Skoči na vsebino

Menjava kabinskega filtra


Mary

Priporočeno sporočilo

Ojla, Mi lahko kdo pove kak pride menjava kabinskega filtra 75?.

 

Zadnjic sem dobil po posti domov pismo da moram avto peljat na pregled karoserije in seveda se odpravim na moj najbljizji servis mazdic "Selmar".

Tip mi avto pregleda, blatnike, vrata in rece ja avto bo treba porihtat blatnike pa vrata bo treba scistit in na novo izolirat (hmm 4 letih mam zarustane blatnike, se sreca je 12 let garancije na pleh).

In pol on seveda zacne: "Veste, ker ne delate rednih servisov pri nas vam ne moremo zdle tega popravit, mamo tolko nasih strank bla bla, pojdite tja kjer ste avto servisirali, ali pa pridite naslednjo leto pa se tej boste dolgo cakali." :angry: Ko pa sem pripelal, da so mi sprednjo sipo menjali, meglenke, in neki postrhali pa ni blo treba nic cakat, sem bil kr rnasledni teden na vrsti.

(Kaj servis ne dobi placanih popravil, ki so na garancijo?)

 

No vglavnem ko sem bil ze tam sem se vprasal, kolko bi prisla pa menjava kabinskega filtra za mojo mazdico.

Pa vzame tip kalkulator v roke in zacne neki racunat, brisat, poklice se kolega da mu pride pomagat. Pa vrze vn 75?

Pa ga jst ?zmeden? pogledam. Seveda takoj zacne Joj pa veeste kolko je to dela mormo akumulator isklopit pa celo elektriko dol dat ,...., pa na koncu se sipe inicializirat.

Samo recem hvala.

Grem do prvega Ne mazda servisa kupim filter za 15?.

In sam menjam Vzelo mi je slabo urco od tega sem pol casa porabu da sem kljuce skup nasu. So tamali vse raznosli.

 

In pol se mu cudno zdi, da ne delam rednih servisov pri njih.

love.gif

2160_1.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nategovanje v nulo.

 

Kabinski filter je v notranjosti v predalu sovoznika.

Pa ?e to za CX-7 so mi ra?unali 30? menjavo tega filtra s filtrom!

 

P.S. Imas tukaj rubriko - pritozbe....to spada tja.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ojla, Mi lahko kdo pove kak pride menjava kabinskega filtra 75?.

 

Zadnjic sem dobil po posti domov pismo da moram avto peljat na pregled karoserije in seveda se odpravim na moj najbljizji servis mazdic "Selmar".

Tip mi avto pregleda, blatnike, vrata in rece ja avto bo treba porihtat blatnike pa vrata bo treba scistit in na novo izolirat (hmm 4 letih mam zarustane blatnike, se sreca je 12 let garancije na pleh).

In pol on seveda zacne: "Veste, ker ne delate rednih servisov pri nas vam ne moremo zdle tega popravit, mamo tolko nasih strank bla bla, pojdite tja kjer ste avto servisirali, ali pa pridite naslednjo leto pa se tej boste dolgo cakali." :angry: Ko pa sem pripelal, da so mi sprednjo sipo menjali, meglenke, in neki postrhali pa ni blo treba nic cakat, sem bil kr rnasledni teden na vrsti.

(Kaj servis ne dobi placanih popravil, ki so na garancijo?)

 

No vglavnem ko sem bil ze tam sem se vprasal, kolko bi prisla pa menjava kabinskega filtra za mojo mazdico.

Pa vzame tip kalkulator v roke in zacne neki racunat, brisat, poklice se kolega da mu pride pomagat. Pa vrze vn 75?

Pa ga jst ?zmeden? pogledam. Seveda takoj zacne Joj pa veeste kolko je to dela mormo akumulator isklopit pa celo elektriko dol dat ,...., pa na koncu se sipe inicializirat.

Samo recem hvala.

Grem do prvega Ne mazda servisa kupim filter za 15?.

In sam menjam Vzelo mi je slabo urco od tega sem pol casa porabu da sem kljuce skup nasu. So tamali vse raznosli.

 

In pol se mu cudno zdi, da ne delam rednih servisov pri njih.

 

Ne hod k Selmarju ;) Nared par kilometrov ve? pa pejt k Skorn?ku ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Filter je cca do 20?, za M6 je celih 11?, menjava cca 10 minut.

Kje so dobil 75 ? ???? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Filter je cca do 20?, za M6 je celih 11?, menjava cca 10 minut.

Kje so dobil 75 ? ???? ?zmeden?

 

Original filter je reku da stane ~40? (od kod taka cena mi ni jasno), Menjava pa res traja malo dlje kot pri M6. Ker filter so res spravli nekam v tri...

Kar lahko vidis na tem posnetku

 

Fora je da ko sem avto kupoval mi je prodajalec govoru, da servisi so za mazde cenejsi kot za ostale firme :)

 

Lp.

love.gif

2160_1.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Kar lahko vidis na tem posnetku

 

Fora je da ko sem avto kupoval mi je prodajalec govoru, da servisi so za mazde cenejsi kot za ostale firme :)

 

Lp.

 

Mazdaspeed3 in neka zadevica na ?ipi - le za kaj..... :harhar:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej pravim tudi jaz-to je uradna kraja denarja.Pri 6-ki ga zamenja? v 15 minutah-s tem,da ga nima? ?e doma in da ga gre? kupit ?e v trgovino-(ne na uradni servis,se razume.) ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

A mi lahko prosim kdo pove kje se pri M6 nahaja kabinski filter in kako se ga zamenja? Mogo?e, ?e ma kdo kak?ne slikice? Ker ne bi rad 75? deval za nakaj kar bi lahko naredil sam.

 

Hvala in lp, Uro?

**********************************************************************

Enkrat sem nekje prebral: ?e nima? Japonca je bol?, da si bos

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mi lahko prosim kdo pove kje se pri M6 nahaja kabinski filter in kako se ga zamenja? Mogo?e, ?e ma kdo kak?ne slikice? Ker ne bi rad 75? deval za nakaj kar bi lahko naredil sam.

 

Hvala in lp, Uro?

 

Nahaja se za predalom.Predal enostavno sname? ven in vidi? filter.Na tej strani je na 4. sliki ozna?en z tremi pu??icami:

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=6005

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Ha, ha, sem se res zatipkal La Sportiva so. 
    • Kar se tiče prostočasnih športnih copat sem trenutno extremno zadovoljen z znamko On. Copati so res udobni, podplat opravi svoje delo cel dan. Če kdo kupuje naj sproba to znamko.
    • Jaz sem že vsa leta na La Sportiva visokih, pa na salewa nizkih gojzarjih.
    • A si kupu La Sportiva, al pa Scarpa, La Scarpa pa sigurno ne 😁 Je pa oboje pro liga in nisi mogu nič zajebat.     Vibram je kar v vrhu, če ne vodilni kar se tiče te scene, imaš pa različne Vibram podplate, glede na lastnosti oz. potrebe uporabnika. Sam imam dvoje La Sportiva plezalke in ene imajo Vibram Grip, to je zelo mehak podplat, ki se hitro obrabi, se precej upogiba in je bolj primeren za kake gladke skale, plate, medtem, ko imam druge plezalke z Vibram Edge podplatom, ki je precej trši in posledično tud cela plezalka je tko narjena, da ma trdi in oster rob in je precej neudobna, to maš pa potem za stopat na mikro špičke, robove in reže v skali. Pojasnilo Alpine glede degradacije ali hidrolize materiala je ubistvu na nek način zelo na mestu, to se dogaja tudi drugje. Ne poznam pa Alpininega načina/kvalitete proizvodnje. To je vse na nek način performance obutev in da vam bo držala 15 let nikol ni bil njen glavni namen. Ni problem v podplatu, pač pa materialu ''midsole-a'', tistga dela med podplatom in samim čevljem in pa tudi vrste lepila. Kot ljubitelj in zbiratelj, sem to vidu tut pri supergah, ko ima nekdo v kolekciji kak starejši nenošen par, na polički ali v vitrini, po možnosti še mal sonček gor posije dnevno... Na pogled zgleda čist ok superga, ampak midsole rata kot biskvit in razpade, če začneš karkol prčkati po njem, ali nosit. Zgleda pa nekako tkole. Jordan 4 Crumbling | Just enjoy your sneakers! 📸 by IG:... WWW.FACEBOOK.COM Just enjoy your sneakers! 📸 by IG: paging_dr.sole Isto je z vašimi pohodnimi čevlji, če jih ne nosite in ležijo nekje v kaki rahlo vlažni garaži, kleti 10 let... Tuki podplat ni kriv nič, konc koncev podplat ne razpade, ampak odpade.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.