Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Jaz sem to opravil danes, najprej durs potem notar.....ampak banka ne bo placala stanovanja dokler notar ne opravi vpisa v zk s hipoteko na banko.

 

Scitijo se do zadnje tocke ti se pa j...

V glavnem stanovanje od danes ni vec moje, kdaj bo dnar pa samo oni vedo....

Ti moras seveda placati takoj ddv, notarja, zk dovolio

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako ja, ?e banka daje kredit mora biti davek pla?an pred podpisom kreditne pogodbe, ?e pa kredita ni je pa pla?an davek verjetno povezan z vpisom lastninske pravice.

 

Prednostni pogodbe pri notarju, ?e je tak kot je treba :) : neposredna izvr?ljivost, v momentu po podpisu v zk dodana zaznamba vrstnega reda lastninske pravice, nato pla?a? aro, ko pla?a? ?e kupnino in to doka?e? notarju sledi vpis lastninske pravice. ?e kdo odstopi od pogodbe sledi pogodbena kazen ki je neposredno izvr?ljiva...ne rabi? se to?ariti kot pri samo overjeni prodajni.

 

V kolikor jo zna? spisati oz. predelati sam, zaupa? prodajalcu oz. kupcu, agenciji, potem go 4 it...samo pri tak?nih denarjih par 100 eur lahko pomeni kar nekaj ?kode.

 

Sam sem videl ?e "milijon" pogodb v 10 letih ban?ni?tva in sem vseeno naredil vse preko notarja. S tem da ?e vsa sre?a ker sem imel potem 2x kriminaliste v zvezi s prodajo na razgovoru...long story, povem ?e bo koga zanimal ko se kaj vidimo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ampak ti ko govoris o podpisu pri notarju dejansko govoris o sestavljanju pri notarju. Da se razumemo :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri meni bo kupec (podjetje) pla?al direktno, Po nasvetu od Gregorja pogodbo sestavlja notar in upam, da bo potekalo vse gladko. Javim v petek. Davek pa pla?am kasneje.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf kje je nizozemska, kjer ti ppsredniku das cifro, njegova placa je pa toliko kolikor proda nad cifro. Dolzan je pa narediti vse.

 

Lahko zasluzi 0 lahko bajen denar, ampak za to se trudi me pa pri nas ko niza ceno dobi pa fix procente ne glede na to....ostalo ga pa bk

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Martinoval je kot ka?e nekdo rahlo preve? in sem zdele ob?udoval ta nenavadni slalom pred mano voze?ega.  :vino:

 

Ampak je vozil krepko pod hitrostno omejitvijo, tako da ni bilo nobene nevarnosti (bi voznika hitel opravi?evati g. Lojz).  :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri meni bo kupec (podjetje) pla?al direktno, Po nasvetu od Gregorja pogodbo sestavlja notar in upam, da bo potekalo vse gladko. Javim v petek. Davek pa pla?am kasneje.

 

?e bo? pri temu notarju katerega sem priporo?al potem 10000% lahko ?e sedaj mirno spi? :) Kar napi?i feedback. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e vedno i??em dimenzijo le?aja klime za mojo mazdico, katera ?e prijetno prede na dale?. :glare:  :glare: samo to mi povejte, je standardni le?aj, katerega lahko kupim, zamenjam in gas naprej, ali me ?aka presene?enje, da razderem avto, pogledam dimenzijo in vidim da ni standardna, potem jaz biti brez avta? :angry2:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bemti?, bemti?.

 

Najprej ?kripnil le?aj napenjalca. Ko sem ga zamenjal, ugotovim, da je crknil levi sprednji ?aromet. V petek sem ga zrihtal, sino?i opazim, da mi ne dela osvetlitev tablice.

 

Pa bom spet ?ravbal. Saj se ve? ukvarjam s to petko kot pa s svojo ?eno...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bemti?, bemti?.

 

Najprej ?kripnil le?aj napenjalca. Ko sem ga zamenjal, ugotovim, da je crknil levi sprednji ?aromet. V petek sem ga zrihtal, sino?i opazim, da mi ne dela osvetlitev tablice.

 

Pa bom spet ?ravbal. Saj se ve? ukvarjam s to petko kot pa s svojo ?eno...

ampak so pa to same samsvoj mojster zadeve

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vceraj, ko smo se vracali iz 3. letosnjega zbora clanov MK iz Polzele, je bila zaprta AC od Vranskega proti LJ... in je seveda nastal zelo dolg, veckilometrski zastoj... Kaksno urco smo rabili za ene 4 km... Medtem ko smo se nekateri lepo disciplinirano vozili po polzje premikali v dveh kolonah, je kar nekaj "pametnjakovicev" padlo mimo po odstavnem pasu. Prav privoscil bi jim, da bi na koncu stal policaj... ampak seveda teh ni tam, kjer bi jih clovek najbolj potreboval... so verjetno raje nekje sedeli v avtu in cakali na kaksno zrtev, ki bo pripeljala 7 km/h prehitro mimo radarja v "naeslju", kjer ni v blizini nobenih his in je omejitev 50 km/h ...  :ninja:  :angry2: ... Poleg tega se najde se vedno cel kup tepcev, ki vozijo po sredini ... namesto da bi se razvrstili na levi in desni rob cestisca... in med njimi je cel kup sleperjev, ki bi se najbolj morali poznati te zadeve in kako ravnati na cesti ... Pa niso bili samo tujci... je bilo med njimi tudi cel kup "domacinov" ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bo? pri temu notarju katerega sem priporo?al potem 10000% lahko ?e sedaj mirno spi? :) Kar napi?i feedback. :)

Notar je bil super in fer za??ita za oba kupca in prodajalca. Da pa pride denar bo pa ?e malo trajalo, najprej je treba pla?ati vse davke :vskalo:  in kot pravi Jure do nadaljnjega Bankrot. Jebemti zakonodajo tako, da moram jaz prej pla?ati davek preden sem sploh dobil nakazilo. 

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V OBIju ?e prodajajo Novoletne jelke...  :vskalo:

 

Najprej po?itnice, nato nakup ?olskih potreb??in, pa ozimnica, pa dan mrtvih, potem pa kar Novo leto... Vse za dober biznis, vse za velik dnar...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V OBIju ?e prodajajo Novoletne jelke...  :vskalo:

 

Najprej po?itnice, nato nakup ?olskih potreb??in, pa ozimnica, pa dan mrtvih, potem pa kar Novo leto... Vse za dober biznis, vse za velik dnar...

 

 

A sele zdaj?   :harhar:  :aaaaa: Ostali so zaceli prodajati izdelke iz novoletne ponudbe ze oktobra :) >> http://www.24ur.com/novice/slovenija/veseli-december-se-v-nekaterih-trgovinah-zacne-ze-oktobra.html :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Temu se pa re?e primitivno obna?anje "navija?ev", kar je res ?koda, ker nogometa?e imajo sosedje vrhunske:

 

http://www.24ur.com/sport/nogomet/epilog-hrvaskega-divjanja-na-san-siru-italijanska-policija-aretirala-17-navijacev.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.