrofa,tudi s plugi vse zaplu?ijo,vendar zgleda da bo trajal da bodo tole z bagr?ki nalo?il, saj snega tudi za odmetat ni kam.

Druga?e sem pa v?eraj rabil do slu?be 5min ve? kot ponavadi :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja je ostala V bolnici. :(

 

Ojoj. ?e kaj ve? kak?ne plane imajo z njo?

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ojoj. ?e kaj ve? kak?ne plane imajo z njo?

 

Nebivedu :ne vem: , jutr gre na magnetno, danes pa ji tankajo meka protibole?inska sr.. direkt v ?ilo <_< .

Jutr bom-o vse vedl, najbolj jo skrbi ?e jo bod mogl operirat. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ojoj... Ne vem kaj je bilo, ampak DR?IM PESTI, da bo vse ok :rozico:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.