Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Zdej moram po?akat, da prvi naval opravljanja mine, pa pol denarja za SL-je zdaj v tem modrem kontejnerju... tko, da bo tud to treba nadomestit, ker kredita ne mislim jemat, sploh pa ne za avto za zdravt krizo srednjih let. :blush:

 

Pa ?e plo??ice za teraso in stopnice moram zrihtat in kot ka?e bo pol ?e konec polletja in prepozno za zgoraj brez, a po drugi strani bo verjetno prav zima najbolj primeren nakup za take vrste avto.

 

 

 

 

Hmmm Audi, TDI, bel... zgoraj brez... ni slabo. ?rne ?pegle pa kapco s ?iltom pa ?e imam.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma problem je, ker se bojim, da ne bo sam pri gobcanju ostalo in da bo pleh takratko potegnil - prekleti slovenceljni zagamani :angry:

 

 

To v Logatcu?

 

Btw,..a nis ti ?e mal premlad za krizo srednjih let?

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma sej to je to - ni sicer renold je pa Citroen pa ?e gajbica povrh pa ?e bencinar, pa svetlo moder - keep going from bad to worse :(

 

Evo razmi?ljam o SL-u zdej je pa pred bajto Picasso :blink::blink:

 

No ja va?n, da so moje punce zadovoljne in ska?ejo okrog ter tulijo kolk je lep ?zmeden? Le kaj je lepega na tem avtu - a to, da zgleda kot jajce? :ne vem:

Upam, ampak vse slab?e ka?e, ker bodo zlobni jeziki takrat ?isto ponoreli in se jim bo do konca zme?alo.

 

Ga pridem jaz s kladvom v?gat, ?e ne bo ?tartal, obvladam!

 

A ma kljuko :hudicek:

 

P.S: O fak s tem sem se spomnil, da sem sedaj jaz brez!!!!!!!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma vsepovsod... mi je na uho pri?lo, da so me opravljali, ?e?, da na legalen na?in nikoli ne more? priti do nove Mazde 6. :whatever::whatever::whatever::whatever:

 

 

Ma sej ne vem a je to kriza srednjih leta al je bolj tisti tihi glas, ki pravi, da so tole zadnji trenutki, da si lahko privo??im kej takega za du?o. Kmalu bodo avti res samo ?e neki elektri?ni ali hibridni brez du?e namenjeni le za prevoz iz A v B in predno se to zgodi bi mogo?e rad imel ?e kak stroj, da si lahko neko? re?em, da sem ga imel in nisem zamudil trenutka, ki bo verjetno zelo kmalu zginil za vedno. :huh:

 

A ma kljuko :hudicek:

 

nima :bravo: to sem pa pazil, da takih nisem gledal, ker zlo hitro je potem kakak sklopka hin, ?e so se ?li vle?no slu?bo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma vsepovsod... mi je na uho pri?lo, da so me opravljali, ?e?, da na legalen na?in nikoli ne more? priti do nove Mazde 6. :whatever::whatever::whatever::whatever:

Ma sej ne vem a je to kriza srednjih leta al je bolj tisti tihi glas, ki pravi, da so tole zadnji trenutki, da si lahko privo??im kej takega za du?o. Kmalu bodo avti res samo ?e neki elektri?ni ali hibridni brez du?e namenjeni le za prevoz iz A v B in predno se to zgodi bi mogo?e rad imel ?e kak stroj, da si lahko neko? re?em, da sem ga imel in nisem zamudil trenutka, ki bo verjetno zelo kmalu zginil za vedno. :huh:

nima :bravo: to sem pa pazil, da takih nisem gledal, ker zlo hitro je potem kakak sklopka hin, ?e so se ?li vle?no slu?bo.

 

Naj pridejo k meni, po moje sem en redkih kjer imam vse ?isto, nisem na minimalcu ?eprav mam s.p..

?e je pa kaj za kar me boli kita je to kaj drugi re?ejo, naj bojo fov?, opravljivi, zahrbtni...zarad mene, va?no je da ma? sam po?lihtan. A do passata pa audija pa loh?

 

Obnova: kupi novo M6 (loh pride? se dra?it)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss je ?e fov?, ker ma baba bolj?i avto :hudicek:

 

Boss: ... je pa Citroen pa ?e gajbica povrh pa ?e bencinar, pa svetlo moder - keep going from bad to worse ...

Boss: ... Le kaj je lepega na tem avtu - a to, da zgleda kot jajce? ...

 

?e kdo ne opazi iz zgoraj citiranih izjav kako na polno seka ven tista tipi?na fov?ija, je lahko ali slep ali glup ali oboje :hudicek:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma vsepovsod... mi je na uho pri?lo, da so me opravljali, ?e?, da na legalen na?in nikoli ne more? priti do nove Mazde 6. :whatever::whatever::whatever::whatever:

 

 

 

LoL,..ubogi na du?i al kako bi jim ?lovk reku.

 

Druga? mamo pa zdle pr nas primer,...moj sosed, ?ivi lih med mano in med mojim bratrancem,..mulc star 21 let,...(kolega od bratranca in od mojga sodelovca) jih je ene 3 mesce nategvou, da je naro?u novo opel insignio. To se ni govoril ?ist n? druzga kukr o tem, kdaj dobi avto, a ga res dobi, od kje hudi?a mu dnar (ker bogat o?ka pa? ni v igri), kako bo dobu kredit, kako ga bo odpla?eval, kako bo vzdr?val avto,...

 

No po ene treh mescih je tip dejansko dobu avto,..fov?ija do konca,...

 

Na konc se je pa izkazal, da je ?el v rentacar in si ga sposodu za dva dni. Pol je bla ?ele ?tala.

 

Svaka ?ast mulcu a ne,...?e zdj ne znajo govort n? druzga kukr o tem. :bravo:

 

 

Sicer bo pa kmal pozablen, ker bom spet js na sporedu opravljanja, ?e nisem ?e, ker me je v?er loh kdo presli?u k sm mela manj?i popizditis na balkonu, 3 sosede pa itak nimajo druzga dela, kukr da opazujejo kaj se dogaja.

 

 

 

Aja pa da ?e mal pojamram,..dons sm kao frej,..pa so me prej klical, ?e lahko pridem delat :( smrk

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss: ... je pa Citroen pa ?e gajbica povrh pa ?e bencinar, pa svetlo moder - keep going from bad to worse ...

Boss: ... Le kaj je lepega na tem avtu - a to, da zgleda kot jajce? ...

 

?e kdo ne opazi iz zgoraj citiranih izjav kako na polno seka ven tista tipi?na fov?ija, je lahko ali slep ali glup ali oboje :hudicek:

 

Hihi, komu sem pa fou? - samemu sebi? :aaaaa: Avto sem sam kupil, pla?al iz mojega to?la in je registriran na moje ime, draga ga bo le vozila, jaz pa le z vre?ko na glavi. :harhar:

 

Ma ne sej mal petiravam - avto je lepo ohranjen, cel, ?ist spodobno se pelje, ?e nima? kak?nih bolj dinami?nih zahtev, ?enski je barva fuuuuulll v?e?, kar je sploh plus :hudicek: . Mal bo treba feltne zrihtat, kak?ne druge pokrove kupit, ker so teli ?ist nagri?eni, spraskani in polomljeni, ?rni del odbija?a malce ?trihnit pa ?e kak?no malenkost po?timat. za 11 let star avto niti ni tolk slabo sploh po tem, kolk so ble Mazde zjahane tak letnik :blink:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma sej ne vem a je to kriza srednjih leta al je bolj tisti tihi glas, ki pravi, da so tole zadnji trenutki, da si lahko privo??im kej takega za du?o. Kmalu bodo avti res samo ?e neki elektri?ni ali hibridni brez du?e namenjeni le za prevoz iz A v B in predno se to zgodi bi mogo?e rad imel ?e kak stroj, da si lahko neko? re?em, da sem ga imel in nisem zamudil trenutka, ki bo verjetno zelo kmalu zginil za vedno. :huh:

 

No saj po?asi bova na isti valovni, jaz bom za?el razmi?ljati racionalno, ti bo? pa dojel zakaj imamo nekateri mo?nej?e avte. Dokler jih ?e lahko imamo.

 

Allyssa tale je pa dobra ?torija, pomoje ne bi bilo slabo, da kako tako govorico spro?im tudi jaz ker ?ivim v podobnem okolju. :hudicek: Sodelavec je isto storil, ko je pri?el novi Civic, si ga je sposodil, pripeljal domov, za?el prati, sosed pa ?ez ograjo pa ?eljust do tal. Enkrat je pa neke palice ?trihal z metalik barvo, spet fov?ija kako si privo??i... :harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

BUY ALL THE WANKELS :bravo:

najbolj racionalno je met dva avta.

enga za furat kanto vlko brezvezno pa enga za ?moht.

Fka me ni celo leto stala niti centa, pol sm jo pa registriru (sicr s preizku?njo :D ampak bi lahko tut legalno, ?e bi menju amortizer) in ga pi?il pa spraznil en tank.

 

sj je fajn.

 

edini problem je da mor? met PLAC za dva avtomobila

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No saj po?asi bova na isti valovni, jaz bom za?el razmi?ljati racionalno, ti bo? pa dojel zakaj imamo nekateri mo?nej?e avte. Dokler jih ?e lahko imamo.

 

Moje prioritete so bile druga?ne in je ?lo vedno v smeri najprej tisto kar je nujno za ?ivljenje oziroma za opravljanje posla s katerim se slu?i denar ?ele v drugem planu je pa? tisto kar je zabava.

 

Zdej pa? ugotavljam, da bom zamudil to obdobje saj se vedno najde kak?na druga prioriteta (zdej je bil recimo enoprostorec za bolj?o polovico in otroke okol furat) sam sem pa spet v tistem nehvale?nem drugem planu, ki kar no?e in no?e ratat prvi plan - mal sem sam kriv, ve?ino pa drugi poskrbijo, da je tako.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce bo picasso ok, predlagam, da prodas 6-ko in kupis neki sportlich ja

 

Ni tako enostavno... delam preve? km, da bi imel po?iralca goriva za dnevno uporabo. To bi ?ele bil finan?ni samomor. Pri mojih mese?nih kilometrih bi me letno pri?la razlika tam nekje 4000-5000? samo v gorivu. Ok lahko bi neki kompenziral s plinom - sicer me bo kokolada spljuval ampak na koncu je bolj?a varjanta met ?e vedno oba avtomobila pa met ?portnika samo za fun.

 

pa ?e pazit moram, ker bohnedej, da bi se s takim v slu?bo pripeljal. To bi recimo bil domet, ?e Mazdo prodam, ?e ne pa kej takega http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5098271&show=1 .

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni tako enostavno... delam preve? km, da bi imel po?iralca goriva za dnevno uporabo. To bi ?ele bil finan?ni samomor. Pri mojih mese?nih kilometrih bi me letno pri?la razlika tam nekje 4000-5000? samo v gorivu. Ok lahko bi neki kompenziral s plinom - sicer me bo kokolada spljuval ampak na koncu je bolj?a varjanta met ?e vedno oba avtomobila pa met ?portnika samo za fun.

 

pa ?e pazit moram, ker bohnedej, da bi se s takim v slu?bo pripeljal. To bi recimo bil domet, ?e Mazdo prodam, ?e ne pa kej takega http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5098271&show=1 .

 

 

:bravo::bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje prioritete so bile druga?ne in je ?lo vedno v smeri najprej tisto kar je nujno za ?ivljenje oziroma za opravljanje posla s katerim se slu?i denar ?ele v drugem planu je pa? tisto kar je zabava.

 

Zdej pa? ugotavljam, da bom zamudil to obdobje saj se vedno najde kak?na druga prioriteta (zdej je bil recimo enoprostorec za bolj?o polovico in otroke okol furat) sam sem pa spet v tistem nehvale?nem drugem planu, ki kar no?e in no?e ratat prvi plan - mal sem sam kriv, ve?ino pa drugi poskrbijo, da je tako.

 

Aha, tvoja u?iva v lepem in oh in sploh dobrem avtu (sicer 11 let starem), ti reve? se mora? pa zadovoljit z novo ?estko. Se ?loveku kar milo stori ko vidi kako si v drugem planu :unsure::( .

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, tvoja u?iva v lepem in oh in sploh dobrem avtu (sicer 11 let starem), ti reve? se mora? pa zadovoljit z novo ?estko. Se ?loveku kar milo stori ko vidi kako si v drugem planu :unsure::( .

 

Hja ve? kako je, ?e ?lovek dela kot osel in se razdaja, da lahko vsi jejo, se grejejo in ?ivijo v novih sobah stanovanja mislim, da je fer, da ta ki dela kot osel ima tudi kej za svojo varnost in udobje na cesti sploh pri tej koli?ini km, ki jih delam, da je denar pri bajti... sej ve?, ?e se mi karkoli zgodi bo kr kriza. Al misli?, da je bolj?e, da se vozim s Picassom, moja pa naj ima Mazdo za delat 2-3km na dan, otroke do ?ole in nazaj pa morebiti ?e v ?tacuno. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja ve? kako je, ?e ?lovek dela kot osel in se razdaja, da lahko vsi jejo, se grejejo in ?ivijo v novih sobah stanovanja mislim, da je fer, da ta ki dela kot osel ima tudi kej za svojo varnost in udobje na cesti sploh pri tej koli?ini km, ki jih delam, da je denar pri bajti... sej ve?, ?e se mi karkoli zgodi bo kr kriza. Al misli?, da je bolj?e, da se vozim s Picassom, moja pa naj ima Mazdo za delat 2-3km na dan, otroke do ?ole in nazaj pa morebiti ?e v ?tacuno. :ne vem:

 

He,he, tebe videt u picassu;ponavadi je to res avto za mamice, ki peljejo otroke v vrtec; pa na streho ne pozabit montirat thule za kolesa. Baje, da je to in na teh ?udesih. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

imamo nekateri mo?nej?e avte. Dokler jih ?e lahko imamo.

 

 

saj jih skorajda ne smemo imet. Za vsakim vogalom pedri ?akajo s fotoaparati, kdaj bo? peljal 2 km prehitro. Kaj ti nuca 500 kW. Meni so to ?eljo uspeli ?e davno ubiti in ukalupiti. Prtisnu sem ga le ?e na mopedu brez tablce. Slave new world. Samo ?e ?rtna koda na tilnikih nam manjka.

post-3203-1332423955_thumb.png

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?udno, jaz poznam dosti descov s Picasoji, da notri nalo?ijo kako orodje, ?e je treba kam peljejo familijo...

 

keep going... :bravo: sej me boste ?e prepri?ali, da je tole kr v redu izbira in da grem lahko na prvo probno vo?njo tudi kot voznik brez vre?ke na glavi :party0035:

 

?e verjamete ali ne, avto je doma ?e tri dni pa ga ?e nisem vozil, le kot sopotnik sem zraven moje ?i?al kot kup nesre?e. :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.