Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Spet ta slovenska podpora.....po mukah dobil el skirco iz petrol kluba....dobil in po noci polnjenja ugotovil da ne dela....

Petrol: nismo odgovorni, samo prodajamo, obrnitw se na servis....

Servis ob 11:00: odgovorna oseba je na kosilu

Ob 15:15 : serviser je bil danes samo do 15h....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet ta slovenska podpora.....po mukah dobil el skirco iz petrol kluba....dobil in po noci polnjenja ugotovil da ne dela....

Petrol: nismo odgovorni, samo prodajamo, obrnitw se na servis....

Servis ob 11:00: odgovorna oseba je na kosilu

Ob 15:15 : serviser je bil danes samo do 15h....

 

 

Ce prodajajo imajo zato ravno tako obveznosti... sploh za stvarno napako... odgovarja izkljucno trgovec... Pri garanciji pa lahko uveljavljas na prodajnem mestu ali na pooblascenem servisu ... 

 

 

http://www.tzslo.si/Splosna-zakonodaja/stvarna-napaka-garancija

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce prodajajo imajo zato ravno tako obveznosti... sploh za stvarno napako... odgovarja izkljucno trgovec... Pri garanciji pa lahko uveljavljas na prodajnem mestu ali na pooblascenem servisu ...

 

 

http://www.tzslo.si/Splosna-zakonodaja/stvarna-napaka-garancija

Razlozi to bencin kelnerju

 

Sicer pa je to spet ena cvetka slovenskih zakonov....

 

 

Garancija:

 

Garancijo lahko potro?nik uveljavlja za izdelek, za katerega je bila oziroma bi morala biti dana garancija.

 

Stvarna napaka:

 

Za vsak izdelek, ki ga je potro?nik kupil od podjetja.

 

Ce mene vprasas je to vse isto, vsak izdelek je isto kot bi morala biti izdana .....??????

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razlozi to bencin kelnerju

 

Sicer pa je to spet ena cvetka slovenskih zakonov....

 

 

Garancija:

 

Garancijo lahko potro?nik uveljavlja za izdelek, za katerega je bila oziroma bi morala biti dana garancija.

 

Stvarna napaka:

 

Za vsak izdelek, ki ga je potro?nik kupil od podjetja.

 

Ce mene vprasas je to vse isto, vsak izdelek je isto kot bi morala biti izdana .....??????

 

Bencin kelnerju pomolis pod nos clene v zakonu, ki ga k temu zavezujejo... drugace pa poklices na trzni inspektorat in se tam pozanimas, kako je s tem... 

 

Glede drugega dela ... V bistvu ni isto... Ti recimo kupis zimsko bundo, na katero nimas garancije, ker je po zakonu ni ptorebno dajati... imas pa moznost uveljavljati stvarno napako... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kaj je stvarna napaka pri bundi?

Recimo da je napisano, da je vodotesna in pri najmanjsem dezju ze premoci...

 

tukaj je recimo navedenih se nekaj primerov stvarne napake pri hetehnicnem blagu, za katerega ni potrebna grancija >> http://www.svetavladar.si/faks/clanek?aid=42

 

KAJ ?TEJE ZA STVARNO NAPAKO?

Stvarno napako lahko uveljavlja?, ?e izdelek nima lastnosti:

- potrebne za njeno normalno rabo (?e se npr. ravno kupljen CD tvojega najljub?ega benda no?e predvajati);

- potrebne za posebno uporabo, za katero jo kupuje? (?e ti npr. nepremo?ljivi ?evlji premo?ijo v prvem de?ju);

- ki so bile dogovorjene oz. predpisane (?e ti npr. frizer lase pobarva v drugo barvo, kakor sta se dogovorila);

- ?e je prodajalec izro?il stvar, ki se ne ujema z vzorcem ali modelom, po tvojih ?eljah (razen, ?e je bil vzorec prikazan samo zaradi obvestila).

 

 

 

 

Spotoma sem nasel se eno povezavo z opisom >> http://goo.gl/fQprZ0 .... Pa se tole >> http://goo.gl/mDrbr6

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ugotovu, da preve? u?ivat tale december spet ni dobro, ker potem je spanje 0.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eni smo pa pristali na antibijotikih do nadalnega ... :unsure:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po dolgem ?asu problem z Mazdo.

Zjutraj jo zalavfam da greva na kavo :rolleyes:  in lu?ka za akumulator no?e ugasnit! No, na kavo sem potem vzel Audija :zvizga:

 

Potem ko sem razkopal pol avta da sem dobil ven alternator sem ugotovil da bo treba nove ??etke.

Vse ostalo pa za toliko kilometrov neverjetno lepo  - ?e le?aji na alternatorju so ko novi. :prstgor:

 

Lahko bi dal pod "pohvalite se" pa bom kar tu nadaljeval:

Sem sestavil vse skup (??etke malo "na?ponal" proti kolektorju) in zadeva deluje. :punk:

Upam da bo kak teden da dobim material.

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa je?

En nemarn prehlad ... v tork pregled pa upam da bo do petka dobr

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No eto, nem?ki aftersales service tokrat na preizku?nji. V petek naro?il 2 NERF pi?toli za pod smrekco, danes dobil le eno, notri pa ra?un z 2 kos. Pisal sedajle, pa da vidimo....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No eto, nem?ki aftersales service tokrat na preizku?nji. V petek naro?il 2 NERF pi?toli za pod smrekco, danes dobil le eno, notri pa ra?un z 2 kos. Pisal sedajle, pa da vidimo....

Dear xxx,

 

Thanks for your mail.

Obviously you are right. :(

I told my help, to pack two of those in the parcel, but obviously she didn?t :(((

I will sent the second one out tomorrow.

I am really sorry for the caused troubles.

Regards,

Marco.

 

- mk_tradings

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

citro je ?e sam za na odpad! :vskalo:

A u rit naj gre ?katla bedasta. Kaj se je zgodil z njim?

 

Ni ve? enega mojih najljub?ih pevcev. Naj po?iva v miru:

 

http://www.24ur.com/ekskluziv/glasba/joe-cocker-pri-70-letih-podlegel-pljucnemu-raku.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A u rit naj gre ?katla bedasta. Kaj se je zgodil z njim?

 

Ni ve? enega mojih najljub?ih pevcev. Naj po?iva v miru:

?la dihtunga na glavi, tut z glavo upr?anje kaj je... voda oz. antifriz curlja, ?e na kolektorju ven....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa zmegica pa ne d si HIBRIDA naredu svaka ti cast

dobesedno, pa fino belo kadi...

 

no vsaka slaba stvar pa prinese kako dobro, tak da bom mogo?e spet 2x Mazda? :D

 

ce pa citro koga slucajno zanima pa kr na dan s ponudbam ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej pa sej ?e ni konc zime, a nism reku da je za stran pol spomladi? :P

namen je bil, da bi pre?ivu ve? sezon zim, tak pa ?e niti ene ni -.-

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.