Skoči na vsebino

Vinjetna dilema


Boss

Priporočeno sporočilo

Sicer je ?ist butasta dilema ampak vseeno.

 

Nalepleno imam polletno vinjeto, ki je veljavna ?e do za?etk aprila 2009, kupljeno mam pa ?e novo letno za 2009.

 

Vpra?anje, ki se mi poraja: Ali naj pustim polletno ?ist do konca do datuma al naj jo strgam dol pa nalepim takoj letno.

 

Finan?no je itak isti kurac.

 

Prednost: ?e pustim polletno do izteka:

 

- v primeru, da bohnedej po?i ?ajba in je treba menjat se ne zajebavam z Darsom in nadomestno vinjeto

 

Slabost: ?e se bom z zeleno vozil v letu 2009 me bodo DARS-ovci lahko non stop preverjali saj bodo ?e na dale? vidli, da ni oran?na. In namest da mi bo sam pomahal da grem naprej me bo ustavljal in bulil v luknjice ter preverjal veljavnost.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 79
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Skratka, v rit naj si jih, js jo bom pustu do novga leta, pol pa po?as razmislu. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nalepi obe - nek se zna ko je frajer :D

Pa ?e te oblaja, ga oblajaj nazaj.

 

hovhovhov.press

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kera budala se je spomnila, da velja letna vinjeta od 1. januarja dalje. Morala bi biti tako kot poletna, preluknjana od datuma nakupa naprej <_<

 

Se 100% strinjam.

Mislim da imajo tako tudi avstrijci.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za dra?it nadzornike vinjet je bolje da ima? ?e zeleno do izteka,za ljubi mira pa nalimaj tanovo!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest bi mela arde?o vinjeto :( ruran?na mi ?ist ni? ne pa?e.

 

A ni ena ta arde?a, dost na mesec? zdej bi pa ?e vinjeto mela take barve ? :P

 

Joj, joj deklice, nikol vam ni prav... enkrat rde?a preve?, drugi? rde?a premal. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj, joj deklice, nikol vam ni prav... enkrat rde?a preve?, drugi? rde?a premal. :ne vem:

 

A ?e nisi ugotovil tega? :P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni ena ta arde?a, dost na mesec? zdej bi pa ?e vinjeto mela take barve ? :P

 

Joj, joj deklice, nikol vam ni prav... enkrat rde?a preve?, drugi? rde?a premal. :ne vem:

 

Ne. Ker morm bit usklajena. Sej ?e bi mela ruran?no krv, pol bi blo ok. Vsaj neki :D

Prou pofarbat se grem na ruran?no zdej. Iz principa. Zarad ruran?ne vinjete :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Dejmo ?e 1x obnoviti znanje, da ne bo dilem pa bohnedej kak?ne kazni, ker res ni vredno, da se ?lovek po nesre? zajebe.

 

Zelene polletne vinjete veljajo to?no 6 mesecev od dneva nakupa in samo toliko in niti dneva ve?. Pogleda? kako je zadeva zluknjana in pri?teje? ?est mesecev in je to ta dan, ko vinjeta preneha veljati.

 

Letna vinjeta je pa druga zgodba in sicer velja samo za TEKO?E leto ter mesec pred tem in mesec po tem letu. Se pravi, da velja 14 mesecev. Oran?na torej velja od 1.12.2008, celo leto 2009 in preneha z veljavnostjo po 31.1.2010.

 

Kazni za nepravilno uporabo al pa neuporabo na AC in dolo?enih hitrih cestah ter lj obvoznici pa so 300? oziroma polovi?ka, ?e pla?ate takoj ali v osmih dneh od izdaje kazni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.