Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

nisi ga prheftal v elektriko :P

 

Sej dela samo po 20 minutah se ugasne in pol vsaj 1 uro ne dela, se ga sploh ne da pri?gat. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha, no pol pa zamenjaj misko :D

 

To je to. :danzoman:

 

Hvala sem ti olo?en :pepsi: .

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem kam naj nalimam, samo je pa vpra?anje za stru?kote, zakaj ta ra?unalnik ne dela, ve? kot 20 minut ?

ps.Se opravi?ujem za kvaliteto slik. sramezljiv

 

Sej ?e je navaden prah to ?e ni neki problem razen pregrevanja... ?e se je pa kadulo in je vse skupi zlimano s katranom od ?ikov pol je pa ?tala in jaz take ma?ine "ne bi ni ?tapom dirnuo"

 

Neko? davno ko sem ?e na servisu delal smo imeli za take primerke en oreng kompresor, ki je bil tolk mo?an, da ?e nisi pazil je ?e kak?en el. element odtrgal z mati?ne.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ?e je navaden prah to ?e ni neki problem razen pregrevanja... ?e se je pa kadulo in je vse skupi zlimano s katranom od ?ikov pol je pa ?tala in jaz take ma?ine "ne bi ni ?tapom dirnuo"

 

Neko? davno ko sem ?e na servisu delal smo imeli za take primerke en oreng kompresor, ki je bil tolk mo?an, da ?e nisi pazil je ?e kak?en el. element odtrgal z mati?ne.

 

Js sem ga samo posesal, v bistvu so ble ma?je in pasje dlake in prah.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pa sme?n, ko nekteri trdijo, da so v avtu ?utl potres. Pri takih cestah kot jih mamo, je namre? vsak prepeljan meter potresni sunek! <_<:glare:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz pa sm u?eri zgubu veri?co, ktero sm meu 20 let, pa mi jo je fotr prnesu iz Jeruzalema! <_<:blush::hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.