Skoči na vsebino

EuroBasket 2009


jures

Priporočeno sporočilo

Ja fak a ne, kok sem na?im privo??il tole zmago proti srbom...?koda, ?koda. Res bi si jo zaslu?ili. No pa sej so si jo srbi tudi. Obe ekipi sta bili res dobri. ?koda, edino ker na?i tistih 6 to?k dobro minuto pred koncem niso znali zadr?ati, ampak kar je je.

 

Proti ?paniji noben nima ?ans, na?i proti grkom...kaj pa vem. Mislim, da smo ?e preve? utrujeni, po?kodovani, pa ?e tale poraz tako da...

?e bi napovedal bi rekel; ?panija, Srbija, Gr?ija, Slovenija.

 

Kapo dol za na?e!!! :bravo:?zmeden?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 88
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Mam pa ob?utek, da dans HR ?e znajo u?timat, prot Srbinom se bo pa ustavlo (upam da sem preve? pesimisti?en)! :blush::P

 

na?alost sem imel prav! :blush:

 

Proti Grkom tut sam nimam nekega super ob?utka - fantje so total iztro?eni, pomoje! <_<

 

Me pa zanima kolk majo ?ans Srbini prot ?pancem (zdej)! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Proti Grkom tut sam nimam nekega super ob?utka - fantje so total iztro?eni, pomoje! <_<

 

 

?al ja :( tale na?in tekmovanja brez premorov je ubita?an ?e celo za igralce NBA lige, ki so navajeni tazga tempa. Sam razlika pri njih je da v rednem delu pa? ne gredo tako na no?, klele je pa treba po tri tekme zapored igrat na polno.

 

In to?no to se je izkazalo, da nam je manjkal vsaj Dragi? pa tud Smodi? bi zelo prav pri?el ?e posebej ker so sodniki tak kriterij sojenja vsilili. Kr neka namerna napaka no in to v kon?nici tekme pa sploh ni bil sam v protinapadu - pa kje hudi?a so to videli, sej je pol v kon?nicah ko se na favel igre potemtakem vsaka osebna namerna oz. ne?portna.

 

In kakorkoli vzamemo so sodniki tudi tokrat kreirali potek tekme in SLovenija je bila okradena uvrstitve v finale. Jebat ga, smo pa? premajhni, Srbi pa majo prevelik vpliv v FIBI.

 

?al tako pa? je ampak vseeno vse ?estitke na?im fantom, ker tak?no borbo in ?eljo za zamgo kot so pokazali na tem turnirju se jim je treba samo globoko priklonit in ?estitat. Res tud ene zamere nimam proti nobenmu saj je vsak dal od sebe maksimum. Bravo na?i ... res ste carji in neglede na rezultat dana?nje tekme se lahko vrnete v domovino z visoko dvignjeno glavo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pridru?ujem ?estitkam na?im.Itak,da tak?na mahna dr?avica nima ?ans pri sodnikih.

So mi v?eraj pojedli preve? ?ivcev in danes pa? ne morem gledat.Se pa vsekakor pozna okrnjen spisek

zdravih igralcev ostali so pa izmu?eni,da je kaj.

?e enkrat,res so carji. :rispekt:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e enkrat se je videlo, kak?en sodni?ki kriterij je bil..s5. Ampak, prav ne more? verjet. 2 tekmi izgubi? na na?in, ki najbolj boli. Enkrat po podalj?ku, drugi? za piko...Kapo dol, vseeno. Se vidimo naslednje leto in jeb*** mater vsem po vrsti :P:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?koda sicer da je tako malo zmanjkalo, no ampak za zlato, bi po vsej verjetnosti zgubil za vsaj 20 pik, je ?panski stroj mlel vse pred sabo, za?en?i s Francijo (in prav je tako)! :P

 

Ko se vrnejo vsi na?i ranjenci (kompletna bolnica Franja) bo drug let druga?na scena, treba samo obdr?at zmagovalno mentaliteto, pa se nam ni bat, oujea! :danzoman::bravo::ouje::rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?koda sicer da je tako malo zmanjkalo, no ampak za zlato, bi po vsej verjetnosti zgubil za vsaj 20 pik, je ?panski stroj mlel vse pred sabo, za?en?i s Francijo (in prav je tako)! :P

 

Ko se vrnejo vsi na?i ranjenci (kompletna bolnica Franja) bo drug let druga?na scena, treba samo obdr?at zmagovalno mentaliteto, pa se nam ni bat, oujea! :danzoman::bravo::ouje::rozico:

 

Ko bi vsaj bilo res... ampak igrati ?e proti sodnikom oz. proti sojenju in pri tem, da tolk bolj?i pa spet nismo, da bi navkljub sodni?kim odlo?itvam premagovali tekmece. Mal si poglejte kak?no igro so pustili ?pancem proti Srbom. ?e bi tako agresivno obrambo dopustili tudi na?im bi na?i bili srbe premagali vsaj za 15-20 pik.

 

Tko pa so na?o agresivno obrambo kaznovali z osebnimi napakami in ko so imeli vsi po 3 ali 4 enostavno obrambe ne more? ve? igrati oz. vsaj take ne, da nasprotnik ne bi mogel prosto prihajati pod ko?. Napake treh sekund o?itno sploh nih?e ve? ne kaznuje, ker Krsti? in Perovi? sta kar taborila pod na?im ko?em itd. O korakih, ki so jih po?enjali Srbi pa raje sploh ne bi, ker v vsakem drugem napadu , ko je igralec za?tartal je dvignil stojno nogo ?e predno je dal ?ogo ob tla, o cepetanju po prejeti ?ogi pa raje ne bi.

 

Ne?portna napaka v kon?nici, prekr?ki v napadu ipd lahko ekipo dr?ijo v igri ?e dolgo dolgo ?asa. Tako recimo so sodniki na prvi tekmi umetno dr?ali Britance v igri samo so britanci pol sami od sebe crknili in jim tudi pomo? sodnikov ni ve? pomagala.

 

Jebe? taka prvenstva, kjer se prvenstveno gleda renome ekip in pa predvsem kak?en vpliv imajo v FIBI. Tam imajo veliko prednost ?panci in Grki ter seveda tudi srbi dokler ne igrajo proti eni izmed ekip z ve? vpliva kot ga imajo sami. ?al je vse ena velika kuhna in ?e bomo Slovenci kdaj hoteli kaj ve? narediti bo treba ali pove?ati vpliv in lobiranje v FIBI ali pa prpelat tako sanjsko ekipo, da ji tudi sodniki ne bodo mogli ni?. ?al ne eno ne drugo je malo verjetno tako, da s ?etrtim mestom smo lahko zelo zelo zadovoljni.

 

Kar se pa ti?e hipoteti?nega finala ?pancev in na?ih pa sem 100% prepri?an, da ?e bi dovolili na?im tako agresijo v obrambi kot so to dovolili ?pancem da bi bila tekma zelo zelo tesna. Tudi pribli?no ne bi bilo 20 pik razlike.

 

Jaz na?im ?e enkrat ?estitam, ker niti na eni tekmi niso bili nadigrani medtem, ko ?panci so bili. Na?i so izgubili v dveh podalj?kih po oizena?enih tekmah in eno tekmo s to?ko razlike. Se pravi, z malo ve? sre?e, bolj po?tenim sojenjem (vsaj s takim kot na tekmi s Hr?ki) bi na?i ?li do konca. Tko pa, upajmo da fante ne bo preve? demoralizirali tili dogodki in da se bodo odzvali v polnem ?tevilu tudi drugo leto na svetovnem prvenstvu.

 

 

Bi bilo pa danes fer, da jih gremo pozdravit pred Namo v Lj in da jim z obiskom ?estitamo k izrednim predstavam na Poljskem.

 

Bravo na?i - zame ste evropski prvaki!!!

 

 

p.s. poglejte kako so pred polfinali Poljaki vadili zaklju?no slovesnost... Med drugim so celo dvigali zastave in glehj ga zlomka vrstni red je bil to?no tak kot je bila situacija na koncu - naklju?je? :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tisti ki malo bolj spremljate basket, me zanima kje so pa ?pagetarji, al so ostal v kakih kvalifikacijah al so nehal klo?arko ?pilat? :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tisti ki malo bolj spremljate basket, me zanima kje so pa ?pagetarji, al so ostal v kakih kvalifikacijah al so nehal klo?arko ?pilat? :P

 

Italijani so se s Francozi in ?e nekaterimi borili za tisto eno mesto v dodatnih kvalifikacijah tik pred tem prvenstvom. So bli Francozi bolj?i tako, da Italijanov ni bilo ne Eurobasketu 2009.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss - na?o problematiko (nefinala oz. nemedalje) treba gledat s pozitivne plati in sicer, da so kon?no prebili led in se uvrstili v final four, tko da odslej (upam) je padla tudi ena psiholo?ka bariera! :danzoman::bravo::vino:

 

P.S. pa ?e zanima me, ali sta Be?irko in Ra?o ?e aktualna za v ekipo al ni? ve?, ker sploh prvega sm kr pogre?al! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.