Skoči na vsebino

nov izgled


Štraus

Priporočeno sporočilo

ok... od mre?ic in komentarja se bom distanciral, ker mi nikakor niso v?e?...

druga?e pa je avto :bravo::bravo:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 100
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Problem mre?ic je, da niso nikol dovolj ravne, da bi dobro zgledalo in ?al dajejo v taki obliki pa? ri?oto oz. cheap styling. ?e bi manj izstopale oziroma bile pofarbane na ?rno bi verjetno ?e ?lo tko pa je resni?no ?koda saj obupno kazijo ostali styling, ki je fenomenalen :bravo:

 

Kar kol druzga la pa pofarbat na ?rno sam tkole ne sme ostat. :unsure:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja sam vam moram povedat da so mre?ice ?ist ravne samo ta ?udn odsev majo ker so nove in da je na sliki tako ?udn izgled v ?ivo je to ?isto druga?e bojo pa pobarvane not pa morajo bit ker druga?e si lahko kupim za rezervo kar nekaj kilerjev :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni osebno je ful nikakvo,?e vidim te svetle?e alu. mre?e tudi,?e je odbija? oh in sploh in vreden par tiso? ?.

Se ti ne spla?a res vsega pokvarit z tako malenkostjo.Ker ostalo je pa res mega. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mre?e morajo res biti ?rne, bi pa lahko v sprednej tiste pokon?ne ozke mre?e kake LED dnevne lu?i na?timal. Mogo?e ?e na kaki stre?ni spojler pa ne COSWORTH Style.

 

druga?e pa je to samo moje mnenje in ?e vedno :rispekt:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja glede na to koliko denarja si ?e vlo?il v avto in kot celota izgleda kvaliteten projekt bi se spodobilo, da mu privo??i? satovje ali kaj kar izgleda bolj "original" ne le prebarva? tole kar ima? zdaj. Ker sem videl ?e nekaj tak?nih primerov, ki se jim je potem barva olu??ila in je bilo delo zaman. Zaradi teh mre?ic bo? pomoje dobival kve?jemu "minus pike" (ne mislim dobesedno) na avtoshowih medtem, ko bi za kaj lep?ega dobil ?e kak?no piko ve? za lep detajl. ;) Aluminijaste mre?ice ima ?e vsak.

Sicer je to samo moje mnenje, ker sem bil ?e na dosti avtoshowih. Ampak kon?ni izdelek je tvoj in si ga zrihtaj kot ti pa?e. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

khm... vem da ni poceni... ampak predlog satovja:

 

http://www.ath-hinsberger.de/tuning_mazda_...m-Grill-Insert/

 

Objavljena slika

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tu je ena plsti?na ?rna niti ni tako draga

 

ebay

 

?e ena

 

http://cgi.ebay.de/Racegitter-Arjo-ABS-aus...4a9b9c29e4#shId

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

?travs-glede na to da ima? ?e po?teno nabutane odbija?e si morda ?e razmi?ljal o raz?iritvi samega plehe sj ve? DTM varjanta ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz tut mislm da bi blo fajn mal blatnike po?irit, pa kake distan?nike notr nabutat, pred feltne jasno! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.