Skoči na vsebino

MAZDA paparazzi


BOJČ

Priporočeno sporočilo

Evo, dragi moji, odpiram ?e eno, bolj "rumeno" temo :D .

Razlog?

Vsem se nam kdaj posre?i ujeti v objektiv kaj "zanimivega" in zabavnega. Od znanih in manj znanih ljudi. ?e je Mazda? ali "celebrity" pa sploh. U?ivajmo skupaj :jupiii: .

 

Naj za?nem sam...

Zadeva bolj spada v rubriko "saj ni res" ali pa celo v "znanstveno fantastiko" ali "mission impossible"...

 

No, meni je uspel revolucionaren podvig brez primere :ouje: .

Zadevo bo zelooooo te?ko, verjetno celo nemogo?e ponoviti... B)

Kdo je to...?

Presodite sami... :D

 

Aja, ?e nekaj... Zgodilo se je ta teden..., ne pred 6 leti... Je to res? Je to sploh lahko res? se to lahko zgodi? Morda je sre?en trenutek? Fotomonta?a...? Totalni odklop...? :ne vem: :D

 

post-642-1227448583_thumb.jpg

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss zgleda malo podvr?en alkoholnim hlapom samooo te?ko verjamem da bi blo res :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tu je en problem.

?e je Boss, se je maskiral s torto, oziroma torta ni njemu namenjena. :ne vem: :ne vem:

 

 

?e pa torta ni fasificirana, potem to ni Boss. :policaj:

 

Varianta II, nekdo Pokyju poklonil torto in se za eno leto zmotil, ali pa je nekdo Bossa ulovili pri Pokyjevi torti, ali pa pri neki drugi torti namenjeni pravem 33 letniku. Tako, da je zmeda popolna. :mi pijemoo: :mi pijemoo:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene ne me?at tu zraven,jaz nimam ni? pri tem. <_< Ni pa meni tudi ni? jasno,kaj je tak ?udnega na sliki,ker iz slike se ga ne navoha,?e je pil alko ali fruteke. :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz mislim, da je torto naredila allyssa in kot prava racunalniska geekinja je naredila torto glede na tole "Boss's real age is 33 years old. What is your real age?"

 

boss zgleda pa res ko da je v globoki komi :D haha

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To kar si pogruntal,sn jaz tudi,samo ?e vseeno ne vem kaj je tak ?okantnega na tej sliki. :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz mislim, da je torto naredila allyssa in kot prava racunalniska geekinja je naredila torto glede na tole "Boss's real age is 33 years old. What is your real age?"

 

boss zgleda pa res ko da je v globoki komi :D haha

 

 

Bravo Labi :jupiii::jupiii:

Sedi 5 in mama naj pride v ?olo :bravo: .

 

No, sedaj je dilema samo ?e o Bossovem agregatnem stanju... :ne vem: :D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jao,..?lovk spe?e 2,3 torte v lajfu in kr na 1x so vsi mnenja da so vse torte tvoje :hohoho:

 

:hohoho::hohoho::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja kaj nooooo,... :)

Aja,..da ne pozabm,..Klopko je v soboto priznal, da je on Rambo s ?ivavo,... :D

 

 

BWAHAHAHAHAHAHA, bo nardila sis eno lepu frizuru za enga lepga fanta... :hohoho::hohoho::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja no,tisto z o?mi se lahko vsakemu zgodi,?e ravno v trenutku slikanja trene z o?mi,da je malo rde? v faco je tudi ?ist normalno,?e je recimo malo pred tem pri?el iz mrzlega na toplo,tak da ja,o?ividci morte povedat,al je pil ali ne. :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.