Skoči na vsebino

nov izgled


Štraus

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 100
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

ja malo je ?udno ker ?e falijo pragovi kar se pa ti?e blatnikov so pa delno ra?irjeni samo se ne vidi pod tem kotom bil pa je ta namen samo zaradi homologacije se mi ni dalo it v extrem ker je blo preve? poti za te papirje in seveda evrov na rti-ju v mb post-619-1271178200_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

tako na zunaj kon?ana in malo ?e odznotraj a je ?e ostalo veliko dela do kon?nega izdelkapost-619-1273602397_thumb.jpgpost-619-1273602571_thumb.jpgpost-619-1273602684_thumb.jpg

 

Modra strela

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole pa zgleda :rispekt: predn bom js pr?u do kej tajga atraktivnga bo ?e kr trajal par let

 

Hej, malo raznoraznega znanja, denarja predvsem pa veliko volje in ?asa, pa si lahko sam veliko naredi?. Jaz ?e celo leto rihtam, amapak predvsem zaradi novih idej, ki izpodrinejo na pol narejene prvotne ideje...

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?as si je treba vzet, to itak, volja pa tut je mo?na, sam je pa tut strah da nebi kej zajebu. Sicer se lotevam po?as nardit zadn spojler (tuki nimam kej zajebat :D ), ?ablono ?e mam narjeno, sam ?e pur peno, pa poliestrsko maso ubavt pa bom po?as za?el ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?as si je treba vzet, to itak, volja pa tut je mo?na, sam je pa tut strah da nebi kej zajebu. Sicer se lotevam po?as nardit zadn spojler (tuki nimam kej zajebat :D ), ?ablono ?e mam narjeno, sam ?e pur peno, pa poliestrsko maso ubavt pa bom po?as za?el ;)

 

?e ima? s pur peno v mislih porpen, za zapolnjevanje lukenj, ti tega nebi priporo?al, ker ga navadna poliestrska smola topi in ne bo? dobil ravnih linij iz stekl. vlaken (preisku?eno: rezultat je 5 kil porablenega kita in rokobol od ?mirglanja) Tako da za zadnji odbija? sem na?el stirodur, katerega smola ne topi, pa ?e la?je ga je oblikovati in ?mirglati verjetno zaradi druga?ne sestave.

 

Glede straha da bo? kaj zajebal pa najbol?e da si najde? ?e en odbija? (oz karkoli misli? predelovati) ter se igra? malo in probava?, sicer ?e kej zajebe? preprosto odre?e? stran (podal?ek ali karkoli), ?e se zadeve loti? na pravi na?in pa se skorajda ne da zajebat! Bom pa kmalu objavil pod mojo temo kako sem se lotil zadnjega odbija?a (ko malo ve? naredim), morda ti kaj pomaga pri nadaljnih predelavah.

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

full ti hvala za tole, sej pravim u bistvu nimam pojma kok to gre, ker ?e nism nikol delu, ampak vse je enkrat prvi? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OFF:

?e pa ?e ima? narejeno iz porpene pa si nabavi epoksi smolo... ta naj nebi topila teh stvari. Pa ?e ena stvar je strup za oblikovanje (?e ga dobi? v velikih kosih) in to je nwm kak se re?e, se pa uporablja za ikebane...ponavadi zelene barve. Res se da dobro oblikovat, se ne topi in je zelo lahko tako da pusti? kr not (?e dela? prag naprimer). (((dajmo odpret neko temo za te zamisli in nasvete))).

 

ON:

Svaka ?ast lastniku...to je pa res avto za kazanje. Sam sem vlo?il veliko dela v avto in vem kaj vse te doleti vmes, ampak nwm ?e sem jaz dosegel 10% tega kar je prikazano na tem avtu. Res lepa, pravi show car.

Upam da se vidimo na JAP meet-u, da si v ?ivo ogledamo to stvaritev :)

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

ja 14.8 sem pa jaz na morju jap mit je pa to?no na moj rojstni dan tak da ne vem ?e bom pri?el tako da ?al.PATO ?udi me da se ?e nisma sre?ala kje v Mb ker jaz sem druga?e iz okolice Pragerskega in se kar dosti vozim po Mariboru.Sem pa bil v?eraj na ?ovu pri kramarskem sejmu :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sem videl slike :( mi je tak ?al da nisem ?el, samo kaj ko me je vreme odvrnilo.

 

A Pragersko pravi?... Jaz sem pa iz okolice Lenarta. V MB pa me je bolj te?ko opazit ker se bolj malo vozim po mestih kjer je ve? plavih (?e ni homologacija urejena :blush: ).

 

Lahko bi se mi bli?nji mazda?i oz. komu je, zmenili pa se dobili na kaki pija?i?

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.