Skoči na vsebino

DIMNA ZAVESA !?


Priporočeno sporočilo

ok, vem da mam dizla, vendar vseeno, zelo poredko se sam za sabo peljem, pa tega niti ne opazim,

so me pa na to opozorili drugi, da se mi ob vsakem pospe?evanju ali ob ?altanju baje ZELO ?rno pokadi :)

 

na performansah ali delovanju motorja ni ni? pripomniti, avto je bil pred kratkim na servisu, pa so nastavili ventile in ?obe, tak da pelje se lepo normalno....

 

vsaj mislim :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Normalno pri dizlu...

 

Tak lep avto...pa dizel :rolleyes:

 

ti bi itak tule transplantacijo delu na sexcilinder :)

 

EGR ventil :ne vem:

 

Druga? je pa precej odvisno tud od kvalitete goriva pa tud od tega a je avto chipan ;)

 

berem jaz na tem forumu okoli tega EGR ventila, pa ni? pametnega razen da 200 EUR stane...

 

pa se da to res spucat, se vidi po testerju, da ta zadeva ne dela ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti bi itak tule transplantacijo delu na sexcilinder :)

berem jaz na tem forumu okoli tega EGR ventila, pa ni? pametnega razen da 200 EUR stane...

 

pa se da to res spucat, se vidi po testerju, da ta zadeva ne dela ?

 

Meni tudi malo "pokadi",?e ga fajn pritisnem oz ?altam v ni?jo.Sem opazil to pri skoraj vseh M6,ko sem vozil za njimi

Da ne govorimo o nekaterih doj?etih. :P... tam se ?ele dimi,da je cel zadnji del avta ?rn.

 

O ventilu pa ne vem ni?esar novega.Jaz imam gor ?e vedno starega-kao tapokvarjenega,?eprav mi ni jasno,kaj bi moralo delovati druga?e razen tega,da mi gorijo noter lu?ke...in ?e te se vsake toliko ugasnejo.

 

In nov ni 200?-?kov,ampak natanko 311.In ?e ?t.rez.dela(E.G.R.),?e koga zanima:

RF 5N20 300B. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj mondeo TDCI je tako kadil, da sem imel zadnjo tablico res sivo....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

ok... prd kratkim omenil, da je za mano dimna zavesa... zdaj moram pa ?e poto?iti, da avto nima ve? tistega "kick-a"

 

npr. v 1. prestavi, ?e sem pohodil gas, je avto cuknil in ponavadi je bilo opaziti lu?ko za ASR :)

 

tudi v ostalih prestavah je avto nad 2k obratov kar pogumno potegnil in za?el vle?t tja do 3k RPM, potem se je pa malo zadu?ilo

zdaj tega ni ve?... avto vle?e do 4k obratov zvezno... ampak "kick" je pa sfalil :(

 

dimna zavesa pa ?e vedno je, in to krepka....

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok... prd kratkim omenil, da je za mano dimna zavesa... zdaj moram pa ?e poto?iti, da avto nima ve? tistega "kick-a"

 

npr. v 1. prestavi, ?e sem pohodil gas, je avto cuknil in ponavadi je bilo opaziti lu?ko za ASR :)

 

tudi v ostalih prestavah je avto nad 2k obratov kar pogumno potegnil in za?el vle?t tja do 3k RPM, potem se je pa malo zadu?ilo

zdaj tega ni ve?... avto vle?e do 4k obratov zvezno... ampak "kick" je pa sfalil :(

 

dimna zavesa pa ?e vedno je, in to krepka....

 

Ops,to z tem dimom odzadaj in ne-vle?enjem pa mi ne di?i v redu.Mene navljub vsem famoznim lu?kam nad 2000 ?e vedno kar lepi v sede?.

?e je malo mokro pa se obvezno pri?igajo lu?ke proti zdrsavanju. :bravo:

Ups-sej mi gorijo stalno. :zvizga:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok... naj omenim, da sem se moogo?e preve? ustra?il, saj sem po dolgem ?asu klimo vklopil danes, pa je mogo?e to krivo, da avto ravno ne poka od veselja :)

 

bom pa preveril tudi LMM ob prilo?nosti...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok... naj omenim, da sem se moogo?e preve? ustra?il, saj sem po dolgem ?asu klimo vklopil danes, pa je mogo?e to krivo, da avto ravno ne poka od veselja :)

 

bom pa preveril tudi LMM ob prilo?nosti...

 

Jaz vozim z klimo ve? ali manj stalno.Pa nisem ?e opazil ne vem kak?ne razlike v delovanju M6. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.