Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Hehe, Boss, tako je pa? tvoje mnenje, jz pa sem vseeno zadovoljen, da je lih omenjena Astra (kon?no) najbolj prodajan avto v "Golfovem" razredu, kar je sicer svojevrsten podvig, za katerega so se desetletja trudili vsi proizvajalci, ki konkurirajo v tem razredu! :D

 

@Labi - ti bi moral Insignio poskusit, me zanima ?e je vsaj ta orng stroj, ker lepa je uuu :ljubezen::P

 

Jz pa loh kamot pojamram, da zdej ko naravni kamen fugiram okol hi?e, da mi cement po?teno raz?ira pisarni?ke roke :D:hohoho: , plus to, da gre zadeva tko od hudi?a po?as, da mam v?as ob?utk, da gledam "fugiralni film" v kontra smer, se prav da je ?edalje mjn narjenga - mamumujebm! :whatever:

 

Aja pa sit sm te aktualne slu?be k sto matr, pa? nikakor mi ne znese 8 ur pr miru sedet in bult al v spise al pa v ki?to sevajo?o! Bo treba nardit kak premik, ?eprov pol bosta dru?inska poglavarja spet pametna; "kon?no si najdu neki s 7. stopnjo, zdej pa se ti spet dogaja, ?ist vsake stvari se prec naveli?a?" B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sam mocno upam, da ne dobimo vec nobenga opla...

ker probat ne mislim nobenga

jeder popel f?hrt 'nen opel :P

 

Jaz sem tudi mo?no proti oplom.Sem tudi vozil astro-tanovo diesla in je vo?nja v njem res nikakva.

 

Pa opremo je imel kao ful in ga ne bi imel nikakor.Ali sem se mogo?e preve? razvadil? :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, Boss, tako je pa? tvoje mnenje, jz pa sem vseeno zadovoljen, da je lih omenjena Astra (kon?no) najbolj prodajan avto v "Golfovem" razredu, kar je sicer svojevrsten podvig, za katerega so se desetletja trudili vsi proizvajalci, ki konkurirajo v tem razredu! :D

 

Sem vedel, da se bo? oglasil :bravo: Glej to je najvi?ji nivo opreme Cosmo in stane ta "avto" skoraj 18.000?. Ampak to je ?it od opreme in men se zdi ta cena bistveno pretiran, bohnedej, da jo primerjam s Ceedom, kjer za isti denar lahko dobim tamo?nega 140KM diesla z vso opremo. Ker sem ga vozil ti lahko povem, da je svetlobna leta pred to Astro.

 

Ne nakladam saj sem bil pred ?asom tudi Golfhater samo ta Golf, ki sem ga vozil zadnje tri leta je izpolnil vsa pri?akovanja in celo u?itek ga je bilo vozit. Tu bo pa zgodba kot ka?e druga?na in se bom v Astro vsedel precej nejevoljen. ?al to ni avto za 21. stoletje, mi je prav ?al pa ?e se vsi obo?evalci Oplov postavijo na trepalnice.

 

Nikoli prej nisem udrihal ?ez opel pa sem ene 10.000km naredil na Omegi 2.0 in kak?nih 1.500 na prvi Astri ampak ta avta sta bila za devedeseta leta ?isto spodobna in ta nova Astra bi bila za devedeseta tudi. Ampak pi?e se leto 2008 in je to nedopustno za tako renomiranega proizvajalca.

 

Zdaj sem pa? prvi? razumel tisto "malo lima malo ?ice evo tebi Opelice" :P

 

V glavnem nekaj je res - v zadnjih 5 letih vozim bolj?e avtomobile (Mazda 6, WV Golf V, Passat, Mercedes A in seveda nova Mazda 6) zato mi lahko verjame?, da znam lo?evati zrnje od plev in ta Astra je pa? pleve in to drago pleve :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ajoj kiri teli?ki, naj si na svojo rt nalepjo vinjeto, kreteni blesavi - ogro?ajo, sebe in vse udele?ence, zarad enga posranga papir?ka, k ni vredn pol ?katlce ?ibic! <_<:whatever:

 

http://24ur.com/novice/slovenija/vse-za-vinjeto.html

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa prstek buba! Pa stegno, pa zapestje pa ?e en prstek Objavljena slika

Sem bla na treningu pa me je en grdi grdi stric tepu. Matr te tastari nimajo ?iiiiiiiiiiiiiiiiiisto ni? ob?utka!!! K da bi bla drevo, matr jim! <_< ?koda, ker majo 5x ve? kil, kot jest, druga? bi jah nazaj! Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa prstek buba! Pa stegno, pa zapestje pa ?e en prstek Objavljena slika

Sem bla na treningu pa me je en grdi grdi stric tepu. Matr te tastari nimajo ?iiiiiiiiiiiiiiiiiisto ni? ob?utka!!! K da bi bla drevo, matr jim! <_< ?koda, ker majo 5x ve? kil, kot jest, druga? bi jah nazaj! Objavljena slika

 

Pridi k meni jaz bi te z ob?utkom :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kero bolj boli, levo al desno? :rolleyes:

 

center, da zadane? obe naenkrat, potem se bole?ina ?iri sorazmerno po telesu s spodnjega dela trebuha naokrog :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz sm pa u?eri dobu neke vrste vajenca - pomo?nika (gospodi?no), za kamen fugirat, pa naju je pol tema ujela, ko sva bla preve? "po?re?na" glede kvadrature in me je dans, podnev prov strah kako izgleda izelek! :ne vem: <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a bo ?e kej lepga vremena? Js bi ?la v ?ivalski vrt,.. :jupiii:

 

pa ugotavlam, da odkar nam kadilnco prenavlajo in kadimo zunej,...+ tega da mi ka?e na prehlad, vsaki? pridem bl otro?ja nazaj v pisarno,.. :ne vem:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

brrrrrrr,..?e ne bojo kmal zrihtal te kadilnce bom ?e kadit nehala,..ker je pa ?ist preve? mrz za bit zuni <_<Objavljena slika

 

To, ima? idealne ?anse da neha?. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.