Skoči na vsebino

Kateri mobilec je vreden svojga dnarja


Boss

Priporočeno sporočilo

4 ure predvajal muziko preko bt, stalno vklopljen 3g/lte tudi na vipnetu, bt vklopljen tudi ko ni v uporabi v avtu. Pol ure namerno vklopil gps, kar nekaj pogovorov

Zadovoljivo

post-2637-1379011499_thumb.png

post-2637-1379011516_thumb.png

post-2637-1379011535_thumb.png

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 112
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Eno vpra?anje phone-frikom.Jaz se namre? spoznam na te nove telefone kot zajec na bobne in bi rabil nasvet iz prve roke;

-imam namre? na izbiro dva telefona: Samsung Galaxy SIII in pa HTC one X. Kateri naj bi bil bolj?i oz. katere so prednosti enega in drugega?

Hvala za odgovore.

 

Oba primi v roke brez za??itnih ovitkov, pa ti bo takoj jasno, samsung fajn samo u iber plastikfantasik, oziroma ?e bo blo samo ohi?je blje narejeno(na otip) bolj?e bi bla enaka, tako pa HTC ko ga prime? popolnoma drug feeling.

Kako vem mam HTC one X sodelavec pa Samaung SIII, in je sam ugotovil isto,?e bi prej vedu bi on tud HTC nabavil.

 

4 ure predvajal muziko preko bt, stalno vklopljen 3g/lte tudi na vipnetu, bt vklopljen tudi ko ni v uporabi v avtu. Pol ure namerno vklopil gps, kar nekaj pogovorov

Zadovoljivo

 

?e vklopi? GPS in nima? zagnanega nobenega programa ki ga uporablja, je poraba GPS ni?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oba primi v roke brez za??itnih ovitkov, pa ti bo takoj jasno, samsung fajn samo u iber plastikfantasik, oziroma ?e bo blo samo ohi?je blje narejeno(na otip) bolj?e bi bla enaka, tako pa HTC ko ga prime? popolnoma drug feeling.

Kako vem mam HTC one X sodelavec pa Samaung SIII, in je sam ugotovil isto,?e bi prej vedu bi on tud HTC nabavil.

?e vklopi? GPS in nima? zagnanega nobenega programa ki ga uporablja, je poraba GPS ni?.

 

Igo Primo :cheers:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vreden pomoje nobeden ni toliko, kot se prodaja..Govorim o rednih cenah.

 

Imam sicer s4, zaenkrat vse ok. Vsi imajo precej proti neki plastiki itd..?e res, da je plastika, ampak je dobro sestavljeno skupaj, tako da ni? ne ?kriplje, se premika itd.

Sicer pa telefona nimam za ?minkirat. Oz. ko da? kak ovitek gor, je ?ist vseeno al je plastika spodaj al ne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vreden pomoje nobeden ni toliko, kot se prodaja..Govorim o rednih cenah.

 

Imam sicer s4, zaenkrat vse ok. Vsi imajo precej proti neki plastiki itd..?e res, da je plastika, ampak je dobro sestavljeno skupaj, tako da ni? ne ?kriplje, se premika itd.

Sicer pa telefona nimam za ?minkirat. Oz. ko da? kak ovitek gor, je ?ist vseeno al je plastika spodaj al ne.

 

pozabljas na pregrevanje, predvsem pri polnjenju, plastika je izolator, ?e posebej z dodatnim ovitkom.

Jah cene so pa adijo pamet, en da 800? pa mora ?e drug da ne izpade poceni izdelek

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma to je postransko :-). Ko se polni je res malenkost bolj toplo vse, dale? od tega pa da bi bilo kakorkoli vro?e.

Ga pozimi vsaj zebe :)

 

Je pa pa? tako, popolnega telefona ni, kot ni popolnega avtomobila. Glede ?enske ponavadi itak vsak re?e, da jo ima :-) :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma to je postransko :-). Ko se polni je res malenkost bolj toplo vse, dale? od tega pa da bi bilo kakorkoli vro?e.

Ga pozimi vsaj zebe :)

 

Je pa pa? tako, popolnega telefona ni, kot ni popolnega avtomobila. Glede ?enske ponavadi itak vsak re?e, da jo ima :-) :cheers:

 

na ven malo toplo na bateriji pa fajn vro?e :) Ma poneumljajo nas teli telefoni res

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

Jah tudi sam sem ze zamenjal kar nekaj telefonov, Nokie so mi vedno bile prevec plasticne (no razen "E" serija), sploh s Symbianom nisem bil zadovoljen, imel pa v lasti Nokio N900 z Maemo 5 OSjem sicer s telefonom bil zelo zadovoljen, baterija, fizicna QWERTY tipkovnica, OS vse ok a ga med spustom (DH bajkanje) dal na dva dela, Samsungi in Android OS... jah no imel Galaxy SI in SII in oba sta bila super, prezivela en kup padcev, trkov pa brez pocenega displaya ali cem podobnim, nazadnje si lastil Motorolo Atrix o temu skoda besed je ze bilo nekaj napisanega :P , kar se tice HTCja,... po 3 letah neuporabe sem zalaufal moj 6 let stari ze skoraj pozabljeni HTC TyTN II a s tem sem se vedno zelo zadovoljen klub bateriji katera se ni uporabljala ze nekaj casa se vedno zdrzi 2dni, ima OS Windows Mobile 6.1 se vedno je super OS, meni najbosa stvar je fizicna QWERTY tipkovnica, do sedaj se vedno drsinik deluje BP brez luftov, na obcutek/dotik je fon kakovostno narejen (no sej takrat je bil "telefon leta") in po vseh teh novih iShitov in galaksijah sploh nimam zelje da ga zamenjam,... uporabljal ga bom dokler ne bo krepnu,...

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ob normalnem dnevu je pa baterija super. Ima odlicno lastnost da v stand by izklopi vse kar ne potrebujes tudi wifi/3g in ga sam vklopi nazaj tako da nisi na izgubi glede mailov.

post-2637-1379353398_thumb.png

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 10 mesecev kasneje...

Potrebujem kontakt nekoga, ki bi zamenjal za??itno steklo na HTC X DESIRE. Ekran deluje normalno, je pa grdo za videti.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potrebujem kontakt nekoga, ki bi zamenjal za??itno steklo na HTC X DESIRE. Ekran deluje normalno, je pa grdo za videti.

 

Vprasaj na GSM Servis >> http://gsmservis.si/kontakt.html 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tnx

 

Vse Nokie ?al odpadejo vklju?no z novo E97 saj podpirajo "le" HSDPA polovi?ne zmogljivosti (do 3,6Mb/sec), da ne govorim za HSUPA, ki je o?itno za fince ?e vedno ?panska vas :(

 

Sony 902 ima probleme s SW-jem pa tudi nima HSUPA tako, da ?al odpade - ravno tako SE905

 

iPhone tud ne pozna HSUPA pa ?e drag je za popizdit

 

 

 

Tako, da ostane Samsung Omnia HD (zelo resen kandidat navkljub ceni)

 

Potem pa ?e

 

HTC Touch HD http://www.mobitel.si/telefoni-in-naprave/...d=1132&pu=0

HTC Touch Diamond 2 http://www.mobitel.si/telefoni-in-naprave/...d=1224&pu=0

 

Pa ?e trije Sony Ericssoni

 

Experia http://www.mobitel.si/telefoni-in-naprave/...d=1160&pu=0

W995 http://www.mobitel.si/telefoni-in-naprave/...d=1217&pu=0

C510 http://www.mobitel.si/telefoni-in-naprave/...d=1163&pu=0 (poceni opcija)

 

 

A ma kdo kak?ne izku?nje s temi omenjenimi telefoni?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Nekateri ljudje temu pravijo "večopravilnost".   Jaz temu pravim "delati nekaj drugega, dokler se ne spomnim, kaj za vraga sem sploh začeti delati in kaj sem želel narediti"...
    • Je žena kupila nova sončna očala. Sem jo slikal. In tu je zdaj slika moje žene z novimi sončnimi očali:       Žena ni preveč zadovoljna s sliko. Pravi, da bi moral na kakšen tečaj, da se naučim, kako se slika...
    • Se pogovarjata dve sosedi: - "Z mojim možem seksava trikrat na teden." - "Res? Jaz pa samo enkrat na teden." - "Pa saj ti nimaš moža..." - "Oh, oprosti, mislila sem, da govoriva o tvojem možu..."
    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.