Skoči na vsebino

Pranje vozila


Piranha

Priporočeno sporočilo

Tle ste pa res skor vsi su?nji svojih jeklenih konji?kov, dobesedno :hohoho:

 

Sam res, a ste vsi samski? :D

 

no offence ;)

 

 

Lahko bi vedel da so Mazde grozno pi-kohvatne, ?e posebej ?e se svetijo zunaj in znotraj. :ljubezen::danzoman:

 

Ma kje si videl da se frklje vozijo v umazanih avtih :jezicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avtopralnica 5 do 10 krat na leto, notri sem ga do sedaj spucal samo enkrat. In ne, ni umazan. Jaz ?e v ?tartu pazim na red in ?isto?o v avtu, da se mi potem ni treba s cujnami ukvarjat.

 

Sem pa imel enega sodelavca, ki je svoj avto pucal ro?no - z vilijamovko. In preden je sedel v avto, se je sezul.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem pa imel enega sodelavca, ki je svoj avto pucal ro?no - z vilijamovko. In preden je sedel v avto, se je sezul.

 

A ti se ne preobuje? za v avto?

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tle ste pa res skor vsi su?nji svojih jeklenih konji?kov, dobesedno :hohoho:

 

Sam res, a ste vsi samski? :D

 

no offence ;)

 

2 otroka, pes in zena, zato pa spucam ko je reeeeeessssss treba.

 

No ampak vceri sem ga pustil v ro?ni avtopralnici na Orehku - 15?, solidna storitev, ker sem imel 3 ure frej (swift na voljo)

:)

 

No... ?istilci... s ?im pa usnje negujete?

 

Nazadnje z Barcaffee coffee to go!!! :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tle ste pa res skor vsi su?nji svojih jeklenih konji?kov, dobesedno :hohoho:

 

Sam res, a ste vsi samski? :D

 

no offence ;)

 

Hehe, o?itno si ti samski, ker ?e ne bi bil pol bi vedel, da se bejbe rade vozijo v ?istih (zunaj in znotraj) avtih. Res bi rad videl, da se ti urejena bejba v mini?u in ?tiklih nasloni na svinjski pleh al pa da najprej z o?mi pre?ekira ?isto?o po sede?ih kam bo svojo ritko parkirala. :jezicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, o?itno si ti samski, ker ?e ne bi bil pol bi vedel, da se bejbe rade vozijo v ?istih (zunaj in znotraj) avtih. Res bi rad videl, da se ti urejena bejba v mini?u in ?tiklih nasloni na svinjski pleh al pa da najprej z o?mi pre?ekira ?isto?o po sede?ih kam bo svojo ritko parkirala. :jezicek:

 

To ji mora bit jasno ?e predno sploh zve al si z avtom al pe?. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ti se ne preobuje? za v avto?

 

?zmeden? Ne?

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 let kasneje...

Da si sposodim temo..

Edino pravo voskanje avta je tisto na roke. Ko nana?am vosek zelo pazim, da se ne dotaknem ?rnih plasti?nih delov (scout jih ima cel kup), pa vendar se zgodi. ?ez en teden je potem ta ?rnina vsa bela in zgleda ne preve? lepo. Edina re?itev ki mi pade na pamet, je, da bi plastiko za??itil z li?arskim trakom. Kako se vi lotite voskanja avta da ne greste ?ez rob?

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

?e so ?e ?ive jih spodim z mahanjem z roko :hudicek:

 

Mrtvake pa najprej namo?im z vodo - lahko tudi parkrat zapored, potem se jih pa da enostavno s krpo iz mikrovlaken odstranit. Razna namenska ?istila sem nehal uporabljati, ker sem 1x zasledil, da je pustilo flek.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Flek si dobil ravno zaradi music :D. Imas namoska cistila ravno za musice in za male pare prodajajo tudi tako mrezasto gobico za lazje odstranjevanje music. Predlagam, da jih poleti kar redno odstranjujete, ker drgac se "za?rejo" notri in se potem res pozna flek. Enako velja za pticje iztrebke, saj je to totalni strup za lak :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Flek si dobil ravno zaradi music :D. Imas namoska cistila ravno za musice in za male pare prodajajo tudi tako mrezasto gobico za lazje odstranjevanje music. Predlagam, da jih poleti kar redno odstranjujete, ker drgac se "za?rejo" notri in se potem res pozna flek. Enako velja za pticje iztrebke, saj je to totalni strup za lak :)

 

Sej zato sprasujem, ker enkrat k se zazre prevec notr je problem.

Od pticov iztrebke pa itak takoj dol obrisem ze z vlaznim robckom, doma pa pol z vodo se dobr izperem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Flek si dobil ravno zaradi music :D. Imas namoska cistila ravno za musice in za male pare prodajajo tudi tako mrezasto gobico za lazje odstranjevanje music. Predlagam, da jih poleti kar redno odstranjujete, ker drgac se "za?rejo" notri in se potem res pozna flek. Enako velja za pticje iztrebke, saj je to totalni strup za lak :)

Ah, kle pa si napa?nega na?el - pri meni ne dreki ne mrtvi insekti nimajo ravno dolgega roka trajanja, ker res ne prenesem pogleda na mu?je pokopali??e na maski avtomobila. Tako, da flek sigurno ni bil od muhic. Je pa s ?asoma tudi flek izginil tako da - who knows.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.