Skoči na vsebino

AVTOPLIN


sanjam

Priporočeno sporočilo

Cool... Do cetrtka sem v tujini, potem bi te pa poklilcal.

 

Mislim, da je dal +20, ampak nisem preprican, vem da je bilo 20!

 

sej minusa pa plusa ni :)

 

loh pogledava mam tud jest ta SW, sam da dela

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 505
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

CX-7, ki gre je sedaj z novim multiventilom neverjeten - 490km ?lo je pa notri pol samo 51L plina!!!

:punk:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

CX-7, ki gre je sedaj z novim multiventilom neverjeten - 490km ?lo je pa notri pol samo 51L plina!!!

:punk:

 

In til bo? pa prodal, a si normalen ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In til bo? pa prodal, a si normalen ?

 

Jah na?alost sem premal balkanca, ubogam...:)

Pa ne me dra?it ker ?alujem :hudicek:

 

p.s. Bo? servisiral moj navor :) ?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah na?alost sem premal balkanca, ubogam...:)

Pa ne me dra?it ker ?alujem :hudicek:

 

p.s. Bo? servisiral moj navor :) ?

 

A je treba, to kerj ?raufat-vzdr?vat

Navorov tako al ta nam ve? ?raufal, ker n? ne odpove in pol vsa oprema ki jo rabim postane odve?. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

CX-7, ki gre je sedaj z novim multiventilom neverjeten - 490km ?lo je pa notri pol samo 51L plina!!!

:punk:

 

Jst bi tud to... Ravno danes tankal, notri dal samo 37l, pa je bil ?ist prazen, pa naredil 320km.... :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst bi tud to... Ravno danes tankal, notri dal samo 37l, pa je bil ?ist prazen, pa naredil 320km.... :(

 

Caki a mas ti original 55L tank? Jaz imam vecjega, sicer ne veliko vec a v 58L sem vedno spravil 52L ???

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V ka?nem smislu, js mam za tankat tam kot benz, samo en nastavek pr?raufam vmes, je pa res da ?e nikol ni blo gu?ve na to?ilnem mestu za LPG. :D

Pomoje bolj ?udno tao da slonim na to?ilni avtomat kot bi bil nabasan in ne morem sam stat. :D

 

 

Hahaha, to sem tudi jaz v?eraj pomislil, ko sem 1. tankal :hohoho::hohoho::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej, ali mi lahko kdo pove, kak?n aje razlika med LPG in GPL. Zadnji? ko sem bil na hrva?kem je ponekod pisalo LPG, pri drugih GPL, na tretjih pa oboje?

 

Najdu... :)

 

"In the UK "LPG" and "autogas" are used interchangeably. In Italy, "GPL" (shorthand for "gas propano liquido"), in Spain "GLP" "gas licuado del petróleo" is used instead."

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Autogas

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

58 litrov... :( Bo Primo? v ponedeljek pogledal, kaj se dogaja.... Midva se bova pa za polico sli?ala... :cheers:

 

tak k moj, vec kot 50L moras garant spravit not

 

Ej, ali mi lahko kdo pove, kak?n aje razlika med LPG in GPL. Zadnji? ko sem bil na hrva?kem je ponekod pisalo LPG, pri drugih GPL, na tretjih pa oboje?

 

Najdu... :)

 

"In the UK "LPG" and "autogas" are used interchangeably. In Italy, "GPL" (shorthand for "gas propano liquido"), in Spain "GLP" "gas licuado del petróleo" is used instead."

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Autogas

 

Je ni

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zelo zanimiva debata... :vesel:

 

Kateri sistem pa najbolj priporo?ate za M3 1.6? (najbolj?a kvaliteta in najmanj?a poraba)

 

A se ?e da dobit te subvencije s strani dr?ave?

 

Dr?ava ne subvencionira, na Petrolu pa dobi? 200 EUR, pri izbranih monta?erjih!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dr?ava ne subvencionira, na Petrolu pa dobi? 200 EUR, pri izbranih monta?erjih!

 

Katere pa ima Petrol najraj?i? :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se ?e da dobit te subvencije s strani dr?ave?

 

A si se ti ?ele priselil v SLO? :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si se ti ?ele priselil v SLO? :)

 

Ma ne spremljam ravno na?e zakonodaje, subvencij itd. Mogo? pa obstaja kaka "eko" europska subvencija :blush:

 

 

Kako je pa s sistemi? Katerga proizvajalca priporo?ate? Kateri je najbolj kvaliteten?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ne spremljam ravno na?e zakonodaje, subvencij itd. Mogo? pa obstaja kaka "eko" europska subvencija :blush:

 

 

Kako je pa s sistemi? Katerga proizvajalca priporo?ate? Kateri je najbolj kvaliteten?

 

Jah kar nekaj nas je na SIGASU in dela lepo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce hocs subvencije pojdi v svico :)

 

jaz grem verjetno k plineksu

 

Itak oni so NAJBOLJ?I(vsaj tak se hvaljo), zato jaz niti pod razno nisem montiral pri njih.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.