Skoči na vsebino

ksenon lu?i


lewc

Priporočeno sporočilo

saj se da kupit tudi avtomatsko nastavitev zarometov od helle, cena je okrog 300eur. Samo nevem ce so zraven tuv papirji, brez katerih pr nas ne mores nic homologirat.

Pa tudi xenon kiti mislim da so vsi brez tuva.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam kupiti se da vse, ne pozabi na pranje lu?i !! Samo potem se ?e nabere kar zajeten kup?ek denarja, zato da ima? vse zakonsko po?timano. Kako bi vklju?no z vsem, (tudi ?e ima? vse kar potrebuje?: xenon+avtomatska nastavitev+pranje lu?i), ?ez homologacijo spravil pa ne vem. Nebi znal podati odgovora zato, ker verjetno je tudi tukaj pogoj neka "strokovna monta?a" (tako kot pri fedrih,temnitvah itd). Mogo?e bo kdo drug tudi kaj glede tega vedeti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ahh, tudi avte z lecami preverjajo odvisno od policaja.

Ce pa imas prevec moder odtenek pa itak ve da ni original.

Ker original xenon je 4300K ki je bolj belo rumena barva, xenon kiti so pa ponavadi 6000K ki je modra.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda da pregledujejo, sploh glede pranja lu?i oz. ?e ne drugje te lahko na tehni?nem ustavi. Je pa tudi vse odvisno od sre?e. Sem tudi sam imel xenon kit v Mazdi 323 ba, pa ni bilo takrat nobenih problemov, tudi ustavili so me ve?krat vendar nikoli xenon omenili, mogo?e pa? sre?a :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda da pregledujejo, sploh glede pranja lu?i oz. ?e ne drugje te lahko na tehni?nem ustavi. Je pa tudi vse odvisno od sre?e. Sem tudi sam imel xenon kit v Mazdi 323 ba, pa ni bilo takrat nobenih problemov, tudi ustavili so me ve?krat vendar nikoli xenon omenili, mogo?e pa? sre?a :)

 

Mora? pa imet res smolo,da ti gredo gledat take malenkosti. :whatever:

Ponavadi samo preverijo nivo lu?i,?e svetijo pravilno.Ratnih dodatkov ponavadi ne "zaznajo". :P

Na drugem avtku imam neoriginal auspuh,stre?ni spojler,sprednji odbija? custom made,pa ?e nikoli niso ni?

te?ili. :dudek:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo v vednost.

Avtomobili ,npr. BMW,Mercedez,Toyota pa ?e keri imajo tudi serisko 6000

Je res velika razlika med Xenon in navadnim halogen osvetljavo!

?e v moji M3 nebi mel xenonk bi jih 100% zmontiral in se nebi oziral na tehni?nega in morebitne policaje!

Avto kot re?eno ima le?e in so NEupadlivi kot nekateri ?elebajzarji ki tla?ijo kenon lu?i v navadne parabole!

 

Glej le da ima? vi?ino prav nastavljeno!!

Se pa podpi?em pod post predgodnika ,tud mel na mazdi BA pa nism imel te?av pa sem bil z avtom 3x na tehni?nem seveda sm mel avto 3 leta :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja visino pa glej da bos imel nastavljeno ozirom meni so na tehnicnem nastavljal..no trudil so se da mi nastavljo sam imel sem pokvarjen mehanizem za nastavitev luci in so obupal,so mi rekli da tudi tsko kot je bo vredu :bravo:

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

saj se da kupit tudi avtomatsko nastavitev zarometov od helle, cena je okrog 300eur. Samo nevem ce so zraven tuv papirji, brez katerih pr nas ne mores nic homologirat.

Pa tudi xenon kiti mislim da so vsi brez tuva.

 

Vse se da dobit.Pri helli so VSI papirji poleg.

Samo noben jih ?e ni homologirla pa noben ?e ni pla?al kazni, samo zarad tega, ?e pa je delal piz... pa so mu ?e to zraven ubrisal. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No... meni se je enkrat policaj upi?il v ksenon v Mazdi 3.. ustavil me je pa brz razloga... pa? kontrola prometa, in se takoj obesil na lu?ke.

 

Jaz sem se pa mono naredu.... ko me je vpra?al, da kak?ne lu?i imam, sem rekel,...aaaaam... ja lu?i ki svetijo pa?... :P

 

Pol me je spra?eval o nekem ksenonu... pa sem mu reku da ne vem kaj je to... sam vpra?al sem ga ?e mi je mogo?e katera crknila pa zato spra?uje... bla bla bla...

 

 

Pol sem mu mogu haubo odpret...da je preiskal kable in ugotovil da je aftermarket noter... in jaz sem ga ?e vedno debelo gledal kot da ne vem o ?em govori... nakar je videl, da si z mano o?itno ne bo pomagal in me je spustu... :aaaaa:

 

No ja... ampak to je bil edini primer po prevo?enih 100kkm+ s ksenon kitom noter.... :bravo:

 

 

LP DAvid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najverjetneje res... ampak ?e bi me kdo poslu?al bi res reku MA SPUSTI TEGA IDJOTA, sej ne ve niti kako gorivo more tankat v avto... kaj ?ele da ve kak?ne lu?i ima...

 

Jaz sem mu samo reku da so mi to verjetno na servisu dali ko mi je ?arnica crknila.... hahahahahaha

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No... meni se je enkrat policaj upi?il v ksenon v Mazdi 3.. ustavil me je pa brz razloga... pa? kontrola prometa, in se takoj obesil na lu?ke.

 

Jaz sem se pa mono naredu.... ko me je vpra?al, da kak?ne lu?i imam, sem rekel,...aaaaam... ja lu?i ki svetijo pa?... :P

 

Pol me je spra?eval o nekem ksenonu... pa sem mu reku da ne vem kaj je to... sam vpra?al sem ga ?e mi je mogo?e katera crknila pa zato spra?uje... bla bla bla...

Pol sem mu mogu haubo odpret...da je preiskal kable in ugotovil da je aftermarket noter... in jaz sem ga ?e vedno debelo gledal kot da ne vem o ?em govori... nakar je videl, da si z mano o?itno ne bo pomagal in me je spustu... :aaaaa:

 

No ja... ampak to je bil edini primer po prevo?enih 100kkm+ s ksenon kitom noter.... :bravo:

LP DAvid

 

 

samo kje pa si mel balaste skrite?? ker pri moji 323f bj jih nsm mel kam skrit pol sem jih na blatnik z obojestranskim lepilnim trakom prilimal! mam pa sicer 4300K! in na tehni?nem pregledu se mi je sam posmejal ko je vidu da mam xenon kit! pol mi je reku da naj mu niti ne la?m da mam od osrama ?arnice:)

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo kje pa si mel balaste skrite?? ker pri moji 323f bj jih nsm mel kam skrit pol sem jih na blatnik z obojestranskim lepilnim trakom prilimal! mam pa sicer 4300K! in na tehni?nem pregledu se mi je sam posmejal ko je vidu da mam xenon kit! pol mi je reku da naj mu niti ne la?m da mam od osrama ?arnice:)

 

?e pravi montira je vse "skoraj" ne vidno. :P

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

.....amm... ja blo je noter vse tako dobro namontirano da na prosti u? nisi ni?esar najdu... je pa vseeno cajo cajo primu za kabel od lu?i... in vleku prste ?ez cel motor v ?katlo od akumulatorja, in tam najdu malo ?katlico imenovano balast....

 

In spet sem se neumnega delal kaj je to balast?! Kej podobnega kot imajo podmornice? Da se prej pottopi?... oziroma da nivelira avtO==??? :ne vem:

 

Pol me je pa mogu spustit.... :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali je pri 6-tici mo?no nekako menjati samo ?arnico ali je treba menjati cel sklop za 400 Eurov?

Meni so lani na uradnem servisu menjali cel sklop ker kao samo ?arnice ni mogo?e menjati :angry2: .

 

Uuuufff tole pa nekaj ne ?tima, seveda se da samo ?arnico menjati. Mogo?e si imel balast zani? pa so menjali??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.