Skoči na vsebino

za??ita avta proti to?i


andrej77

Priporočeno sporočilo

in ti predpostavlja?,da je ista"trdota" to?e in surovega jajca? ?zmeden?

 

ne, ne... ne zastopi?... jajc je ostal cel, kar je pomenilo, da se ni dotaknil tal (plahta je bla napeta na tleh). To?a te velikosti in jajce te velikosti sta enako te?ka in ?e ostane jajce celo tud na plehu ne bo vdrtine saj je plahta tolk upogljiva, da ga enostavno odbije nazaj ?e predn se dotakne pleha/tal.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne, ne... ne zastopi?... jajc je ostal cel, kar je pomenilo, da se ni dotaknil tal (plahta je bla napeta na tleh). To?a te velikosti in jajce te velikosti sta enako te?ka in ?e ostane jajce celo tud na plehu ne bo vdrtine saj je plahta tolk upogljiva, da ga enostavno odbije nazaj ?e predn se dotakne pleha/tal.

 

he,he-trampolin varianta. :bravo::D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Evo danes spet to?a-v Pesnici pri Mariboru ?e tretji? letos. :angry2:

Spet so jajce letele,v Mariboru pa niti de?ja ni bilo!

Zdaj ne vem ali so tam tako dobri klimatski pogoji za to?o,

ali pa nam jo Avstrijci prek ?entilja po?iljajo-oni namre? redno streljajo proti to?i!

 

Prej?nji? sem jo dobro odnesel,ker sem avto pod mostom ustavil,

danes pa je moja trojka bolj klavrno kon?ala-najmanj 100 bu?k na strehi in havbi :(

(na sredini havbe mi je privzdignjen okrasni rob zvilo navznoter).Sre?a da so ?ipe zdr?ale!

 

Sploh ne vem ali jo naj dam ?e zdaj popravljat,ali naj ?e po?akam,ker vsaki teden nekaj pada z neba!!

 

Mo?no dvomim v vsa pregrinjala,razen ?e niso zares podlo?ena vsaj 10cm.

Te ki se dobijo na trgu so nesmiseln nakup!

 

Za avto je ?e vedno najbolj?a streha nad glavo,pa ?e ta ni ziher da zdr?i :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No zdaj me je pa dobila ?e enkrat-v Mariboru.

Se sploh ve? ne sekiram-slab?e ?e skoraj ne more bit :D

 

Sem pa sli?al letalo,ki razbija oblake malo prej predno je za?ela padat to?a-

mogo?e pa kaj pomaga,ker ni ?la tako debela :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma mene tudi jebe ta to?a, sam kaj naj, ko strehe ni, v ta razna pregrinjala pa mo?no dvomim in ?e nikjer nisem zasledil, da bi bila dejansko u?inkovita.. do tega pa mi ni, da tja vrgel 150? pa potem mel ?e kljub temu razbit avto..

saj, jaz sem svojga dal na cenitev ?e (na sre?o ni tok fejst), sam bom ?e po?akal s popravilom ?e za kak mesec, da ?e ne bo kaka nova runda..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma mene tudi jebe ta to?a, sam kaj naj, ko strehe ni, v ta razna pregrinjala pa mo?no dvomim in ?e nikjer nisem zasledil, da bi bila dejansko u?inkovita.. do tega pa mi ni, da tja vrgel 150? pa potem mel ?e kljub temu razbit avto..

saj, jaz sem svojga dal na cenitev ?e (na sre?o ni tok fejst), sam bom ?e po?akal s popravilom ?e za kak mesec, da ?e ne bo kaka nova runda..

 

ampak a ni razlika, ?e je malo al pa skoraj ni? zbit al pa da je oreng stol?en :ne vem:

 

Ne vem no 95? pa res ni tak dnar, da bi bilo vredno razmi?ljat a dat al ne... sej mogo?e se motim ampak vsaj re?em lahko, da sem naredil najve? kar sem lahko za za??ito avta pred to?o.

 

No in ravno kar sem avto prekril s protito?no plahto in dodatnimi penami za spodaj. Kot pa ka?e zdele na arsotu spet tol?e po Medvodah :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?it je to...

 

jaz sem dal za "pregrinjalo proti to?i" skoraj 4 jurje EUR, pa me je danes kar stiskalo, ko je tisi veter pihal,

da mi ne bi vse skupaj k sosedu prestavilo...

 

jaoooo... vreme pa tako :(

 

http://www.mojvideo.com/video-neurje-v-pre...3fac73903166633

 

hvalabogu so avti bili na varnem

 

sklestilo nam je pa itak spet skoraj pol dr?ave

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ampak a ni razlika, ?e je malo al pa skoraj ni? zbit al pa da je oreng stol?en :ne vem:

 

Ne vem no 95? pa res ni tak dnar, da bi bilo vredno razmi?ljat a dat al ne... sej mogo?e se motim ampak vsaj re?em lahko, da sem naredil najve? kar sem lahko za za??ito avta pred to?o.

 

No in ravno kar sem avto prekril s protito?no plahto in dodatnimi penami za spodaj. Kot pa ka?e zdele na arsotu spet tol?e po Medvodah :(

 

 

Saj jaz bi jo kupil,pa bi verjetno zdaj imel malo manj?e lukne-bile bi pa ?e vedno,

problem je kdaj naj to na avto namontiram.

Danes me je to?a dobila v slu?bi-pol naj jaz plahto vsak dan zjutraj ob 6ih gor dajam,pa je enkrat ne bom

pa bo spet vse v bunkah.

Pa ?e dobro jo more? namestit,ker pihalo je kot hudi? :D

 

Jaz bi rad re?itev,ki bi bila tak?na da se na avtu nebi ni? videlo,ne da sem vsak teden na cenitvi ?kode zaradi to?e-pa naj so luknje velike ali male :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi rad re?itev,ki bi bila tak?na da se na avtu nebi ni? videlo,ne da sem vsak teden na cenitvi ?kode zaradi to?e-pa naj so luknje velike ali male :ne vem:

 

kupi tank ali pa Patrio :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole vreme je taka ?alost, matr k da se res prpravlja sodni dan! :ninja:

 

Sicer pa eno je ?e nam pleh nabu?ka, drugo pa je ko pridelek uni?i, kar je ?edalje bolj pogosto, ej pa tko, da brez pleha, al pa z otov?enim, se da ?e zmer ?ivet (vozit), ?e pa bo ?ivil za?el primanjkovat bo pa situacija mal (dost) bol kriti?na! :blush::angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No samo za informacijo-sem bil danes na cenitvi ?kode in na ogledu pri mehaniku.

Hauba se ne more popravit(s pal?kami da bi jih ven spravli),ker so prevelike luknje,rob zvit-pride gor nova hauba.

Streha prav tako ne,bo treba kr pol avta pre?trihat.

 

No ?e ena zanimivost-sem danes pred firmo opazoval avte od sodelavcev-

nemci(golf,bmw) so jo dosti bolj?e odnesli(manj?e bu?ke in manj jih je), japonci, francozi in ostali pa smo si kr enaki. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.rolan.si/katalog/27277/PONJAVA_...OCI_L_DO__4_2_M

 

 

ta more bit kr vredu ... drga? si je pa sestra lansk let kupla tuki ... pa je tut dost vredu ...idin kar je ne zajame cele povr?ine avta ...s tem mislm stranskih delov ... je pa tko da ?e je to?a v velikosti oreha ?e gre se n? ne pozna ?e ma? to ponjavo ...vse kar je ve?je je pa seveda tut za to ?e mal preve? :)) ..je pa kr fajn met http://www.propip.si/ponjave/s-toca.htm

 

..drga? sm se pa pogovarju z eno od na?ih strank AVTO SNOJ ...ma ?e od lanske to?e ogromno dela ...

 

tok hitro pa nevihta oz. to?a spet ne rata... sam za info... zadnja to?a ki je tolkla po ljubljani je do nas (45 km) v obliki parih strel pri?la v 3 urah... in od kranja do ljubljane je tudi nekaj ?asa hodilo, tako da se glih ne morem strinjat... poleg tega so bila opozorila za zadnje nevihte s to?o napovedane 2 dni prej (www.meteoalarm.eu)...

 

no sam sem se odlo?u za zadevo od propipa in mi zgleda vredu, tako da jo bom uporabil na avtu, ko bo pa? kriza, ne bom pa imel tega vedno gor. da mi vsaj ?ip ne pobije in voda not zateka, za pleh pa tud po?eno ?i po ba pa ?e kasko poskrbel

 

pa ?im manj to?e

 

sama ponjava pa tud poleti prav pride, da glih sonce ne pribija direkt v avto (pa ?e HR?ki ne bodo videl registrske)

 

 

 

 

?e si biu pa v ljubljani takrat ko se je to?a pripravljala si meu pa tut dost cajta da si zbe?u stran ...tko k naprimer jest :D ...?ou na sre?o 20min prej iz ?ihta ker se mi je kr zdel da bo to?a ker je blo noro soparno ..na brezovici pa brez obla?ka in proti vrhniki

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

A dajo zraven tud kompresor, drugac duso spustis...:):)

 

Boss ti loh das pa crve za v bazen...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A dajo zraven tud kompresor, drugac duso spustis...:):)

 

Boss ti loh das pa crve za v bazen...:)

 

:D

 

 

Sicer zgleda ta zadeva u?inkovita ?e ni pretanka, da je to?a ne preluknja, sam ?e ho?e? to dat hiter gor pa res rabi? kak kompresor--- kok pa bi naj to stalo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo mal ve? podatkov, k jim je kolega informativno sendu mail in so odgovoril slede?e:

 

 

Spo?tovani,

 

ponjavo, kot za??ito avtomobila pred to?o bo mogo?e dobiti v petih razli?nih velikostih (S, M, L, XL in XXL), odvisno od velikosti in tipa avtomobila.

 

Ponjava je trenutno v zaklju?ni fazi razvoja, tako, da ?e tudi nimamo to?ne cene.

 

Okvirna cena ponjav bo zna?ala od 225,00 - 329,00 ? (cena brez DDV).

 

Tehni?ne karakteristike:

- izdelana je iz PVC materiala, ki se uporablja za kamionske ponjave. Material je lakiran, vodonepropusten in UV obstojen, ter te?e 520g/m2 in v beli barvi.

- stre?ni del je izdelan tako, da se ga napihne s puhalomin (puhalo ni vklju?eno v ceno)., , ki ga priklju?imo na 12V priklju?ek v avtomobilu ( ponjava ja napihnjega pribli?no v 1 minuti), stranska dela pa sta iz ene plasti materiala. Na za?etku stre?nega dela je vgrajen ventil, preko katerega ponjavo napolnimo z zrakom oziroma kasneje pri demonta?i tudi izpustimo zrak

- obroba spodaj ima po obsega napeljano gumi vrvico premera 5mm, na kateri so na razli?nih mestih name??eni plasti?ni kavlji za pritrditev robu na avtomobil (kolesa, blatniki,....)

- rok dobave je 5-7dni od dneva naro?ila

 

za vsa ostala vpra?anja sem Vam na voljo na tel.?t. 02 843 10 76 ali 041 572 050

 

TOPTAP

Maksimiljan Selin?ek

vodja proizvodnje

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo mal ve? podatkov, k jim je kolega informativno sendu mail in so odgovoril slede?e:

Spo?tovani,

 

ponjavo, kot za??ito avtomobila pred to?o bo mogo?e dobiti v petih razli?nih velikostih (S, M, L, XL in XXL), odvisno od velikosti in tipa avtomobila.

 

Ponjava je trenutno v zaklju?ni fazi razvoja, tako, da ?e tudi nimamo to?ne cene.

 

Okvirna cena ponjav bo zna?ala od 225,00 - 329,00 ? (cena brez DDV).

 

Tehni?ne karakteristike:

- izdelana je iz PVC materiala, ki se uporablja za kamionske ponjave. Material je lakiran, vodonepropusten in UV obstojen, ter te?e 520g/m2 in v beli barvi.

- stre?ni del je izdelan tako, da se ga napihne s puhalomin (puhalo ni vklju?eno v ceno)., , ki ga priklju?imo na 12V priklju?ek v avtomobilu ( ponjava ja napihnjega pribli?no v 1 minuti), stranska dela pa sta iz ene plasti materiala. Na za?etku stre?nega dela je vgrajen ventil, preko katerega ponjavo napolnimo z zrakom oziroma kasneje pri demonta?i tudi izpustimo zrak

- obroba spodaj ima po obsega napeljano gumi vrvico premera 5mm, na kateri so na razli?nih mestih name??eni plasti?ni kavlji za pritrditev robu na avtomobil (kolesa, blatniki,....)

- rok dobave je 5-7dni od dneva naro?ila

 

za vsa ostala vpra?anja sem Vam na voljo na tel.?t. 02 843 10 76 ali 041 572 050

 

TOPTAP

Maksimiljan Selin?ek

vodja proizvodnje

 

Kasko pride 90-110? - Kasko za to?o.....

 

da se ga napihne s puhalomin (puhalo ni vklju?eno v ceno)., , ki ga priklju?imo na 12V priklju?ek v avtomobilu

drobni tisk, pa zanima me kdo bo v dezju imel odprto ?ipo ali vrata da to napihne...:)

 

Vseeno ?e si ti na cesti ali v slu?bi se prej vsuje do konca preden tio tole odpakira?, kaj ?ele napihne?, da pa bi vsak dan preventivno napihoval, spu??al...hvala lepa

 

Pa ne pozabimo da takrat piha ko hudi?. kdo to gor dr?i?

 

Sam pa sem tudi mnenja da ni vredno tvegati bu?k ali celo pretresa za en blesav pleh.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kasko pride 90-110? - Kasko za to?o.....

 

da se ga napihne s puhalomin (puhalo ni vklju?eno v ceno)., , ki ga priklju?imo na 12V priklju?ek v avtomobilu

drobni tisk, pa zanima me kdo bo v dezju imel odprto ?ipo ali vrata da to napihne...:)

 

Vseeno ?e si ti na cesti ali v slu?bi se prej vsuje do konca preden tio tole odpakira?, kaj ?ele napihne?, da pa bi vsak dan preventivno napihoval, spu??al...hvala lepa

 

Pa ne pozabimo da takrat piha ko hudi?. kdo to gor dr?i?

 

Sam pa sem tudi mnenja da ni vredno tvegati bu?k ali celo pretresa za en blesav pleh.

 

se strinjam..

 

sicer pa je vpra?anje, kako je potem s spu??anjem zraka iz tega.. ?e je to tako, kot z vsemi napihljivimi zadevami, je pol to beda.. ?e posebej, ?e takrat de?uje, ko mora? to pospravit..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.