Skoči na vsebino

Zakaj Bojan ?lender spet zavaja?


Boss

Priporočeno sporočilo

tole postaja "way better than" meksikanske nadaljevanke... v vsakem postu se o isti stvari pri?kate :)

 

bom ?e debel ratal od kokic :D

 

@Lojz: a lahko mi sploh ve? kaj pi?emo po forumu, brez da bi nam zabil ?ebelj v glavo, da smo divjaki ipd... ?

a ne smemo imeti svojega mnenja, ?e pa ga imamo, pa nam ga vedno podere? s tvojimi "moralnimi" pridigami ? Po tvoje sploh ne smemo s svojo glavo razmi?ljat, ampak je najbolje, da se poov?imo s tvojim mnenjem...

 

kar se pa Avtomagazina ti?e, pa me zanima, kaj bo? rekel na to, da moj o?e, ki gre proti 60im in nikakor ni divjak na cesti, ker mu njegova telesna fizika tega ne dovoljuje, z veseljem prebira AM, prav tako sosed, ki je star 64, in ga ima naro?enega...

 

res je, ciljna publika avtomobilisti?nih cajteng so izklju?no divjaki in cestne ninje... prav tako je vse, kar je v zvezi z avtomobili, divja?tvo in neumnost... po tvoje verjetno tudi restavriranje starodobnikov in "rally" vo?nje s slednjimi...

 

sicer pa tudi sam dokazujem svojo divja?ko naravnanost, saj sem v 13 letih vo?nje z avtom dobil 2 kazni za prekora?itev hitrosti in imel 2 la?ji prometni nesre?i... prav tako pa s porabo v primestni in mestni vo?nji, ki je plod divjanja in norenja, ter "gasa do daske", namre? ve?inoma okrog 6,5l/100km... vem, ne morem se pona?ati s tem, da sem brezmade?en...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 241
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ne, kot ka?e so na Dnevniku spoznali, da si napisal kretenizem. Avomagazin pa? s takimi kretenizmi sogla?a, saj so v uredni?tvu isti kot si ti. Saj sem reku, da svojo pesnitev po?lji v kak?no resno revijo. Na dnevniku, kot ka?e, so precej bolj resni kot na AM zato se s takimi kretenizmi ki jih predlaga? ti, no?ejo ukvarjat, saj bi z objavo takega sranja izgubili na ugledu kredibilnosti. To je to.

 

Lojz nehi no, ker si res ?e sme?en. Aha ?e ti tudi na mail ne odgovorijo potem gre za resno revijo po tvoje. Nisem rekel, da morjo objavt, ?e no?jo, lahko pa vsaj odgovorijo meni osebno na mail. A je to nivo komunikacije enega "resnega" ?asopisa?

 

?e je tvoj odgovor DA potem pa razumem zakaj take buta?.

 

Ja hlapec Lojz ?e malo bolj upogni hrbet, da te bodo la?je guzili in udrihali po tvojem hrbtu. Ti si lep primerek dr?avljana kakr?nega si oblast ?eli. Ubogljiv, bogaboje?, ki si ne upa ni? re?t in se strinja z vsem kar ga filajo oblastniki.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ko bi ti in ostali stopili ven na zrak v realni svet? Kako pa naj ?lender, policija in ostali ?e ukrepajo proti pijancem? Predpisali so kazen in tudi postavljajo policijske kontrole ter patrulje, ki preverjajo in dajejo pijancem in tudi treznim, pihat. To vse ?e po?no. Ampak vam se tudi to ne dopade, ker ?e vas policaj "brezveze" ustavi in da frulico pred nos. Spet sikate in ren?ite ?e?, kaj me policaj tukaj buzorira za brezveze itd...spet vam ne pa?e.

Kaj pa lahko ?lender ?e naredi proti pijancem? A jim naj gre on osebno fla?e s ?nopcem pobirat ven iz avta? Pijanc je pijanc, to je odvisnost. To je treba poslat na zdravljenje. ?eprav sem glih prej?nji teden sli?al na TV-ju, da te?ke nesre?e delajo uglavnem ob?asni pivci alkohola, ki se ga nasekajo ob koncu tedna. Kroniki sploh ne delajo toliko sranja kot bi si kdo mislil. Torej kaj narest druzga kot da za vikende ustavt vsazga, ki pelje po cesti in mu dat pihat? A se vam zdi to izvedljivo? A imamo dovolj policije, da bodo policaji lahko vsazga ustavli in mu frulico pred nos serviral?

 

Seveda ne more ni? storiti, ker ne obstajajo radarji za pijance, katere bi lahko prodal dr?avi in zaslu?il. zato se te problematike izogiba. Vedno se jo je in vedno se je bo, ker ga ?e kar nekaj ?asa spremljam kaj ploza po medijih.

 

Ampak se pa kar zgrozim, ko te prebiram kako hitro vr?e? pu?ko v koruzo . Se pravi po tvoje se ne da ni? narest in ker se ne da ni? narest z alkotom pol je sploh brezveze, da se trudimo/trudijo/trudi ?lender. Tako razmi?ljanje je ?ista katastrofa in voda na mlin ve?nim prekr?karjem.

 

In ja pijanec je varen voznik do trenutka ko naredi nesre?o. Kdaj pride ta trenutek pa sploh ni pomembno. Upam Lojz, da se kdaj ne bo v tvojo ?eno al pa v tvoje otroke zaletel kak pijanec, ko se boste vozili ?isto po?asi in da ti ne bo treba na trd na?in spoznavat te problematike, ker o?itno na mehkega (z argumentirano debato) ?al ne razume? ni?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tole postaja "way better than" meksikanske nadaljevanke... v vsakem postu se o isti stvari pri?kate :)

 

bom ?e debel ratal od kokic :D

 

@Lojz: a lahko mi sploh ve? kaj pi?emo po forumu, brez da bi nam zabil ?ebelj v glavo, da smo divjaki ipd... ?

a ne smemo imeti svojega mnenja, ?e pa ga imamo, pa nam ga vedno podere? s tvojimi "moralnimi" pridigami ? Po tvoje sploh ne smemo s svojo glavo razmi?ljat, ampak je najbolje, da se poov?imo s tvojim mnenjem...

 

kar se pa Avtomagazina ti?e, pa me zanima, kaj bo? rekel na to, da moj o?e, ki gre proti 60im in nikakor ni divjak na cesti, ker mu njegova telesna fizika tega ne dovoljuje, z veseljem prebira AM, prav tako sosed, ki je star 64, in ga ima naro?enega...

 

res je, ciljna publika avtomobilisti?nih cajteng so izklju?no divjaki in cestne ninje... prav tako je vse, kar je v zvezi z avtomobili, divja?tvo in neumnost... po tvoje verjetno tudi restavriranje starodobnikov in "rally" vo?nje s slednjimi...

 

sicer pa tudi sam dokazujem svojo divja?ko naravnanost, saj sem v 13 letih vo?nje z avtom dobil 2 kazni za prekora?itev hitrosti in imel 2 la?ji prometni nesre?i... prav tako pa s porabo v primestni in mestni vo?nji, ki je plod divjanja in norenja, ter "gasa do daske", namre? ve?inoma okrog 6,5l/100km... vem, ne morem se pona?ati s tem, da sem brezmade?en...

 

Kalman saj ve? kako je to. Tvoj ata prihaja v leta, ko ?lovek spet postaja otro?ji. Verjem, da bo tvoj ata spet za?el prebirat tudi pravljice svojim vnukom, ?e jih bo kdaj imel itd...Ni? pa ni narobe, ?e on prebere AM zgolj iz firbca. Saj sem ga jaz v?asi tud bral. Saj kak?na informacija o avtomobilskih novitetah tudi prav pride. Ampak, ko pa se za?ne v AM debatirat o varnosti v prometu, ukrepih in vzrokih zarad katerih nastajajo nesre?e itd... pa AM brca v temo, da glava pe?e. AM je izvir ne?ivljenskih bedarij, ko se debatira o varnosti. In to ravno zaradi takih ?lankov kot ga je napisal Boss, avtomagazin postaja navadna tra? revija. Z objavljanjem in vsiljevanjem svojega mnenja, AM postaja Po?ar report. Skratka navaden bul?it. Tisti testi v AM so pa itak tako klavrno narejeni, kot bi jih delal kak?en mle?nozbi pobec, ki je ves hepi in slinast, samo da gre avto po?ez pa hitro. Skratka otro?je pisanje kadar se na AM vtaknejo v prometno varnost..

Skoz povdarjate razmi?ljnje s svojo glavo, pol pa nasedate sranju, ki ga napi?ejo v Avtomagazinu.

 

Lojz nehi no, ker si res ?e sme?en. Aha ?e ti tudi na mail ne odgovorijo potem gre za resno revijo po tvoje. Nisem rekel, da morjo objavt, ?e no?jo, lahko pa vsaj odgovorijo meni osebno na mail. A je to nivo komunikacije enega "resnega" ?asopisa?

 

?e je tvoj odgovor DA potem pa razumem zakaj take buta?.

 

Ja hlapec Lojz ?e malo bolj upogni hrbet, da te bodo la?je guzili in udrihali po tvojem hrbtu. Ti si lep primerek dr?avljana kakr?nega si oblast ?eli. Ubogljiv, bogaboje?, ki si ne upa ni? re?t in se strinja z vsem kar ga filajo oblastniki.

 

Bosss, ?e sem iskren ti jaz na tvoj zblojen prispevek tud ne bi odgovoru. Sori, ampak men je ta tvoj ?lanek tako otro?je bedast, da ni vreden nikakr?nega anga?maja s strani neke resne revije. Verjetno enako mislijo tudi pri Dnevniku.

In kaj spet meni vsiljuje?, kot da jaz pijance ??itim in jih podpiram? Jaz ti samo dopovedujem, da pijanca dobi? lahko samo tako, da ga ustavi? in mu da? pihat. Ampak kje dobit tolko policajev da bodo kar naprej ustavljali in pijance lovili? In ?e ho?e? popucat pijance, je treba ustavit vsazga voznika in vse po vrst. A se ti zdi res to mogo?e izvest, brez da bi vsi trezni vozniki popizdili, ker bi jih za vsakim vogalom ?akal policaj s frulico? Jaz sem sicer za, ampak dvomim da bo? ti in tebi podobni, ki se vam skoz nekam mudi, zadovoljen, ?e te bo 3x na poti v slu?bo ustavu policaj in ti dal pihat.

Radarjev, ki bi odkrivali pijance, pa ?al ?e nimamo.

Torej, radar lahko ?ekira vsazga, ki pelje mimo, in to naredi nemote?e brez ustavljanja. ?e pa ho?e policaj polovit pijanca, pa mora vsazga ustavit. Saj ste ?e takrat pizdili ko je blo treba ustavit zaradi cestnine, zdaj naj pa ?e na vsakih nekaj km ustavljamo in pihamo v frulice. A to ho?e??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z objavljanjem in vsiljevanjem svojega mnenja, AM postaja Po?ar report.

 

Aha tako kot nam ti vsiljuje? svoje mnenje?

In kaj spet meni vsiljuje?, kot da jaz pijance ??itim in jih podpiram? Jaz ti samo dopovedujem, da pijanca dobi? lahko samo tako, da ga ustavi? in mu da? pihat. Ampak kje dobit tolko policajev da bodo kar naprej ustavljali in pijance lovili?

Na rabi jih biti ogromno. ?e bi bili vsi (ali pa vsaj 60%) ki so med vikendi v slu?bi tudi na cesti in p?rijazno ustavljali, delali kontrolo, bi se ljudje ?e malo zamislili ker bi vedeli, da jih lahko ustavijo kjerkoli in kadarkoli. Isto kot ti pravi? za radarje. Ve? jih je, bolj ljudje pazijo. Ne pa, da imajo 2x letno akcije, gre 50% policajev na ceste, ustavljajo en teden in talajo frulice potem jih pa nikjer ni. Aja pa za 1. septembra bodo za en teden uleteli in jih bo povsod dosti potem pa hop v brloge.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

naj k temu ?e dodam, da je od danes naprej vsa oprema, ki je na razpolago za nadzor hitrosti, poslana na teren... za?el se je teden stro?jih ukrepov proti kr?iteljem omejitev hitrosti, se pravi, za?ne se izvajati Lojzov zakon...

 

zatorej pomalen pa ziher, tak kot se je?i fu*ajo...

 

 

Danes sem sel zjutraj od doma (iz Medvod) do Kranja, potem dopoldan iz Kranja, proti Ljubljani in potem dalje proti Kopru, popoldan pa iz Kopra pa spet domov... in od sedmih zjutraj do prejle nism opazil niti enega policaja, radarja (razen stacionarnih na AC), kontrole,... karkoli, kar bi nakazovalo, da se je zacela neka "huda" akcija... :blush: :ne vem: ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ni ve? forum, to so Trenja, (ne)Preverjeno, tar?a s priokusom Storyja, Gola Pi?tola 5, Umri pokon?no 6 s priokusom zadnjega Mehikanca.....(veste kog mislim s tem)

 

.................................

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ste ?e takrat pizdili ko je blo treba ustavit zaradi cestnine, zdaj naj pa ?e na vsakih nekaj km ustavljamo in pihamo v frulice. A to ho?e??

 

Verjel al pa ne, ampak to?no to ho?em saj je to edini na?in da spravmo alkohol izza volana. Intenziteto pove?at ?ez vikende in ko bodo vsi pijani za volanom izgubl izpite potem bo pa kr naenkrat mir saj se bo vsak resno usral predno bi ?el pijan za volan.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjel al pa ne, ampak to?no to ho?em saj je to edini na?in da spravmo alkohol izza volana. Intenziteto pove?at ?ez vikende in ko bodo vsi pijani za volanom izgubl izpite potem bo pa kr naenkrat mir saj se bo vsak resno usral predno bi ?el pijan za volan.

 

Jaz sem za to. Takoj podpi?em! Ti zdaj samo ?e povej kako to?no naj bi to v praksi zgledalo, da vam bo prav in da ne boste spet pizdli, ?e? da vas policaji na vsak km buzorirajo s tisto frulico, ?eprav ste trezni.

In ?e ma? ?e kak?ne izra?une kolk policajev od prilke, bi Slovenija rabila, da bi polovila vse pijance, ki gredo iz gostilne, zidance, diska?ev, ?urk itd...

 

PS: Naj vas ?e spomnim, da od v?eraj poteka policijska akcija "po?asneje, je varneje". Take akcije se dogajajo tudi drugje po Evropi, ker se vsi normalni ljudje zavedajo, da je to problem ?t.1 . Pravzaprav se tega zavedate tud vi, samo priznat no?ete, pa pol i??ete vzroke nekje drugje. Ste kot strasten kadilec, ki zboli za rakom plju?, pol pa i??e vzrok za nastalo plju?no bolezen vse povsod drugje, samo pri cigaretih ne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje osebno mnenje je, da nam Lojz serje po forumu.

Na tem forumu smo ljubitelji avtov, ve?inoma Mazd. Do sedaj ?e nisem opazil, da bi Lojz kaj nakazal v tej smeri.

 

Tud jaz imam rad dober avto. In Mazda je dober avto. Ampak zame je avto tehni?ni stroj, kot npr, borma?ina, kosilnica, ra?unalnik, me?alc za beton itd.. pri katermu je poglavitno da dobro deluje in mi slu?i. Nekateri pa imajo/te avto za podalj?ek penisa in za sveto tele, ki ga je treba ?astit, ter se z njim in z njegovo hitrostjo bahat pred drugimi...ampak zarad tega se prepogosto umira. In tega se vi, kot vidimo, ne zavedate, pa se pol raje spravljate na tiste, ki ho?ejo/mo te totalno nepotrebne nesre?e in smrti prepre?it ali vsaj zmanj?at njihovo ?tevilo....Nekateri se pa? zavedamo, da je vzrok za nesre?o, samo oz. prete?no v nas voznikih. Nekateri vozniki pa? i??ete vzroke drugje, tam kjer jih ni, ali so zgolj minimalni....in zato je tako kot je.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem za to. Takoj podpi?em! Ti zdaj samo ?e povej kako to?no naj bi to v praksi zgledalo, da vam bo prav in da ne boste spet pizdli, ?e? da vas policaji na vsak km buzorirajo s tisto frulico, ?eprav ste trezni.

In ?e ma? ?e kak?ne izra?une kolk policajev od prilke, bi Slovenija rabila, da bi polovila vse pijance, ki gredo iz gostilne, zidance, diska?ev, ?urk itd...

 

Ne bo treba vseh polovit. Dovolj bo, da se intenziteta takih kontrol pove?a pa se bodo tud ostali usrali.

 

Kako si razlaga? to dejstvo, da v cca pol leta med vikendom zve?er/pono?i nisem naletel niti na eno kontrolo alkoholiziranosti. Zakaj je tako vedo samo na policiji in res je to, kar pravi?, da veliko la?je je prehitre lovit saj jih "strela?" kot ?erif v westernih, ko se vozijo mimo.

 

In ni druge re?itve, kot fizi?no ustavljat tako za kontrolo prometa kot za divjanje, ker to kar ti zagovarja?, da se slika in po?ilja olo?nice domov zale?e samo pri enem delu populacije.

 

Kaj pa "va?i" cigani pa tisti, ki na papirju nimajo nobenega premo?enja? Kako bo? ta folk spravil v red? S 150 radarji, I don't think so.

 

Pa kaj danes dela mularija - ukrade tablice in gre divjat po cestah pa jih nobena kamera niti noben radar ne bo ujel saj bo polo?nico dobil tisti, ki je lastnik tablic. ?e posebej bo imel gromozansko sranje, ?e bodo njegove tablice ?le na enak tip in barvo vozila. Potem pa dokazuj, da nisi bil ti takrat na cesti.

 

Mene kar srh spreleti, da bi se mi to zgodilo saj poznam en tak primer. Mo?akar je krajo tablic opazil ?ele kak teden kasneje (avta ni vozil) in na obravnavi nikakor ni mogel dokazati, da to ni bilo njegovo vozilo. Slika voznika pa je bila preslaba, da bi se videlo, kdo je za volanom. In ja pla?ati je moral kazen in izgubil izpit pa ?isto ni? ni mogel glede tega.

 

Zato Lojz se jaz zavzemam za ?ive patrulje, ki bi lahko izvajale vse akcije od merjenja hitrosti, video nadzor, do pihanja v frulico in tehni?nega pregledovanja vozil ter vedno izvedle identifikacijo voznika. Z 20m?, ki jih ho?e ?lender za ene brezvezne ?katle bi lahko dobilo zaposlitev 200 policajev za obdobje nekaj let. In teh 100 patrulj bi lahko naredlo kar precej reda definitivno pa neprimerno ve?, kot neki stacionarni radarji.

 

In tudi ta tvoja glupost, da ?e zasleduje policija avto in s tem dodatno ogro?a je tud glupost brez primere. Ja sej res, najbolj, da ga kar pustijo, da bo z ukradenimi tablicami nemoteno divjal brez, da bi ga kdo posku?al ustaviti. In kaj je po tvoje bolje, da tak divja nemoteno do konca saj ga ne bo nih?e niti posku?al ustaviti in to lahko v bistvu skoraj brezskrbno po?enja vsak dan. In da tak divja stotine kilometrov ti je bolj sprejemljivo kot, da se za njim po?ene provida in ga vsaj posku?a ustaviti oz. vodi koordinirano akcijo, da mu naredijo blokado.

 

RADARJI in KAMERE tega ne znajo Lojz, pa dej zabij si v to tvojo trdo betico no ?e enkrat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako je s temi stacionarnimi radarji, pred ?asom sem bral v nedeljskem da je slabost teh radarjev ta, da te slika in ti po?ljejo sliko samo takrat ko si sam pred njim, se pravi da npr. 2 avta na voznem pasu in sta v dosegu radarja vozita 100 km/h ti pride? mimo npr. 130 km/h kar radar zazna in slika, ampak na sliki je ve? vozil (oz. se prekriva vidno polje radarja) tako da tak?no sliko vr?ejo v smeti ker ne morejo dokazati kdo je prehitro vozil.....i??em ta ?lanek ampak ga ne najdem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud jaz imam rad dober avto. In Mazda je dober avto. Ampak zame je avto tehni?ni stroj, kot npr, borma?ina, kosilnica, ra?unalnik, me?alc za beton itd.. pri katermu je poglavitno da dobro deluje in mi slu?i. Nekateri pa imajo/te avto za podalj?ek penisa in za sveto tele, ki ga je treba ?astit, ter se z njim in z njegovo hitrostjo bahat pred drugimi...ampak zarad tega se prepogosto umira. In tega se vi, kot vidimo, ne zavedate, pa se pol raje spravljate na tiste, ki ho?ejo/mo te totalno nepotrebne nesre?e in smrti prepre?it ali vsaj zmanj?at njihovo ?tevilo....Nekateri se pa? zavedamo, da je vzrok za nesre?o, samo oz. prete?no v nas voznikih. Nekateri vozniki pa? i??ete vzroke drugje, tam kjer jih ni, ali so zgolj minimalni....in zato je tako kot je.

 

Lojz primerjava avtomobila s penisom je ?e zelo zastarela in neumna, sorry - in to govorim tudi iz ?enskega vidika in razen ?e ne pripada? gay skupnosti ali pa ?e dejansko ocenjuje? penise na mo?kih vcjih in jih nato primerja? z dol?ino avtomobila, ki ga doti?ni lastnik penisa ima... no skratka brez vpogleda v tako statistiko pa se o tem ne more? pogovarjat....al pa ?e Boss naredi anketo? :) Boss? :D

 

Pa da povzamem moje mnenje o vseh teh litanijah, ki so ble ?e spisane: moje mnenje je tako, da denarna kazen je itak brezvezna in sama sebi namen, oziroma ima namen samo filat blagajno. Definicija kazni je pri meni druga?na kot finan?na kraja in teror, kar pa? dr?ava izvaja. Ko smo bli majhni so nas star?i kaznovali tako, da so nam kaj prepovedali, da nismo dobili kak?ne stvari, al pa ok, smo dobil kako ?ez rit, ampak denarno nas niso kaznovali, kazen smo si pa zapomnili. Tko da dokler bo kazen finan?na se vozniki ne bodo/bomo kaj preve? sekirali, ker denar zaslu?i? nazaj, ?love?ko ?ivljenje pa je neprecenljivo in se ga ne da povrnit z denarjem, ki gre v blagajno....itak ta denar ne gre ?rtvam, tistim ki ?utijo posledice ?e jim nekdo v nesre?i ubije o?eta/mater....sj se itak ne gre za denar, take dru?ine rabijo tudi druga?no pomo?-jo dr?ava nudi? Imamo sklad za tiste, ki trpijo za posledicami nesre?e v takem smislu in potrebujejo psiholo?ko pomo?? Ne, vsi smo prepu??eni sami sebi.

 

Tako da vse to pisarjenje o nadzoru, radarjih je pa sploh brezvezne, ker dokler nam bodo dajali hitre avtomobile bo vsak prej ali slej hitro vozil. Dokler so bile katrce in stoenke ni blo takih te?av s hitrostjo, statistike nesre? v tistih ?asih ne poznam, ampak zagotovo ni bilo toliko pritiska na ljudi kot danes in tudi to bi bilo treba upo?tevat, da dana?nji ?ivljenjski stil zahteva dolo?en tempo v ?ivljenju in dokler bomo imeli vlake ki vozijo skoraj pol dneva iz enega konca Slovenije v drugega in mora? pa? kdaj na plin pritisnit da kam pride?, potem pa se ne ?udim zakaj kdaj kdo hiti...

 

Zakaj pa se nih?e ne jeza na “uradnike in vozila v spremstvu“, ki ne vozijo 130 km na uro? a njihove stvari so pa res toliko bolj pomembne kot na?e? Vsak ima svojo predstavo, lestvico kaj mu/ji je pomembno v ?ivljenju, kak?na pa je in kje je ?ivljenje na njej, pa vsak zase ve.

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bo treba vseh polovit. Dovolj bo, da se intenziteta takih kontrol pove?a pa se bodo tud ostali usrali.

 

Kako si razlaga? to dejstvo, da v cca pol leta med vikendom zve?er/pono?i nisem naletel niti na eno kontrolo alkoholiziranosti. Zakaj je tako vedo samo na policiji in res je to, kar pravi?, da veliko la?je je prehitre lovit saj jih "strela?" kot ?erif v westernih, ko se vozijo mimo.

 

In ni druge re?itve, kot fizi?no ustavljat tako za kontrolo prometa kot za divjanje, ker to kar ti zagovarja?, da se slika in po?ilja olo?nice domov zale?e samo pri enem delu populacije.

 

Kaj pa "va?i" cigani pa tisti, ki na papirju nimajo nobenega premo?enja? Kako bo? ta folk spravil v red? S 150 radarji, I don't think so.

 

Pa kaj danes dela mularija - ukrade tablice in gre divjat po cestah pa jih nobena kamera niti noben radar ne bo ujel saj bo polo?nico dobil tisti, ki je lastnik tablic. ?e posebej bo imel gromozansko sranje, ?e bodo njegove tablice ?le na enak tip in barvo vozila. Potem pa dokazuj, da nisi bil ti takrat na cesti.

 

Mene kar srh spreleti, da bi se mi to zgodilo saj poznam en tak primer. Mo?akar je krajo tablic opazil ?ele kak teden kasneje (avta ni vozil) in na obravnavi nikakor ni mogel dokazati, da to ni bilo njegovo vozilo. Slika voznika pa je bila preslaba, da bi se videlo, kdo je za volanom. In ja pla?ati je moral kazen in izgubil izpit pa ?isto ni? ni mogel glede tega.

 

Zato Lojz se jaz zavzemam za ?ive patrulje, ki bi lahko izvajale vse akcije od merjenja hitrosti, video nadzor, do pihanja v frulico in tehni?nega pregledovanja vozil ter vedno izvedle identifikacijo voznika. Z 20m?, ki jih ho?e ?lender za ene brezvezne ?katle bi lahko dobilo zaposlitev 200 policajev za obdobje nekaj let. In teh 100 patrulj bi lahko naredlo kar precej reda definitivno pa neprimerno ve?, kot neki stacionarni radarji.

 

In tudi ta tvoja glupost, da ?e zasleduje policija avto in s tem dodatno ogro?a je tud glupost brez primere. Ja sej res, najbolj, da ga kar pustijo, da bo z ukradenimi tablicami nemoteno divjal brez, da bi ga kdo posku?al ustaviti. In kaj je po tvoje bolje, da tak divja nemoteno do konca saj ga ne bo nih?e niti posku?al ustaviti in to lahko v bistvu skoraj brezskrbno po?enja vsak dan. In da tak divja stotine kilometrov ti je bolj sprejemljivo kot, da se za njim po?ene provida in ga vsaj posku?a ustaviti oz. vodi koordinirano akcijo, da mu naredijo blokado.

 

RADARJI in KAMERE tega ne znajo Lojz, pa dej zabij si v to tvojo trdo betico no ?e enkrat.

 

Ne vem kje ti ?ivi?, da policajev ne vidi?...pri nas jih je vse polno. In ja, ustavljajo, pa pihat dajo tud. Pa saj tud vi tukaj skoz jokate kako vas policaji ustavljajo, kao, brezveze nekje na njivi itd...

Ne more pa policaj ustavljat na vseh kriti?nih mestih, ker bi ?e ve?jo ?talo naredu, ?e bi ustavljal na nekem nevarnem odseku ali ovinku. Pa na AC in hitri cesti tud ne more kar ustavljat. Pol bi ?ele pokalo in blo naletov od zadaj. Pa s provido tud ne more lovit divjaka po AC in jih pol na odstavnem pasu legitimirat in dajat pihalnik. Al kako bi ti to naredu?

In v Sloveniji je menda potreben ?e kak drug poklic, ne samo policaj. ?e bi hotel naredit v doglednem ?asu red na cesti, bi moralo bit policajev kot to?e, da bi lahko kontrolirali vse na?e ceste. Vsak drugi slovenec bi moral bit pol policaj. To pa ne gre. Kaj prav?? Radarje in kamere pa delajo v tovarni in jih lahko naredijo kolkar jih ho?e?.

Torej, ?e upo?teva? zdravo pamet in realnost, lahko vidi?, da je kamera in radar najmanj mote? in najbolj?i "kontrolor". In ?e ne bi bil za volanom ti ampak nekdo drug, bi bla to samo ena ?ola ve? in korak k bol?emu redu ter disciplini, saj bi hudi?evo premislil, preden bi komu ti svoj avto posodil. Ampak ti si se spet obesu na neke ekstremne hipoteti?ne primere, kako pa kaj bi lahko na?el luknjo v takem zakonu in se zgovarjal da nisi vozil ti.

Boss verjem mi, da bo prej tako kot pravim jaz in nikoli ne bo tako kot pravi? in ho?e? ti. Dr?ava ne more in ne sme postat policijska dr?ava, kjer bi za vsakim vogalom stal policaj. lahko pa dr?ava naredi nek red tako, da s tehni?nimi sredstvi kontrolira promet in izgrednike. In tako je tudi prav. In tako so tudi ?e naredili v nekaterih drugih razvitih dr?avah.

In ne ra?unajte, ter ne slepite se, da boste z delanjem pizdarij po cesti in prehitro vo?njo, na nek na?in izsilili oblast, da se bo podredila vam in vas pustila delat kar boste hoteli, ali vas pustila divjat in mogo?e zato tudi dvignila omejitve. Nak, kolega ni? ne bo iz tega! Z va?im izsiljevanjem bodo ukrepi samo ?e stro?ji in omejitve samo ?e ni?je.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz primerjava avtomobila s penisom je ?e zelo zastarela in neumna, sorry - in to govorim tudi iz ?enskega vidika in razen ?e ne pripada? gay skupnosti ali pa ?e dejansko ocenjuje? penise na mo?kih vcjih in jih nato primerja? z dol?ino avtomobila, ki ga doti?ni lastnik penisa ima... no skratka brez vpogleda v tako statistiko pa se o tem ne more? pogovarjat....al pa ?e Boss naredi anketo? :) Boss? :D

 

Pa da povzamem moje mnenje o vseh teh litanijah, ki so ble ?e spisane: moje mnenje je tako, da denarna kazen je itak brezvezna in sama sebi namen, oziroma ima namen samo filat blagajno. Definicija kazni je pri meni druga?na kot finan?na kraja in teror, kar pa? dr?ava izvaja. Ko smo bli majhni so nas star?i kaznovali tako, da so nam kaj prepovedali, da nismo dobili kak?ne stvari, al pa ok, smo dobil kako ?ez rit, ampak denarno nas niso kaznovali, kazen smo si pa zapomnili. Tko da dokler bo kazen finan?na se vozniki ne bodo/bomo kaj preve? sekirali, ker denar zaslu?i? nazaj, ?love?ko ?ivljenje pa je neprecenljivo in se ga ne da povrnit z denarjem, ki gre v blagajno....itak ta denar ne gre ?rtvam, tistim ki ?utijo posledice ?e jim nekdo v nesre?i ubije o?eta/mater....sj se itak ne gre za denar, take dru?ine rabijo tudi druga?no pomo?-jo dr?ava nudi? Imamo sklad za tiste, ki trpijo za posledicami nesre?e v takem smislu in potrebujejo psiholo?ko pomo?? Ne, vsi smo prepu??eni sami sebi.

 

Tako da vse to pisarjenje o nadzoru, radarjih je pa sploh brezvezne, ker dokler nam bodo dajali hitre avtomobile bo vsak prej ali slej hitro vozil. Dokler so bile katrce in stoenke ni blo takih te?av s hitrostjo, statistike nesre? v tistih ?asih ne poznam, ampak zagotovo ni bilo toliko pritiska na ljudi kot danes in tudi to bi bilo treba upo?tevat, da dana?nji ?ivljenjski stil zahteva dolo?en tempo v ?ivljenju in dokler bomo imeli vlake ki vozijo skoraj pol dneva iz enega konca Slovenije v drugega in mora? pa? kdaj na plin pritisnit da kam pride?, potem pa se ne ?udim zakaj kdaj kdo hiti...

 

Zakaj pa se nih?e ne jeza na “uradnike in vozila v spremstvu“, ki ne vozijo 130 km na uro? a njihove stvari so pa res toliko bolj pomembne kot na?e? Vsak ima svojo predstavo, lestvico kaj mu/ji je pomembno v ?ivljenju, kak?na pa je in kje je ?ivljenje na njej, pa vsak zase ve.

 

Hmmm, Catya, kolk penisov si pa potem ti ?e vidla, da me lahko u?i? o tem? Pa menda ja nisi......upssss...

In nisem primerjal avta s penisom, ampak sem povedal, da je nekaterim divjakom, avto podalj?ek penisa. Divjak si pa? z divjanjem po cesti zdravi svoje manjvrednostne komplekse. ?enske si z divjanjem po cesti zdravijo pa svojo frigidnost in mo?ijo presuho ?pranjo.

Kdor resni?no rad dirka, gre dirkat na dirkali??e kjer okol njega ni nikogar, da bi ga ogro?al.

A pol predlaga? da naj namesto denarne kazni, policaji divjake raje prebutajo, nekako tako kot je tvojo neposlu?nost kaznovala tvoja mama? A divja?ice (?enske ki divjajo z avtom) pa naj policaji malo na?e?kajo po riti? O ti porednica ti...a to bi ti?

No, o na?inu kaznovanja se da vsekakor razpravljat, ampak vsaj 90% ljudi se najbolj boji denarnega kaznovanja. To dokazujete tudi vi, ko vedno znova in znova ponavljate, da so policaji samo inkasantje.

Sem pa tud jaz za progresivno kaznovanje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne more pa policaj ustavljat na vseh kriti?nih mestih, ker bi ?e ve?jo ?talo naredu, ?e bi ustavljal na nekem nevarnem odseku ali ovinku.

 

A daj ne bluzi. Kdo je rekel, da morajo ustavljati na nevarnem odseku? ?udn si.

 

Kdor resni?no rad dirka, gre dirkat na dirkali??e kjer okol njega ni nikogar, da bi ga ogro?al.

Aha super, hvala za re?itev! :ouje:

Aja ?ment, v Sloveniji ni dirkali??a... :unsure: Ni? ne bo, mularija bo ?e naprej iskala prazne ceste za zdivjanje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A daj ne bluzi. Kdo je rekel, da morajo ustavljati na nevarnem odseku? ?udn si.

Aha super, hvala za re?itev! :ouje:

Aja ?ment, v Sloveniji ni dirkali??a... :unsure: Ni? ne bo, mularija bo ?e naprej iskala prazne ceste za zdivjanje...

 

Tukaj kar naprej plozate, da bi moral bit policaj tam kjer je, kao, nevarno in ne tam kjer je ravnina njiva itd...

Ja pa kaj pol ?e v Sloveniji ni dirkali??a? A v Avstriji, Mađarskem, Italiji Hrva?ki itd...ni dobro dirkali??e zate in ostalo neumno mularijo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne sprenevedaj se. Kot, da ne morejo ustavljati 100m prej ali kasneje. ?e ti tvoja inteligenca ne dopu??a tak?nega mi?ljenja pa dost ?alostno zate.

 

Neumna mularija kot sem sam mora torej podpirati tujino in se voziti par sto km za take zadeve? Za pijance je pa gostilna v vsaki vasi. Za bencinske zasvojence pa ni enega dirkali??a v Sloveniji. Ves denar za kazni gre pa itak v dr?avo kot, da bi par km asfalta toliko ko?talo. :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj kar naprej plozate, da bi moral bit policaj tam kjer je, kao, nevarno in ne tam kjer je ravnina njiva itd...

Ja pa kaj pol ?e v Sloveniji ni dirkali??a? A v Avstriji, Mađarskem, Italiji Hrva?ki itd...ni dobro dirkali??e zate in ostalo neumno mularijo?

 

ej... daj, ti ko si tak pameten, potem pa povej prosim ?e tvoje mnenje o organiziranih prireditvah, npr. Dragrace, ki smo ga tudi v MS organizirali... kaj pa pravi? na to ?

 

npr. kar nekaj mojih kolegov se udele?uje slalomov in dirk na ak?nih prireditvah... na cesti pa "ponavadi" ne divjajo...a smo tudi tisti bedaki in neumne?i, ki imamo pa? voljo do predelav in izbolj?av (opti?nih in tehni?nih) na svojih vozilih, pa ?eprav teh ne izkori??amo v CP ?

 

Namre?, poligonov in dirkali?? v SLO bi bilo kar precej, ?e bi bil kdo ?eljan v le-ta nekaj vlo?it in pospe?it interes t.i. cestnih divjakov za podvige znotraj ograjenega dirkali??a... tu pa se pri?ne birokracija in po?re?ni dr?avni mlini, ki so nemalokrat povezani tudi z zelenimi...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne sprenevedaj se. Kot, da ne morejo ustavljati 100m prej ali kasneje. ?e ti tvoja inteligenca ne dopu??a tak?nega mi?ljenja pa dost ?alostno zate.

 

Neumna mularija kot sem sam mora torej podpirati tujino in se voziti par sto km za take zadeve? Za pijance je pa gostilna v vsaki vasi. Za bencinske zasvojence pa ni enega dirkali??a v Sloveniji. Ves denar za kazni gre pa itak v dr?avo kot, da bi par km asfalta toliko ko?talo. :whatever:

 

A bej? no, a v tujino ti ne bi hodil dirkat? A ti je predale? se do tam po predpisih peljat? A je Slovenija tako hudi?evo velika, da bo? veliko ?asa zgubu, ko se bo? peljal po sloveniji, da pride? do dirkali??a, ki je v tujini. Ja bogi reve?, kako bi ti trpel, ?e bi se moral do dirkali??a ?ez pol velikanske Slovenije peljat...

In zakaj bi teb morala dr?ava naredit dirkali??e? Naredte si ga vi divjaki, za svoj denar.

Ve?, jaz pa rad s pu?ko streljam. A mora potem men tud dr?ava narest streli??e, druga?e bom pa kar po ulici malo streljal? V tujino pa ne bom hodil streljat in tujce ?podpirat. Pa ?e predale? je pa to...Ho?em streli??e v vsako Slovensko vas!

 

ej... daj, ti ko si tak pameten, potem pa povej prosim ?e tvoje mnenje o organiziranih prireditvah, npr. Dragrace, ki smo ga tudi v MS organizirali... kaj pa pravi? na to ?

 

npr. kar nekaj mojih kolegov se udele?uje slalomov in dirk na ak?nih prireditvah... na cesti pa "ponavadi" ne divjajo...a smo tudi tisti bedaki in neumne?i, ki imamo pa? voljo do predelav in izbolj?av (opti?nih in tehni?nih) na svojih vozilih, pa ?eprav teh ne izkori??amo v CP ?

 

Namre?, poligonov in dirkali?? v SLO bi bilo kar precej, ?e bi bil kdo ?eljan v le-ta nekaj vlo?it in pospe?it interes t.i. cestnih divjakov za podvige znotraj ograjenega dirkali??a... tu pa se pri?ne birokracija in po?re?ni dr?avni mlini, ki so nemalokrat povezani tudi z zelenimi...

 

Kalman, ?e ste lepo legalno organizirali Dragrace, je to vse lepo in prav. Orhganizirajte, zavarujte, da bo varno, pa se pol podite z avti kot se ho?ete. Na dobro organiziranih dirkah itak ogro?a? samo sebe. To pa ti zarad mene lahko po?ne?, ?e si tolk neumen. Zarad mene ti lahko tud po nevarnih hribih lazi? ali pa sam sebe kar na ?trik obesi?. To je tvoja pravica. Ampak pri tem po?etju pust druge pri miru.

Ampak pazi. Na dirko in iz dirke pa spet lepo po omejitvah in predpisih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj kar naprej plozate, da bi moral bit policaj tam kjer je, kao, nevarno in ne tam kjer je ravnina njiva itd...

Ja pa kaj pol ?e v Sloveniji ni dirkali??a? A v Avstriji, Mađarskem, Italiji Hrva?ki itd...ni dobro dirkali??e zate in ostalo neumno mularijo?

 

 

Ti si nemogo? in verjetno sam ?ivi? in tak bo? tudi ostal ker vidim, da ima? za vsakega nekaj za povedat oz. mu vsiljevat svoje mnenje.

 

Boss prav bi bilo, da bi tvoj komentar objavili vsi ?asniki v sloveniji in potem naj se bralci sami odlo?ijo komu bodo verjeli ali ?lender & Co. ali navadnim smrtnikom z nekaj svoje pameti oz z svojim mnenjem

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz, zakaj skoz potvorja? moje pisanje in mi o?ita? stvari, ki jih sploh nisem napisal...

 

Sam postavi? neko tezo in nato se kasneje sklicuje? nanjo kot dokaz, da to mi po?nemo. To po?nejo psihi?i in upam, da nisi med njimi.

 

Ne vem kje si pobral, da vsi jokamo, da nas ustavljajo in kolk je to brezveze in izguba ?asa? ?e manj pa mi ni jasno od kod ti ta podatek, da si vsi ?elimo povi?anja omejitev.

 

Trenutne omejitve so ve? ali manj v redu glede na gostoto prometa ?eprav je res, da ob treh zjutraj na prazni AC je bolj nevarno voziti 130km/h, ki te za?enja rahlo zibati v spanec, kot pa recimo potegniti na 150-160km/h in da vsaj tisto malo adrenalina pomaga, da ostane? zbran in ne dremav. ?e si zato divjak in norec pa pa? si, va?no, da z isto hitrostjo na nem?kih AC-jih nisi.

V poletnih mesecih namre? bele?ijo ve? nesre? zaradi zaspalih in utrujenih voznikov kot zaradi prekora?itev hitrosti.

V prometu se vsi prometni strokovnjaki strinjajo, da zaenkrat tehni?na sredstva sama posebi ?e nikakor ne dosegajo posredovanja "?ivih" policistov. In dati 20m? nekomu v ?ep zato, da bo nato en kup relativno neu?inkovite elektronske ?are se mi zdi pa res kaplaj ?ez rob. 130.000? za en radar, pa od kod jim take cifre? :ne vem:

 

Pa da se vrnem na omejitva. Omejitev mora biti postavljena tako visoko, da jo ljudje vedno upo?tevajo in nikakor tako nizko, da jo kr?ijo samo zaradi tega, ker je postavljena 40km/h prenizko. ?e ima? ovinek, ki se ga da zvoziti brez te?av s 100km/h bo? postavil nanj tablo 80km/h in ne 60km/h kar je ?al tipi?en primer. Se pravi, tisti, ki pripelje pol 80km/h je norec in divjak, ker je 20 ?ez omejitev a ?e bi bila tabla postavljena tako, da bi bila resni?no ustrezna omejitev pa bi bil to?no ta sprejet kot vzorni voznik.

 

 

 

Sicer vem Lojz, da ti tega ne bo? razumel ampak saj je vseeno. Bom pa zdele iz zajebancije se spustil na tvoj nivo in bom kontriral tvojim izjavam. Torej Lojz obto?ujem te, da si neprilagojeni divjak in pijan za volanom in sem te itak spregledal kak?en si. Stra?no te je strah dejstva, da bi na ceste pri?le policijske patrulje, ki bi ??itile normalne voznike od divjakov in pijancev. Zato si ?eli?, da bi namesto teh denar porabili za radarje za katere bo? to?no vedel kje stojijo in te ne bodo mogli presenetiti. Da Lojz razkrinkal sem te v tvoji manipulaciji borca za po?asno vo?njo. Hotel si nas nategniti zdaj pa vidimo kam res cilja?. Upam, da te bo enkrat po?teno udarilo po denarnici, tako mo?no, da tud ne bo? mel enega evra, da bi ga v pu??ico stisnil, ti divjak neprilagojeni, ti. Shame on you. :angry:

 

 

:hohoho::hohoho:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tole na koncu je sicer ?ala ampak vsaj predstavlja kako zgleda ?e nekoga kar tako obdol?i? brez dokazov in mu nalima? etiketo brez resnih argumentov. Sorry Lojz, ampak je bilo zanala??. :harhar:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss prav bi bilo, da bi tvoj komentar objavili vsi ?asniki v sloveniji in potem naj se bralci sami odlo?ijo komu bodo verjeli ali ?lender & Co. ali navadnim smrtnikom z nekaj svoje pameti oz z svojim mnenjem

 

To?no tako je bilo mi?ljeno. Vsak naj si pol ustvari mnenje, ne more se ga pa ustvariti, ?e bo objavljala "samo" ena stran brez objave kontra argumentov. In napisal sem, da je to moje mnenje in nikomur nisem vsiljeval, da mora misliti tako kot jaz ampak, da mi pa nek Lojz brez argumentov nabija in kotali bu?e ter iz hobija pljuva kar tako na pamet pa pol ni ve? fore v pluralnosti mnenj.

 

?akal sem na razlago, da bo Lojz argumntirano spodbil vsako od mojih trditev a se to SPET ni zgodilo, raje se je ponovno spustil na nivo primitivca in po gostilni?ko udrihal na vse povprek.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.