Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Zanimivo da se mi na vsake 3 mesece pri?ge oran?na lu?ka poleg ?rke E, potem brez kakega razloga ugasne.

Ima idejo zakaj se mi to dogaja ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe LOL

 

brez razloga :ne vem: al sam benz natanka?? Saj vemo, da tanka? samo 1x na tri mesece :jezicek:

 

U bistvo ma? prov, ko grem s pumpe mi ne sveti ve?, qurba sem neumn. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mater stari kdaj ma? spet rojstn dan, da ti eno plinsko bombo prnesem za darilo... :danzoman::D:D

 

Ni taprava, lahk pa mi 1X natanka?, pla?am pa js.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo da se mi na vsake 3 mesece pri?ge oran?na lu?ka poleg ?rke E, potem brez kakega razloga ugasne.

Ima idejo zakaj se mi to dogaja ? ?zmeden?

 

Jah Ego ti zraste vsake 3 mesece in na to te opozori tvoj Kitt!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eee, glede lu?k bi mel ?e jaz eno vpra?anje: 323fba ?e neki cajta (oz ni delal ko jo je mel ?e foter) ne dela gretje zadnje ?ipe, pa se spomnim fotra da je u?asih zbiju po knofu ko budalo pa je u?asih za?el delat. No mene uglavnem zanima ?e se na armaturki pojavi kaka lu?ka da je gretje zadnje ?ipe vklopljeno?? Ker se mi je danes nekaj zarosilo pa sm neki isto zbijo po knofu pa se mi je zazdel (oz je bil to samo neki fle?) da se je za trenutek pri?gala neka lu?ka na armaturki... ?zmeden?

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eee, glede lu?k bi mel ?e jaz eno vpra?anje: 323fba ?e neki cajta (oz ni delal ko jo je mel ?e foter) ne dela gretje zadnje ?ipe, pa se spomnim fotra da je u?asih zbiju po knofu ko budalo pa je u?asih za?el delat. No mene uglavnem zanima ?e se na armaturki pojavi kaka lu?ka da je gretje zadnje ?ipe vklopljeno?? Ker se mi je danes nekaj zarosilo pa sm neki isto zbijo po knofu pa se mi je zazdel (oz je bil to samo neki fle?) da se je za trenutek pri?gala neka lu?ka na armaturki... ?zmeden?

 

:D ma lucko ma

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo da se mi na vsake 3 mesece pri?ge oran?na lu?ka poleg ?rke E, potem brez kakega razloga ugasne.

Ima idejo zakaj se mi to dogaja ? ?zmeden?

 

daj se kak druga?e preseravat... ;)

 

tole ni na tvojem nivoju, razen ?e si ga spustil (nivo namre?) :D :D :dudek:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bumbar en, lahk bi pogledu v priro?nik pa bi vidu da je lu?ka za gretje... :zvizga:

 

hvala BOBI :D

 

je lu?ka ja, C-jka ma itak isto :D zdej me pa zanima, ?e se pr?ge lu?ka ko je benz na konc, al nima lu?ke?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.