Skoči na vsebino

nov izgled


Štraus

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 100
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

ja vse sem delal sam od predelav in barvanja sedaj pa ?e samo sestava in nato predelava odznotraj

 

respekt mojster... drajDe (3D) :bravo::)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja vse sem delal sam od predelav in barvanja sedaj pa ?e samo sestava in nato predelava odznotraj

 

Tele lebde?i ko??ki so bili narejeni z airbrushom ?e se ne motim, ali si uporabil kak?no druga?no tehniko? Druga?e pa res prva liga :bravo:, se kar ne morem nagledat slik, komaj ?akam slike kon?ane :aaaaa:

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bi dal tole odzadi :)

 

http://www.jeroentje.nl/index.php?page=pro...uct_id=10104300

 

Objavljena slika

 

?eprav je tale na rde?i najlep?i:

 

Objavljena slika

 

aja... od spojlera je govora ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od spredaj in z boka mi je super v?e?! :ljubezen::rozico::danzoman:

 

Od zadaj pa ne tolko, mogo?e ne bi bilo slabo ?e tisti del lu?i ki so od 6ke obrobit s ?rno, tako kakor so tiste na vogalu, ki so ostale od 323F (predvidevam) - zdej se ful vid prehod iz enga dela lu?i na druzga! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja saj okol lu?i ?e pride po?timano bo pobarvan ?rn rob v sivo tako da nebo tega prehoda in je ?e kar nekaj stvari ki jih bo treba malo po?timat v glavnem kon?ni izdelek bo tam nekje na spomlad tako da je ?e kar dela druga?e pa hvala vsem za pohvale in kritike sprejmem oboje

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da gre? v ekstrem styling bi ti predlagal, da ali po?triha? zaj?nike (une mre?ice) ali pa si kupi? kak?no ?rno satovje, ki veliko lep?e izgleda. ;) Sicer pa dober styling izdelek. :bravo:

 

Symon hvala, da si ti tole prjavil, ker men tele mre?ice na splo?no zgledajo res kr neki (ni va?en na kerem avtu so montirane) pa nisem hotel te?iti s pripombo. sramezljiv

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja saj so bile v planu ?rene a so v a3m-u tako svinsko drage da bi vse skupaj blo preve? pa sem zato dal te navadne ki jih je tudi te?ko najti sem pol maribora prehodo pa niso meli nikjer kaj ?ele ?e bi iskal satovje ki ga je tudi te?je zmontirat bi ga pa seveda raj?i imel not kot mre?ice samo v na?ih koncih tega nimajo in bom raj? pobarval vse skupaj :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.