Skoči na vsebino

AVTOPLIN


sanjam

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 505
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Med ?e sprejetimi ukrepi spodbujanja rabe uteko?injenega naftnega plina v

cestnem prometu je bistvena ni?ja tro?arina za uteko?injen naftni plin kot

za dizelsko in bencinsko gorivo. Zakon o tro?arinah (Uradni list RS, ?t.

2/07-uradno pre?i??eno besedilo) dolo?a za tiso? kilogramov uteko?injenega

naftnega plina pribli?no dvainpolkrat ni?jo tro?arino kot za tiso? litrov

dizelskega in bencinskega goriva.

 

 

Jesenice na dolenjskem(Primo?) ali ...?alabajzar v Polanski dolini :bravo:

 

No jaz grem jutri na dolenjsko k Primozu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Med ?e sprejetimi ukrepi spodbujanja rabe uteko?injenega naftnega plina v

cestnem prometu je bistvena ni?ja tro?arina za uteko?injen naftni plin kot

za dizelsko in bencinsko gorivo. Zakon o tro?arinah (Uradni list RS, ?t.

2/07-uradno pre?i??eno besedilo) dolo?a za tiso? kilogramov uteko?injenega

naftnega plina pribli?no dvainpolkrat ni?jo tro?arino kot za tiso? litrov

dizelskega in bencinskega goriva.

Jesenice na dolenjskem(Primo?) ali ...?alabajzar v Polanski dolini :bravo:

 

No jaz grem jutri na dolenjsko k Primozu

 

Kdaj se bo? pa tle oglasu ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem na novo registriran tukaj. vozim Mazdo 323 1.5 16v in ravno kar je bila predelana na avto/plin. me pa zanima ker nima se dolgo avta ce imajo res te Mazde namesto zobatega jermena verigo...

 

Ker letnik ?? OZ.model (BA,BJ,BG)

Mislim pa da se bo? moral zadovoljit z jermenom :P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti, iz Rakitne, ?e bi kej ta zgorn post prebral, sm ga isto spra?eval :glare:

 

OK naj ti bo ,pra?al si ga po verziji oz.modelu jaz pa sem dodal kateri letnik :D

:harhar:

Pa ?e odgovor !!!

 

Tako 2:1 zame

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem na novo registriran tukaj. vozim Mazdo 323 1.5 16v in ravno kar je bila predelana na avto/plin. me pa zanima ker nima se dolgo avta ce imajo res te Mazde namesto zobatega jermena verigo...

 

M3 im M6 bencinarji imajo verigo vse ostalo vklju?no s starej?imi modeli imajo jermen.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jesenice na dolenjskem(Primo?) ali ... ?

 

Na Dolenjsko.

 

Sicer pa ?e info iz Petrola:

 

AVTOPLIN - VOZIM MODRO

 

Z mesecem aprilom pri?enjamo z nadaljevanjem lanskoletnega uspe?no zastavljenega projekta sodelovanja dru?be Petrol in predelovalcev vozil na plin.

Projekt, ki smo ga pripravili z namenom ozave??anja o prednostih avtoplina, smo v preteklem letu zastavili s 4 najve?jimi predelovalci vozil na plin.

 

Izjemno uspe?en projekt Avtoplin - vozim modro, letos nadgrajujemo in komuniciramo ?e s 6 najve?jimi predelovalci (Plineks, G-1, Zavoli, Avtoplin, AvtoplinCenter in Prins).

Projekt je sestavljen iz dveh delov. Vsem, ki se odlo?ijo za predelavo pri sodelujo?em predelovalcu, ponujamo 200? popusta pri vgradnji in 30? na predpla?ni?ki kartici Magna za njegovo prvo to?enje avtoplina.

Isto?asno pa poteka tudi nagradna igra v kateri lahko sodelujejo vsi, ki izpolnijo nagradni kupon, tudi tisti, ki so vozilo ?e predelali. V nagradnem skladu je 200 blagovnih nagrad in 6 glavnih nagrad v vrednosti 1200? za predelavo vozila na avtoplin.

Zgibanke z nagradnimi kuponi bodo na voljo na vseh bencinskih servisih Petrol v Sloveniji.

 

Ve? o projektu Avtoplin in o pravilih nagradne igre si lahko preberete na na?i spletni strani www.petrol.si/avtoplin.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda je 323p 1.5 16v letnik 97. sprasujem zaradi tega ker sem dal menjat oba micro jermena pa mi je rekel da zobati jermen pa ni potrebno ker ima verigo namesto njega. pa me samo zanima ce me je on malo .............. avto/plin pa deluje dobro razen zanima me ce je potrebno vgradit se posodico za dodatno mazanje celindrov ker monter je dejal da avtomobili do letnika 2000 ne potrebujejo....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda je 323p 1.5 16v letnik 97. sprasujem zaradi tega ker sem dal menjat oba micro jermena pa mi je rekel da zobati jermen pa ni potrebno ker ima verigo namesto njega. pa me samo zanima ce me je on malo .............. avto/plin pa deluje dobro razen zanima me ce je potrebno vgradit se posodico za dodatno mazanje celindrov ker monter je dejal da avtomobili do letnika 2000 ne potrebujejo....

 

Mi prpele? pokazat tvojo makino, ker ta motor na verigo bi pa res rad videl in verjemi nisem edini.

Dodatno mazanje NI obvezno je pa priporo?ljivo predvsem pri novej?ih makinah, recimo jaz ga imam in to elektronskega in ne podtla?nega, ki je veliko cenj?i ni ravnotako dober, js sem bolj picajzlast :ne vem: .

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

preveril sem ceprav je malo dlje trajalo klic sem klic tam.... in ta mazda ima res verigo namesto zobatega jermena. sem bil ze skoraj pri tem da odprem in pogledam sam kaj je ampak so prisle pravocasno info. da je res veriga. drugace me nebi razjezilo ampak imam slabe izkusnje z mehaniki in sem mislil da me je malo........... ker sem vlozil veliko za avto/plin zato da bom poceni se vozil v solo in sluzbo bi rad da tudi avto meni sluzi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A lahko naredi?, vsaj kak?no fotko dela motorja, kjer naj bi bila veriga?

 

Tud teb ni jasno ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

preveril sem ceprav je malo dlje trajalo klic sem klic tam.... in ta mazda ima res verigo namesto zobatega jermena. sem bil ze skoraj pri tem da odprem in pogledam sam kaj je ampak so prisle pravocasno info. da je res veriga. drugace me nebi razjezilo ampak imam slabe izkusnje z mehaniki in sem mislil da me je malo...........

 

Tale mehanik te je malo ........ Res ?udno, da imajo vse te Mazde jermen edino in le tvoja na celem svetu ima pa ketno. Daj nam predstavi tega mehanika. :rispekt:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, jz se spomnem da sem na omenjenem motorju menju jermen, tko da me je o?itno mehankar nafuk..? :blush:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak kljub temu, da bo na vse odgovoril pritrdilno bo rekel, da ima on prav, da ima ketno. :notworth: Zanimivo, sam sem imel 323C in v navodilih sem imel 323C in 323P in oba avta imata isti motor ampak ti ima? pa ketno. Ja svaka ?ast no. Ne vem zakaj si potem vpra?al, ?e ima? jermen, ?e nam zdaj ne verjame?? :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.