Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Glej Boss, jaz se vozim v 10 let starih jajcih, svoji najdra?ji sem pa kupil nov avto, (no, ni ve? nov, je pa bil). Pa nisem edini, tudi eden od sodelavcev je kupil svoji ?eni nov avto, medtem ko se sam vozi v starih jajcih od pasata.

In tu se pa res vidi, kdo ima svojo rad in kdo ne. :P

 

Lp

M

 

P.S. ?koda da tvoja najverjetneje ne bere tega foruma, bi se vsaj spla?alo provocirat. :(

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

saj jih skorajda ne smemo imet. Za vsakim vogalom pedri ?akajo s fotoaparati, kdaj bo? peljal 2 km prehitro. Kaj ti nuca 500 kW.

 

Take izjave me vedno nasmejejo. :hohoho: Poleg tega, da pri nas niso na vsakih 2km, imam tudi sem ter tja kdaj ?anso peljati po dirkali??u.

 

zato ma? pa ti nick kar pa? ma? (beats me), boss je pa boss

 

se vid kdo nos hla?e doma

 

Tebi se pribli?no tako ne sanja zakaj ima tak nick kot se nekaterim (do nedavnega) ni zakaj je izraz ?iptar nekaj najslab?ega kar lahko re?e? Albancu. ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

okeeeej...a si vsaj srecen

Absolutno. Odkar sem si priznal je ?ivljenje povsem nekaj drugega. Edino moja najdra?ja na tej poti k nirvani ni preve? uspe?na (na noben na?in si no?e priznat, da ima dedca copato pol ma pa te?ave).

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Take izjave me vedno nasmejejo. :hohoho: Poleg tega, da pri nas niso na vsakih 2km, imam tudi sem ter tja kdaj ?anso peljati po dirkali??u.

 

sorry ampak pista pa? ne spada v to kategorijo in ?al je za nas sloven?ke zaradi fov?ije in lobijev pista pa? nekaj exoti?nega. Komur se pa da zato ?ez mejo, pa je pa? dovolj entuziasta, in da - vse bolj nas dr?ijo za vrat pri hitrostih. ?e nima? ravno 18 let, dobr vve?, da se je v?asih ?e dalo prtisnit (tud sam sem imel za svoje ?ase dost dobra sportska kola), danes jih pa pehire dobi? po prstih oz to¸?lnu. Lahko pa jasno da reskira?. sam mene preve? boli in se komaj obvladam, pa raj? ne dajem prilo?nosti.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

keep going... :bravo: sej me boste ?e prepri?ali, da je tole kr v redu izbira in da grem lahko na prvo probno vo?njo tudi kot voznik brez vre?ke na glavi :party0035:

 

?e verjamete ali ne, avto je doma ?e tri dni pa ga ?e nisem vozil, le kot sopotnik sem zraven moje ?i?al kot kup nesre?e. :blush:

 

moj svak ma svojega picassoja (ki ga kovne) sestra golfa karavan....(slu?benega)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sorry ampak pista pa? ne spada v to kategorijo in ?al je za nas sloven?ke zaradi fov?ije in lobijev pista pa? nekaj exoti?nega. Komur se pa da zato ?ez mejo, pa je pa? dovolj entuziasta, in da - vse bolj nas dr?ijo za vrat pri hitrostih. ?e nima? ravno 18 let, dobr vve?, da se je v?asih ?e dalo prtisnit (tud sam sem imel za svoje ?ase dost dobra sportska kola), danes jih pa pehire dobi? po prstih oz to¸?lnu. Lahko pa jasno da reskira?. sam mene preve? boli in se komaj obvladam, pa raj? ne dajem prilo?nosti.

 

No ja smo delali ?e skoraj 10 let nazaj oreng neumnosti po cestah ja. Entuziasta sem ?e vedno dovolj. Obenem pa kot sem napisal sredi ni?esar ponavadi ni niti policajev. Seveda je realno neracionalno imeti nekaj mo?nega za v slu?bo ampak ?e drugega ne, vsaj (spektakularno/hitro?) prehiti? kak avto spotoma. Pa da se razumemo, prej ali slej bom kupil tudi kaj bolj normalnega (verjetno).

 

EDIT: Aja sem bil pri sosedu, v 5ih letih je s svojim Picasojem HDI naredil 140.000 km in brez kake drame. Sodelavec, ki ga ima je imel pa nazadnje samo te?ave ker mu je avspuh padel dol. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej Boss, jaz se vozim v 10 let starih jajcih, svoji najdra?ji sem pa kupil nov avto, (no, ni ve? nov, je pa bil). Pa nisem edini, tudi eden od sodelavcev je kupil svoji ?eni nov avto, medtem ko se sam vozi v starih jajcih od pasata.

In tu se pa res vidi, kdo ima svojo rad in kdo ne. :P

 

Lp

M

 

P.S. ?koda da tvoja najverjetneje ne bere tega foruma, bi se vsaj spla?alo provocirat. :(

 

Se pravi, da sem prasec in egoisti?en ?ovinist, ker sem ji kupil 11 let star avto - se pravi, da je zato nimam rad. Wow zanimiva razlaga kaj pomeni imeti nekoga rad. A tebe potem takem tvoja nima rada, ker dovoli, da se ti v starih jajcih okol vozi? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

nima :bravo: to sem pa pazil, da takih nisem gledal, ker zlo hitro je potem kakak sklopka hin, ?e so se ?li vle?no slu?bo.

 

Hja kam bomo pa pol agregat za musko priklopili?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na roke ga bomo gonili... :hudicek::hudicek:

(da vidim kolk perverzne?ev se bo oglasilo) :hohoho:

 

jah ne vem Ajvar bo spet zmatran pol........

sicer pa vi ste se dolllllg tu?iral, jaz sem pa dnar pobiral v mojem tu?u :D

 

 

lahko pa da je bila past.................

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ti si za denar?... se vid, da zna? dobro Italijansko, ostale so pa nategnili zastonj. :hudicek::hudicek:

 

?e si kurba, vsaj pocen nisi.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko da ni ?e dost fou?ije drugje, je vn udarla ?e pri tastarih doma :angry2:

 

Ker pa se mi tega negativizma da zmer mn prena?at, se bo za?el po?as iskat lasten plac in najkasnej jesen, ob povratku v slovenijo sledi vselitvena ?urka-ve? o tem pa v pohvalite se ko se najde kaj pamtnega..

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko da ni ?e dost fou?ije drugje, je vn udarla ?e pri tastarih doma :angry2:

 

Ker pa se mi tega negativizma da zmer mn prena?at, se bo za?el po?as iskat lasten plac in najkasnej jesen, ob povratku v slovenijo sledi vselitvena ?urka-ve? o tem pa v pohvalite se ko se najde kaj pamtnega..

 

lejga ?e vozi? tak avto si tajkun..... :blush:

Hec postavi se na svoje noge in doka?i da si dec....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nop, je blo ?e tut do zdj kr konkretno na 'svojih nogah' vklju?no z delitvijo vsega pri bajti ampak je tut to o?itno postal premal. Mi je pa v?e? tvoja ideja in bi takoj podpisu, ?e bi lahko :vesel:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nop, je blo ?e tut do zdj kr konkretno na 'svojih nogah' vklju?no z delitvijo vsega pri bajti ampak je tut to o?itno postal premal. Mi je pa v?e? tvoja ideja in bi takoj podpisu, ?e bi lahko :vesel:

 

otroc so postal breme.....to je kruta realnost. Kriv je jan?a :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ka pa vem, men bi blo dost bol logi?no da, ?e je velka bajta in 4 ?lanska familija, se ostane doma in deli stro?ke, dokler se ne najde bol?a polovica in poi??e nova lokacija. V nasprotnem primeru pa vsak po svoje s svojimi stro?ki, bajta pa na dobri lokaciji skoraj prazna..

 

Ah sj men vseen, ?e gre komu v nos da znam u?ivat v kakr?nikol situaciji pristanem oz. si jo nardim, je pa to njegov problem :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ka pa vem, men bi blo dost bol logi?no da, ?e je velka bajta in 4 ?lanska familija, se ostane doma in deli stro?ke, dokler se ne najde bol?a polovica in poi??e nova lokacija. V nasprotnem primeru pa vsak po svoje s svojimi stro?ki, bajta pa na dobri lokaciji skoraj prazna..

 

Tu se strinjam meni je hecno ko kdo pametuje da bi ljudje mogli pri 25ih ?e biti na svojem. ?e si v hi?i oziroma v mojem primeru celo na kmetiji je nekako logi?no, da nekdo ostane doma. Poznam sicer celo primere, ko ostaneta doma dva, ?e se seveda res razumeta in oba delata na kmetiji in si delita po bratsko.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Tuby, kera regija oz. lokacija te pa mika?

 

Malo prej sem si ogledu ?rnozmajko kako je lepo zasvinjana od tistih par kapljic de?ja ko je bilo v soboto. :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Tuby, kera regija oz. lokacija te pa mika?

 

Malo prej sem si ogledu ?rnozmajko kako je lepo zasvinjana od tistih par kapljic de?ja ko je bilo v soboto. :hudicek:

 

Ubistvu nimam ideje, zaenkrat tu okoli kje v na?ih koncih, ker bli?je ko bo LJ, dra?je bo..

 

?rnuhinjo si pa zgleda mal premal namazu s tisto xrain ?avbo, al smo pa prepo?as vozil in kaplce niso hotle odletel :zvizga:

 

 

@Labi

Z mojim avtom naj bi blo kaj? n? ne vem o tem :ne vem:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.