Skoči na vsebino

fedri za BA ?asijo


Kyuss

Priporočeno sporočilo

eja, a se dobijo kaki drugi amortizerji za BA?

 

V Techno Racing-u v kranju so mi priporo?al Vogtland za okoli 180? mislim da (niso neki cheap apexi ali sparkoti za 100?) z mo?nostjo ni?anja 30mm ali 50mm. Pa seveda H&R za neko podobno ceno, kateri so tudi kar uredu ;)

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Model APEX so ?isto kulturni fedri, tako da take izjave zadr?i zase in jim verjemi ali pa tudi ne, kukrho?e?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Model APEX so ?isto kulturni fedri, tako da take izjave zadr?i zase in jim verjemi ali pa tudi ne, kukrho?e?.

 

Jaz sem rekel da so cheap (poceni), ne pa da so neka cheap shit kitajska roba... :angry2:

 

 

ploki sprasuje po amortizerjih

 

ops...

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fedre mam H&R ze 4 leta pa se sicer niso posedle in nic, in ce bom se eno BA vzel pod nobenim pogojem nebom nizal samo s fedri.

sploh pa bi rad se kej od performanca ne samo da zgleda ;)

zdej, trsat si jih ne bi dal, raj kupim nove sportne s fedri vred za okol 20-30mm, po moznosti z nastavljivo visino (se raje z nastavljivo visino). 35mm mi je tako al tako bil mal nizek, vleku sem ga po vseh robnikih.

 

sem malo razocaran, sem misli da je V6 serijsko nizja, pa mislim da ima celo iste amortizerje kot moja 1.5 :( sem to prav videl al sem sfalil?

no sej sem se tak ze izdal zakaj sprasujem... :)

 

sem pobrskal malo po forumu pa vsi samo o fedrih govorite o amortizerjih ni pa nic kaj govora

 

Labi: a si dobil PM :) ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glej ?e i??e? dobre amortizerje za soliden denar so ti kayaba amortizerji najbolj?a izbira kar se pa feder ti?e pa vam povem da so apexovi zelo dobri trdni kot se spodobi kar za h&r ne morem re?t videl na lastne o?i ni vse v ceni so v?asih slab?e znamke bolj?e in ceneje kot pa neke znane znamke ki so absolutno dra?je in se potem po?uti? v avtu kot tale :party0035:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glej ?e i??e? dobre amortizerje za soliden denar so ti kayaba amortizerji najbolj?a izbira kar se pa feder ti?e pa vam povem da so apexovi zelo dobri trdni kot se spodobi kar za h&r ne morem re?t videl na lastne o?i ni vse v ceni so v?asih slab?e znamke bolj?e in ceneje kot pa neke znane znamke ki so absolutno dra?je in se potem po?uti? v avtu kot tale :party0035:

 

:P ki si te to vido

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koni nastavljivi + Eibach pa si zmagal. Ali pa kak?ni coiloverji od H&R, Koni itd...

 

kolk bi pa kej stala takale kombinacija?

 

A pozna kdo V-MAXX fedre, so kvalitetne?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

thanks. :) nekej takega sem mel v mislih ja.

 

http://www.doop.si/?Itemid=4&TreeId=8&...age=shop.browse

 

coil-over so nastavljivi ane? se pravi bi ga lahko spustil za ene 20cm? pa se trsi bi bil. mislim da so moje H&R malo mehke..

 

hm, kak Eibach Pro-system zgleda super.

 

sej vse je se cist hipoteticno, samo iscem nekaj kar bo najboljsi performance pa me sploh ne moti ce bo avto nizji samo za 20-25centi, oz mi je to se ljubse.

 

btw, to lahko racunas ene 1000e stroskov ane? pac, fedre + shockse (gledam Koni FSD) + montaza + optika...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede cene ima? kar prav. Fedri Eibach Pro-line spustijo le za ene 30mm ampak saj ni vse v tem koliko je avto ni?ji ampak koliko so fedri tr?i, ?e so progresivni itd... Coiloverji v linku so nastavljivi ja. Nekateri amrtizerji so nastavljivi po trdoti kar je tudi zelo fajna zadeva. Kolikor vidim se zelo obnesejo Eibach Pro-Line fedri (tr?i in progresivni) z Koni nastavljivimi amortizerji (naprimer Sport). Tako ima? lahko relativno udoben avto ali pa jih na?pona?, da so trdi ko skala, za na avtoslalom, dirkali??e... Sicer so pa tile kiti videti kar zanimivi in ugodni. :bravo: ?e so za tvoj avto jih vzemi ?e ne pa kot sem ti napisal. Aja pa H&R so tudi kar OK, vsaj jaz sem bil zadovoljen z njimi.

Ponavadi so nastavljivi setupi (fedri+amortizerji oziroma gewindi, coiloverji, karkoli) spustijo ?e v ?tartu ve? kot samo fedri tako, da to pa le dobro pre?tudiraj oziroma povpra?aj koliko spustijo. :zvizga:

 

Druga monta?a (ko sem dal dol coiloverje in dal gor nekaj drugega :P ) ni mene ko?tala ni?, 2 uri dela pa ?e to zato ker sem delal lepo po?asi. :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma ne sploh nocem tako nizkega, samo trsega :)

zej gledam Koni FSD + Eibach Pro-Line. sam to bi tut naneslo 30mm vsaj. morm mal preverit pa povprasat kaj sploh lahko na BA prisraufam.

 

hvala za info, glede na to da dost ves te bom morda se zahaklal ko bom tik pred tem :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 11 mesecev kasneje...
  • 1 leto kasneje...

Ahoj! Razmi?ljam da bi si naro?u H&R fedre, ampak ker so rde?i (sm mislu da so ?rni, pa sm se u?teu) me zanima ?e kdo pozna kakega majstra v okolici prekmurja da mi to namonti?e ter izda potrdilo o "strokovni" monta?i, lahko tud preko vez ?e kdo pozna :) Bi jst zadevo kr homologeru ker se polcaj sklon 70 centi pa ve da sm zreu za na tehni?nega :P Optiko pa pomoje ni problem najdt kle okol :) ?e kj rabm za homolomo poleg potrdila ter optike?

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ahoj! Razmi?ljam da bi si naro?u H&R fedre, ampak ker so rde?i (sm mislu da so ?rni, pa sm se u?teu) me zanima ?e kdo pozna kakega majstra v okolici prekmurja da mi to namonti?e ter izda potrdilo o "strokovni" monta?i, lahko tud preko vez ?e kdo pozna :) Bi jst zadevo kr homologeru ker se polcaj sklon 70 centi pa ve da sm zreu za na tehni?nega :P Optiko pa pomoje ni problem najdt kle okol :) ?e kj rabm za homolomo poleg potrdila ter optike?

 

ne rabi? drugega, pomoje bo? dobu potrdilo vsepovsod kjer delajo optiko ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A menjaval bo? sam?

?e ne ti bo potrdilo napisal tisti, ki ti bo delal, homolom pa naredi? v AMZS MS

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Menjavu bi s kolegom :D

 

Potem pa ?e ima? kakega kolega z sp ti naj potrdi papirje za vgradnjo, oz. se zmeni tam kjer bo? delal optiko.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na vajperju sem jih zamenjal sam in homologiru :ph34r:

 

P.S. Najte?ji so bili zarustane roke al kon?nik stabilizatorjev..v 3pm, fleksarca pa 2 nova 12? :)...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.