Skoči na vsebino

Kdo je ta YavarYe X6V6?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Jaz tega majstra ?e ne poznam, pa kot ka?e je pravi rosomavh in stol?e vse za ?alo. On bi mene zaradi vinjet kar pretepu.

A je on res celo mo?nej?i od Damjana Murkota?

A je on tisti mo?akar katerga tukaj Ajvar kli?ete?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, Lojze, ne vem v ?em (panogi) bi se pomerla! :P

 

Je pa sicer dec na mestu (poznam ga ene dve let), v?asih je sicer hitre jeze, ampak v ?ivo dobrodu?en mo?akar ter prpravlen pomagat mazda?em pri marsikateri te?avi! Tak?no je moje mnenje o njem! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, se prav, da on ?raufa avto?ke? Pol sem pa jaz pogruntal da je ?u?mar. In to ga je zgleda razjezilo. ?ist tako na slepo sem ustrelu, pa zgleda da sem ga zadel v ahilovo peto.

Torej poba rad ?u?mari, pa no?e da bi zato izvedla oblast in davkarija? Pol pa res ni ?udno da ima dost? za vinjeto. Pa ?e celo men bi jo kupu. Ampak v zamerno bi me pa prebunkal. Ta poba zgleda da ma denarja kot drek vitaminov. Blagor mu. jaz pa reve?, da ?e za vinjeto nimam.

Joj, ko bi bil jaz na njegovem mestu.

A misli?, da me bo res pretepu?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

PRETEPU? Te gro?nje nisem nikjer zasledil, zdej al ma? ti druga?ne ?rke (?ifrirane) al pa jz in ostali narobe vidmo! <_<:P

 

Kokr vem te je vabu na mese?no sre?anje, v sklopu katerega bi se odvila slovesnost - primopredaja famozne nalepkice (oran?nega zlata zate)! :danzoman::hohoho:

 

P.S. - mislim, da je blo dovolj raznih provokacij in ?alitev, ker to ni na?in na kakega sicer komuniciramo na tem (na?em) forumu! :whatever: ?e ima? neko jezo, nervozo ali ?iv?nost v sebi, priporo?am boksarsko vre?o (preverjeno pomaga), pa jo pretepaj k zmaja! :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

PRETEPU? Te gro?nje nisem nikjer zasledil, zdej al ma? ti druga?ne ?rke (?ifrirane) al pa jz in ostali narobe vidmo! <_<:P

 

Kokr vem te je vabu na mese?no sre?anje, v sklopu katerega bi se odvila slovesnost - primopredaja famozne nalepkice (oran?nega zlata zate)! :danzoman::hohoho:

 

P.S. - mislim, da je blo dovolj raznih provokacij in ?alitev, ker to ni na?in na kakega sicer komuniciramo na tem (na?em) forumu! :whatever: ?e ima? neko jezo, nervozo ali ?iv?nost v sebi, priporo?am boksarsko vre?o (preverjeno pomaga), pa jo pretepaj k zmaja! :harhar:

 

Hja, ajvar je omenjal neko nasilje ne jaz. Reku je celo, da me bo lahko tud Majes prezra?u. Kaj je mislu s tem nasiljem in zra?enjem? A so to kak?ne va?e tradicionalne ?ifre, ki jih jaz ne zastopim?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz kaj teb ni jasn?

kak ?u?mar kaka davkarija kaj ti tud pijavi? posran drek davkariji da zara?unajo davek na te?o dreka itd.??? halo, kaj ti nikoli nisi naredil ka?ne stvari in spravil zaslu?ek v ?ep?(pa? ?lovek oblada velik stvari)

Js ga poznam osebno in je dec taprav-uporaben!

Za karkoli pa ne bom komentiral,bi pa raje prej premislil preden bi karkoli provokativnega pisal proti nejemu, in tud se mi zdi fer da take problebe re?uje? preko ZS in ne javno?!

Ker se lahko hitro znajde? javno ozna?ena ?rna ovca!(seveda to velja za vse nas)

Drga? pa kar se ti?e nasilja ,pretepl ?e nismo nobenga,nabutal pa ?e marsikoga :jezicek::hohoho::hohoho:

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz kaj teb ni jasn?

kak ?u?mar kaka davkarija kaj ti tud pijavi? posran drek davkariji da zara?unajo davek na te?o dreka itd.??? halo, kaj ti nikoli nisi naredil ka?ne stvari in spravil zaslu?ek v ?ep?(pa? ?lovek oblada velik stvari)

Js ga poznam osebno in je dec taprav-uporaben!

Za karkoli pa ne bom komentiral,bi pa raje prej premislil preden bi karkoli provokativnega pisal proti nejemu, in tud se mi zdi fer da take problebe re?uje? preko ZS in ne javno?!

Ker se lahko hitro znajde? javno ozna?ena ?rna ovca!(seveda to velja za vse nas)

Drga? pa kar se ti?e nasilja ,pretepl ?e nismo nobenga,nabutal pa ?e marsikoga :jezicek::hohoho::hohoho:

lp

 

Ni mi jasno kaj mi bo Ajvar naredu. Pravi da se mi bo nekaj zgodilo, kar sicer ne mara. Torej?

Tisto o ?u?mariji pa se je nana?alo na njegovo "ponudbo" ko je reku, da mi bo ?eno poservisiral. Jaz sem mu na to odgovoru, da moja ?ena pa? hodi na uraden servis (to sem jaz) In ne k nekim fu?arjem kot je ajvar. Sploh nisem vedu da on v resnici nekaj z avtomobili fu?a.

Jaz samo odgovarjam na njegove gro?nje na bol mil in zavit na?in. A sem jaz kriv, ?e je on nagle jeze in ?e ne prenese kontra ?oge?

?e vam on na fu? popravlja avte, to ne pomeni da meni lahko grozi in da bom jaz na njegove gro?nje tiho vse po?rl.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta fant je administrator....tako da pazi...

Sicer pa tale forum ni za osebne chate-je povezan z avti...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej lojz verjetno nisem edini ki te ma ?e poln ku***, tvoje ignorance in provociranja. Nehi se delat butla, pa kej konstruktivnega napi?i (?e si tega sploh sposoben), ne pa da sam odpira? teme a la; kdo je yavar, a se kej zajeb*** na tem forumu ipd...

Dvomim da sploh ?e kdo vrjame da tebi ni jasno da je bila vse skupaj ZAJEBANCIJA oz. odgovor na tvojo zajebancijo.

 

Sej ve? kaj praujo.......na butasto vpra?anje dobi? lahko samo butast odgovor!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta fant je administrator....tako da pazi...

Sicer pa tale forum ni za osebne chate-je povezan z avti...

 

A tako? A to pomeni, da lahko potem on okol javno trosi osebne podatke?

To bi blo pa zanimivo za kak?no ovadbico.

No prav, saj grem. O?itno sem neza?eljen, ker se ne strinjam z vinjetno politiko.

Imejte se fajn !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A tako? A to pomeni, da lahko potem on okol javno trosi osebne podatke?

To bi blo pa zanimivo za kak?no ovadbico.

No prav, saj grem. O?itno sem neza?eljen, ker se ne strinjam z vinjetno politiko.

Imejte se fajn !

 

 

Lej kaj si pri svojih letih res tak otrok al kaj, kateri osebni podatki lepo te prosim, kaj ima? pa vpisano pod

svojim nickom, ip ki se samodejno vpi? k tvojem post ma dej no, na bruhanje mi gre.

 

Evo tele tvoje podatke lahko vidijo VSI, je to trosenje javnih podatkov ? :dudek::dudek:

post-3-1244190515_thumb.jpg

 

Obvadbo zase jo napi?i, ke ne mara? vinje ti in se eno?e? ?lepat.

 

 

 

 

@Jures nisem ponosen na to kar si napisal in to niti malo nima veze al sem admi, moderatoe al ordinary juzer, ker do sedaj smo skinili samo enega in to na ?eljo ve? uporabnikov in nobenega na ?eljo samo enega, pa obstajamo ?e 5 let.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

@Jures nisem ponosen na to kar si napisal in to niti malo nima veze al sem admi, moderatoe al ordinary juzer, ker do sedaj smo skinili samo enega in to na ?eljo ve? uporabnikov in nobenega na ?eljo samo enega, pa obstajamo ?e 5 let.

 

Ej ej, ni misljeno tako, ampak v pravilih foruma lepo pise zakaj se forum uporablja ni za osebne zadeve...za to je PS, in ce se ne se lahko brez razloga zbrise - je tako?

Da pa nekdo na forum popa lastne probleme je pa too much.

 

In ce se kdo tukaj zaj....so posledice jasne (tud zame velja)

 

Se pa opravi?ujem vsem, kateri so bili u?aljeni - jaz pravim opravi?ilo vedno najde mesto!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mir z vami. :rozico::ljubezen:

Dejmo re?t ?e kak?no o avtih.

Aja Lojz... Ti si men ?ist faca, tko da "Carr ma tebe rad" :P:D - ampak ne ravno zaradi tele zadeve a "Ajvarjem"...

Dej raje ?e kak?no fajn foro prijav :bravo: , tole pa pozabte.

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mir z vami. :rozico::ljubezen:

Dejmo re?t ?e kak?no o avtih.

Aja Lojz... Ti si men ?ist faca, tko da "Carr ma tebe rad" :P:D - ampak ne ravno zaradi tele zadeve a "Ajvarjem"...

Dej raje ?e kak?no fajn foro prijav :bravo: , tole pa pozabte.

 

Mah saj bi, sem po naravi zabavlja? ampak....

Sem mislu da ste tukaj bolj zabavni fantje in punce skupaj. Od mazda?ev bi to pri?akoval. Ti se mi zdi? kar taprav kanon (mi?ljeno kot kompliment, da ne bo spet kaj narobe)

V forumih kjer ne sme? zagovarjat svoje plati zgodbe in kjer ne sme? vra?at ?ogic, na?eloma ne sodelujem. Kje pa pi?e da je prav tisto in samo tisto kar misli ve?ina? A naj pi?em samo tisto kar mi bodo ukazali pisat? Brezveze.

Pa ?e administrator mi je dal jasno vedet, da ?e ne bom tulil v skupni rog, mi bo pa? nekaj naredu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Lojz: lejga... pridi enkrat med nas, pa bo? vidu kake sorte smo, ?koda, da nas prej ocenjuje? s pisanjem ;)

 

v LJ majo meet vsak mesec, poglej pod sre?anja, pa idi, pa jih od blizu poglej... druga?e pa se ob?asno dobimo tudi kje drugje, pa si vedno dobrodo?el, ?e pride? v miru ;)

 

svojo plat zgodbe pa seveda lahko zagovarja? v mejah razuma in z razumevanjem tudi drugih plati zgodbe, saj ima marsikatera medalja v SLO ve? plati, najmanj pa dve...

 

kolikor sem jaz prebral poste, ti dosedaj ni ?e noben grozil z ni?im posebnim, tak da predlagam, da se malo ohladi?, ?e ne druga?e, pa s pivom, samo potem ne it na cesto ;)

 

pa prijetno uporabo foruma ?e naprej !

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Sploh nisem vedu da on v resnici nekaj z avtomobili fu?a.

 

 

Pa ?e tole mi je u?lo jaz najve?krat servisov ne delam, re?ujem tist kar servisi NE ZANJO al pa ho?ejo prodat bu?e, ve? oseb je na tem forumu ki so prihranil 1k ? - 2K? in koliko sem jim jaz ra?unal ej popolnoma ni? - zastonj sem to naredu, ae zato bom davek pla?al, ker sem si vzel uro-dve in zastonj kolegu nkaj zrihtal ?

Je greh da ?raufam ?e 30 let in kapiram zadeve ki drugim niso jasne in delovanje motorja mi je tako kot poteg vode ko grem srt, seveda ko si rit obri?em.

 

PS. Ti mora? bit nek pravnik, se motim ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.