Skoči na vsebino

AVTOPLIN


sanjam

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 505
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

  • 2 meseca kasneje...

Ojla.

 

vozim CX-7 in vidim, da vas je kar nekaj, ki "jo" ima predelano na plin. Po informacijah naj bi se zadeva obnesla, me pa zanima kje ste naredili predelavo? In ?e kak?en opis izku?nje bo dobrodo?el!

 

10x

 

G.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ojla.

 

vozim CX-7 in vidim, da vas je kar nekaj, ki "jo" ima predelano na plin. Po informacijah naj bi se zadeva obnesla, me pa zanima kje ste naredili predelavo? In ?e kak?en opis izku?nje bo dobrodo?el!

 

10x

 

G.

 

mas na zs....ja mislm da smo ze 3je tukaj na plin.

kateri konec pa si ti?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala, dobil, sicer pa iz Ljubljane. :)

 

no medvode niso dale?......druga?e pa je kolega Denis s ?rno na plineks sistemu....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da sem ga videl v njihovi galeriji, z MB registracijo?

 

ne lj - 3 so dali na enkrat ceprav je bilo 500? drazje :whatever: feedbacka pa se nimam

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No takole. Preveril na vse konce in kraje. In sedaj se je treba odlo?iti med Zavolijem, ki naj bi bil baje zadnja generacija, z avtoplinsko fazo 2, karkoli ?e to pomeni, ali pa med tartariniauto, ki naj bi ga naro?ili prav za tvoj model avta, ali pa Primusom, ki ga hvalijo Fordovci. Ah ja... Pa samo na plin bi se rad vozil... B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tartarini 100% dela, pa tudi Primo?(sigas) je samo lani zmontiral kar nekaj CX-7k.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj to bo najbr? v kon?ni fazi odlo?ilno, bi bilo pa lepo sli?at ?e koga, ki ima sistem od Plineksa ali pa Prinsa na CX-7...

 

tezko bos nasel, samo 3 so pri plinexu...in to predelane en mesec nazaj....

SIGAS sistem imam od 2008....in takih je kar nekaj...

 

Tako da probaj najti preko plineksa, s Sigasom smo domenjeni da smo reference brez problema, ce pa te hoce pridobiti naj se potrudi ion ti da zadovoljno stranko :)

Predvsem bodi pozoren na vprasanja - koliko naredijo s polnim tankom bencina (ce res gre samo na plin, vkoliko naredi samo 2.500-3.000km gre potem za kombinacijo plina/bencina in ti prodajajo samo bu?ke)

performanse ko avto pritegnes do konca

poraba olja (ceprav je en mesec boz tezko nasel odgovor)...

 

Pri tartariniju avto dela kot na benz in je le redno servisiran

 

Poi??i te odgovore pa se odlo?i.

 

imamo pa mislim da tukaj M6 ki je plineksov, in je imel za?etne probleme (poi??i po forumu in ga kontaktiraj kako je danes)

 

p.s. v na tem forumu so mislim da 3 CX-7 LPG - se uporabnik kerr in se en, vse najdes tukaj - mislim da se ne motim da je kerr na tartariniju ne vem za tretjega

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom ?e malo raziskal, predvsem zaradi firbca. Glede na izku?nje ki jih imate s Tartarinijem sem skoraj prepri?an, da bo v kon?ni fazi avto pristal na Dolenjskem, vendar malce raziskave in mnenj predhodno ne ?kodi. Bom sporo?il, ?e ?e kaj izvem!

Hvala za vse nasvete!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bi forsiral ni?esar, navsezadnje je minilo ze 2 leti, tako da v tem ?asu verjamem da se tehnika razvija, predlagam ti le da poslu?a? uporabnike ne prodajalce...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Se strinjam, zato pa ?e malce brskam naokoli, res bi rad dobil koga, ki je na Plineksu dal zadevo vgraditi.

 

Moje mi?lenje. Izogibaj se plineksa. ?e bo? meu kakr?nekoli probleme ti bodo 100% prsko?il na pomo? samo Sigas al pa G-1, ostalo je tko tko. Pejt do Primo?a za CX-7.

 

Lp, S

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sigas ima sedaj(cca 5 mesecev) tudi vgradnjo na gorenjskem, pri mojem kolegu ki se je u?il pri primo?u.

Dela take avte da ti kugle ven padejo in do sedaj brez ene same reklamacije, gorim za popolnoma nove vgradnje.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes dobu na mail :D

 

Za potrebe ?olanja monta?e sistemov za avtoplin potrebujemo ve?je ?tevilo vozil. ?olanje se izvaja pod mentorstvom in nadzorom in?truktorja z pridobljenim certifikatom proizvajalca sistemov za avtoplin. Samo monta?o pa bodo v okviru programa izobra?evanja izvajali izku?eni mehaniki in podjetja, ki u?ivajo na podro?ju avtoservisne dejavnosti ugled pri svojih strankah.

 

Nudimo vgradnjo kvalitetnih sistemov, ve? na strani http://www.populi.si/index.php?page=shop.b...op&Itemid=4 , kjer si interesenti lahko ogledate celotno ponudbo vklju?no z detajli monta?e (ve? v manijih na levi strani strani).

 

Vozilo pridobi v programu ?olanja kvaliteteno in?talacijo po izbiri lastnika, vgrajeno, nastavljeno in testirano po navodilih proizvajalca in vso dokumentacijo za izvedbo homologacije vozila.

 

Cene vgrajenega materiala so objavljene na http://www.populi.si/files/Populi%20-%20EG...k%2003-2010.pdf . Za ceno kompletne vgradnje pa po?ljite e-mail z opisom va?ega vozila na populi@siol.net ali broni@populi.si ali pa za ve? informacij pokli?ite na telefon 040 248 147.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes dobu na mail :D

 

Za potrebe ?olanja monta?e sistemov za avtoplin potrebujemo ve?je ?tevilo vozil. ?olanje se izvaja pod mentorstvom in nadzorom in?truktorja z pridobljenim certifikatom proizvajalca sistemov za avtoplin. Samo monta?o pa bodo v okviru programa izobra?evanja izvajali izku?eni mehaniki in podjetja, ki u?ivajo na podro?ju avtoservisne dejavnosti ugled pri svojih strankah.

 

Nudimo vgradnjo kvalitetnih sistemov, ve? na strani http://www.populi.si/index.php?page=shop.b...op&Itemid=4 , kjer si interesenti lahko ogledate celotno ponudbo vklju?no z detajli monta?e (ve? v manijih na levi strani strani).

 

Vozilo pridobi v programu ?olanja kvaliteteno in?talacijo po izbiri lastnika, vgrajeno, nastavljeno in testirano po navodilih proizvajalca in vso dokumentacijo za izvedbo homologacije vozila.

 

Cene vgrajenega materiala so objavljene na http://www.populi.si/files/Populi%20-%20EG...k%2003-2010.pdf . Za ceno kompletne vgradnje pa po?ljite e-mail z opisom va?ega vozila na populi@siol.net ali broni@populi.si ali pa za ve? informacij pokli?ite na telefon 040 248 147.

 

torej u?ili se bi na na?ih avtih pa ?e pla?at je treba???

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

saj zato mi je pa tolk sme?no :hohoho:

 

je pa trik, v ceniku NI instalacije NITI rezervoarja za plin.... :whatever:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Uporabljaš gibe naprej-nazaj 😄
    • V četrtek se po vsej vrjetnosti poslovim od svojga bajka...
    • Se mi je čez vikend enako zgodilo na paru čevljev od Alpine, pa sem se spomnil na tole temo. Na peti sta se med pohodom delno olupila oba podplata in vidi se razpadel material, ki se kar drobi. Verjetno je situacija na celem podplatu podobna, nisem ga trgal stran - v glavnem je čevelj za v smeti. Pohodni čevelj Nepal, za hobi planinarjenje bi rekel kar vrhunski čevelj z Vibram podplatom, 10 let nazaj bil okrog 100€, danes je slabih 200€. V glavnem odgovor Alpine je, da situacijo poznajo (hidroliza poliuretana) in da se to zgodi v primeru neuporabe čevlja oz. če se jih preveč špara in ne uporablja. Moral sem priznati, da sem jih na začetku uporabljal bolj, zadnja leta pa sem jih zaradi vseh obveznosti res obul samo za daljši in težji pohod, ki jih pa res ni bilo veliko in temu je takšen čevelj tudi namenjen. Krajše tu okoli naredim pa tako z nižjimi pohodnimi. Mogoče malo v razmislek, če bo kdo kupoval dober čevelj za na nogo. Potem ga je dobro parkrat na mesec obuti in nato ne zaznajo teh težav, pravijo pri Alpini. Drugače bolje kaj drugega, kar se malo prej znuca in obrne.
    • Raj jo ne obriši ti bo skupi padla.....🤭😉
    • Emm, a armaturka se čisti?    Moram probat na BTjki...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.