Skoči na vsebino

A se sme na tem forumu kaj zajebavat?


Lojz

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 52
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Mah, kar nekaj bi jih poslal v k***c: ?efa, njegovo ?eno, Damjana Murkota, ?upnika, Mi?o Molk, Jankovi?a, itd....

Aja, pa Mariota, ker sem ga zadnji? vidu v eni gostilni kjer se je otipaval in rajcal z nekimi nali?panimi tipi...

Za popizdit.....

A teb dela mazda drga? dobro?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej si du?ka Lojz, sam klet ne sme? preve?, ?e mamo mazda?i kak podmladek (Querti npr.), ki ne sme sli?at grdih besed, da se jih ne naleze! <_<:P:hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem tukaj bolj fri?en, pa ne vem kaj se sme in kaj ne. Vas ne poznam, pa ne vem kako ste kaj ob?utljivi in razdra?ljivi. Sicer sem pa ?ele malo prej pogruntal, da imate neki chat, kjer se, kao, zafrkavate. Ampak je tako nabasan in nepregleden, pa vse zjebancije so skupaj zme?ane, da se sploh ni? ne da pre?ekirat....

A klet se pa ne sme tukaj? A tud 300 kosmatih ne smem re?? Kaj pa ?ez vlado al pa slovenske indijance in kavbojce se lahko kaj re?e? A lahko kaj ?imfamo ?ez Hrvate, Bosance, italijane, Zulujce, Pakistance itd...A lahko po Folksvagnih, BMW-jih, reno-jih itd...pljuvamo?

A se tukaj lahko kak?ne nage tetice napopa?

Dej ti, ki si star ma?ek tukaj gor, malo razlo? kako pa kaj....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Loh ga mav biksa?, dokler ti moderator ne zagrozi z banano :hohoho: (ban - se pravi blokada dostopa na forum) :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma lohk tud mal zakolne? sam tako za intermeco, da ne bi pol kak?nega po?iljal v pizdo materno al pa kej podobnega, ker pol te res ne bodo lepo gledali. Takrat tud najbolj strpni ratajo "ob?utljivi" ;)

 

Tetice lahko limamo ... mislim, da je neko? ?e bla ena taka tema sam se je nekam izgubila - probi jo najdet pa nadlajuj tam.

 

Na?eloma se trudimo, da bi se dr?ali nekih tem in da je v njih govora le o dolo?enem vpra?anju. Ampak neglede kolk se trudimo gre pol debata ve?krat v smer offtopica. :blush:

 

V glavnem nimamo nekih zelo zate?enih moderatorjev (ok, Ajvar je mal bolj te?en glede velikosti slikic) tako, da ni neke velke panike za kak?en ban razen ?e gre za namensko ?aljenje, provociranje v smer kreganja in nekak tud te?ko prenesemo, ?e bo? v isti sapi tulil, da je Mazda gnoj in drek in da sta Alfa in Citroen neki najbolj?ga pod soncem. :hohoho::hohoho:

 

Za kej tazga mora? it al na Alfin forum al pa na Citroenov, tam pa zarad mene lohk udriha? po Mazdi kolikor ho?e? ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej folk, jest nikol ne vem, kolko sme?kotov moram zraven prilimat, da boste vedel, da se zezam... (sploh v zvezi z ekolo?kimi temami, pa z nekvalitetno plastiko na armaturi, pa z mehkim plehom...)... :P:hohoho::hohoho:

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej folk, jest nikol ne vem, kolko sme?kotov moram zraven prilimat, da boste vedel, da se zezam... (sploh v zvezi z ekolo?kimi temami, pa z nekvalitetno plastiko na armaturi, pa z mehkim plehom...)... :P:hohoho::hohoho:

 

nikoli ni premalo... k jih bo pa preve? pa ti bo itak forum prepre?u, da odda? post ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:aaaaa: :aaaaa: :aaaaa: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :aaaaa: :aaaaa:

 

 

 

Mazdaaaaa rauuuuuuust in alfa je ZAKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOON!!!

 

 

Bwahahahahaha :hohoho: :hohoho:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:aaaaa: :aaaaa: :aaaaa: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :aaaaa: :aaaaa:

Mazdaaaaa rauuuuuuust in alfa je ZAKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOON!!!

Bwahahahahaha :hohoho: :hohoho:

 

Ti,David,a si prijavljen tudi na Cuore sportivo forumu? :P

Me prav zanima,kak?ne pohajo kaj tam. :dudek:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

(sam ne mi govort kako se alfe kvarijo mazde pa ne)

 

To je samumnevno. Alfa je Talijan. Torej je logi?no, da se kvari. Mazda je Japonec. Torej je logi?no, da je zelo kvaliteten, nepokvarljiv avto.

 

 

:P:hohoho:

 

A ?mo ?e kaj o rji in japoncih re?t. <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poleg rje, lahk recemo se kaksno o menjalnikih, batih, visokotlacnih crpalkah, same kapitalne stvari...ki jih ne pricakujes niti na francozu kaj sele japoncu :D

 

mogoce bi mogu dat na mojo mazdo znak od renaulta :hohoho:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poleg rje, lahk recemo se kaksno o menjalnikih, batih, visokotlacnih crpalkah, same kapitalne stvari...ki jih ne pricakujes niti na francozu kaj sele japoncu :D

 

mogoce bi mogu dat na mojo mazdo znak od renaulta :hohoho:

 

Pa dobro,Labi,itak se vsi avti dan-danes kvarijo.?e ho?e? imet kvaliteten avto,ki bo trajal in trajal,bo? moral pogledati za modeli kak?nih 15-20 ali ?e raje ve? let nazaj. :P:D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem tukaj bolj fri?en, pa ne vem kaj se sme in kaj ne. Vas ne poznam, pa ne vem kako ste kaj ob?utljivi in razdra?ljivi. Sicer sem pa ?ele malo prej pogruntal, da imate neki chat, kjer se, kao, zafrkavate. Ampak je tako nabasan in nepregleden, pa vse zjebancije so skupaj zme?ane, da se sploh ni? ne da pre?ekirat....

A klet se pa ne sme tukaj? A tud 300 kosmatih ne smem re?? Kaj pa ?ez vlado al pa slovenske indijance in kavbojce se lahko kaj re?e? A lahko kaj ?imfamo ?ez Hrvate, Bosance, italijane, Zulujce, Pakistance itd...A lahko po Folksvagnih, BMW-jih, reno-jih itd...pljuvamo?

A se tukaj lahko kak?ne nage tetice napopa?

Dej ti, ki si star ma?ek tukaj gor, malo razlo? kako pa kaj....

 

:angry: lahko :bravo:

gremo na?i.....

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bi rekel, da smo eden najbolj tolerantnih forumov dale? naokoli, dokler ne pride do medsebojnega besednega obra?unavanja in nespo?tovanja ;)

 

@Lojz: daj si du?ka, pa preizkusi na?e meje ;) ko bo? ?ez, ti bomo ?e povedali ali pa pokazali

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

od mazde samo motor pa se to V6 :P

 

 

in ta je zakon! V6 power baby...lih dons je nek mVW imel premalo rdecih crk zadaj da bi mi lahko prebral tablco.... :bravo:

 

Pa dobro,Labi,itak se vsi avti dan-danes kvarijo.?e ho?e? imet kvaliteten avto,ki bo trajal in trajal,bo? moral pogledati za modeli kak?nih 15-20 ali ?e raje ve? let nazaj. :P:D

 

 

16 let to?no... :bravo:

Ha ha, jaz sem ?el iz nove mazde na 16letnico, pa mislim ko berem vse poste da edini ne jamram...:)

 

Druga? pa Lojz dejmo si du?ka dokler teme ne zaklenejo, v pi?ku mater ne vem no ampak a moras res imeti nemca da se lepi? na rit izzivas, parkiras na plo?niku, ne jebes rde?e, parkira? na invalidih (to se ?e ujema), blenda? ko se nekdo pelje po omejitvi, ob prvem cumulusu cez sonce prizges meglenke spredi zadi?????????????????????????????????

 

Jebes te stereotipe.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U ne mi o rji. Japonci in rja, to sta lepi par! ?zmeden?

 

Xedos 1993 = en mal rjice na zadnji premi

CX-7 2008 = en mal zascite ?e na obeh premah

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.