Skoči na vsebino

AVTOPLIN


sanjam

Priporočeno sporočilo

sej nisem vprasal za avto, ampak me zanima kok naredite z enim tankom :)

doseg je pa bolj porazen...to se men zdi najvecji minus oz. edini minus (zase govorim)

 

Preber si moj post.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 505
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

sej nisem vprasal za avto, ampak me zanima kok naredite z enim tankom :)

doseg je pa bolj porazen...to se men zdi najvecji minus oz. edini minus (zase govorim)

 

bom mal bogokleten... ho?e? re?i, da je poraba prevelika :hudicek:

 

Da ne bo jeze s strani plina?ev je morebiti bolje gledat kolk stro?kov je na 1000 prevo?enih km pol pa najbolje oceni? kako ali kaj. Se pa strinjam z Iwar-jem, ker za tvoje poti bo res treba eno oreng kanto namontirat notri, da ne bo? vsake dve uri na pumpi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko pa si dno prtlja?nika dvigne? za kak cm in je takoj 10-15litrov gor pri volumnu kestla.

Lahko pa tud pol tanka benza stran da? in ga nadomesti? s recimo 30l kanto za lpg.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko pa si dno prtlja?nika dvigne? za kak cm in je takoj 10-15litrov gor pri volumnu kestla.

Lahko pa tud pol tanka benza stran da? in ga nadomesti? s recimo 30l kanto za lpg.

 

ta druga varianta mi je bolj vsec, je to kdo naredu? si ze vidu kaj takega?

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bom mal bogokleten... ho?e? re?i, da je poraba prevelika :hudicek:

 

Da ne bo jeze s strani plina?ev je morebiti bolje gledat kolk stro?kov je na 1000 prevo?enih km pol pa najbolje oceni? kako ali kaj. Se pa strinjam z Iwar-jem, ker za tvoje poti bo res treba eno oreng kanto namontirat notri, da ne bo? vsake dve uri na pumpi.

 

Na poti kot je Labijeva je drugace, ker je non stop avtocesta. Jaz sem se do Francije ustavil 2x na 1100km, s tem da nisem sparal pa CX-7 zre 12 proti 8 na primer....

Ob tem nisem kuril ni? bencina pri 150 na uro

 

Ko pa sem ti?al do Budimpe?te 180-200 je sel skoraj ves benz, ker v visokih obratih pa? pije in me?a oboje :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tolk kolikor ga Labi ti??i diesla, da ima porabo 7,5-8 nafte in ve? verjemi, da se s plinom ne bo na 8 litrih vozu ampak bo ?lo ?ez 10 litrov... ?e Jo?a prav, da mu je pri ne preve? ekstremni vo?nji Laguna pije 10litrov potem bo Labiju pri 170km/h povpre?ne torej inhaliralo koliko plina ?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tolk kolikor ga Labi ti??i diesla, da ima porabo 7,5-8 nafte in ve? verjemi, da se s plinom ne bo na 8 litrih vozu ampak bo ?lo ?ez 10 litrov... ?e Jo?a prav, da mu je pri ne preve? ekstremni vo?nji Laguna pije 10litrov potem bo Labiju pri 170km/h povpre?ne torej inhaliralo koliko plina ?

 

odvisno od masine.....navornik pri 4500 pije vec/isto kot bencinar na primer

 

pa ne primerjaj renoja z japoncem...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, to pa moram priznat, da (v glavnem) ni bilo neko hudo stiskanje, recimo da popre?na brzina cca. 140 po autobanu. :blush:

 

P.S. - ?e primerjamo mazdo 6 1.8 16v in Laguno II 1.8 16v (obe mata namre? 120 KM), nisem prepri?an, da je mazda ?parovc prot renoju, lohk pa me poskuste demantirat, a ne Jure? :harhar::vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

P.S. - ?e primerjamo mazdo 6 1.8 16v in Laguno II 1.8 16v (obe mata namre? 120 KM), nisem prepri?an, da je mazda ?parovc prot renoju, lohk pa me poskuste demantirat, a ne Jure? :harhar::vesel:

 

Oba sta "prete?ki kravi", da bi malo pila. :rolleyes: Ker po drugi strani veste, da meni pije 2.0 motor le 8,5 litrov/100km pa ga tudi ene dvakrat na kestl stisnem. :P
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

odvisno od masine.....navornik pri 4500 pije vec/isto kot bencinar na primer

 

pa ne primerjaj renoja z japoncem...:)

 

Dokaj blizu se strinjam... ampak v peti prestavi pri 4500 obratih ima moja mazda notri hitrost 225km/h v?esti pa kar 270km/h tko da ne vem na kaj cilja?? A da se nej v tretji vozim 4500 pri hitrosti tam nekje 130km/h in mi bo pilo isto kot bencinar v peti prestavi - kar se popolnoma strinjam, da bo tako, ?e ne celo ve? kot pri bencinarju ampak diesla pa? ne vozi? pri teh obratih, a ne? :party0035:

 

Oba sta "prete?ki kravi", da bi malo pila. :rolleyes: Ker po drugi strani veste, da meni pije 2.0 motor le 8,5 litrov/100km pa ga tudi ene dvakrat na kestl stisnem. :P

 

logi?no :) edino pri enakomerni vo?nji po AC je ve? ali manj vseeno kolik?na je te?a. Tam bolj aerodinamika igra svojo vlogo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ta druga varianta mi je bolj vsec, je to kdo naredu? si ze vidu kaj takega?

 

Videl in sicer na Hummerju. :blush:

 

Boss meni pri 4000 rpm gre nekje 150 +-3km/h.

 

Pa ne more? primerjat 1.8 ina 2.0 motorja, niti pri porabi, ?e v tovarni?kih podatkih je razvidno da 1.8 porobi ravno tolikao ?e ne ve? kot 2.0. Te?a in navor delata svoje.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to Kerr:

Pohvalno! Koliko pa imas mestnih/kratkih vozenj? Po moje 0

 

jaz se samo zjutraj na 12km vstavim 4x...vrtci pa to...to me je na benzu ubijal

 

 

Ma tudi jaz mam ve?inoma kratke vo?nje ?ez teden - 20km do vrtca, pa pa ugasnem, pa spet pol do slu?be... in obratno nazaj. Za vikend pa kako morje pa tko...

 

res pa da imam razmeroma lahko nogo, meni je ?e na bencinu pil v povpre?ju pod 12, s plinom (+ bencin) pa ca 13 l/100km.

 

Sem pa na primer opazil, da na dolo?enih (Petrolovih) pumpah nato?im manj (ca. 10 l), kot je volumen rezervarja (recimo na Kajuhovi v LJ). Po mojem nimajo dobro na?telan povratni ventil... V Dom?alah je pa vedno ok.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem pa na primer opazil, da na dolo?enih (Petrolovih) pumpah nato?im manj (ca. 10 l), kot je volumen rezervarja (recimo na Kajuhovi v LJ). Po mojem nimajo dobro na?telan povratni ventil... V Dom?alah je pa vedno ok.

 

Ma jaz vedno tankam na Verov?kovi - povpre?no 35-36l. Parkrat sem bil na Petrolu Barje (smer morje) pa je ?lo not vsaki? cca 38l (tank ima 41,5l) <_< malo mi je sumljiv njihov ?tevec...

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem tega sicer sam delu, sam vem da ti je to opcija, da pove?a? kapaciteto (kar je zame ful va?na stvar)! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem tega sicer sam delu, sam vem da ti je to opcija, da pove?a? kapaciteto (kar je zame ful va?na stvar)! :danzoman:

 

in znizas varnost - a vi2 imata se brez ventila??

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V obeh avtih mam varnostni ventil na tanku tko da ni govora o nobeni nevarnosti, itak sta pa oba stalno v pogonu in nikol ne ostane povhn! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V obeh avtih mam varnostni ventil na tanku tko da ni govora o nobeni nevarnosti, itak sta pa oba stalno v pogonu in nikol ne ostane povhn! :danzoman:

 

potem ti lahko krivis kar ho?e? pa ne bo razlike...samo narobe ti bo kazal vsebino

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

potem ti lahko krivis kar ho?e? pa ne bo razlike...samo narobe ti bo kazal vsebino

 

To?no tako, koliko nato?i? ni odvisno od plovca, ampak .... :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uglavnm - tko mam narjen da lohk koristim kapaciteto 100%, o?itno (zrihtala sta mi pa to, na enmu Primo?, na drugmu pa Toma? Plinski I.)! :danzoman::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.