Skoči na vsebino

Zamrznjena ro?na...


David

Priporočeno sporočilo

Ja.... presene?enje danes zjutraj... ro?na mi je zamrznila....

 

Zanimivo mi je dejstvo, da je to prvi avto, pri katerem mi je ro?na zamrznila... to se mi niti pri katrci, niti pri fordu, niti pri prej?nji alfi, da ne govorim o mazdi..... .:aaaaa:

 

Kaj to pomeni? Da je nekje voda v sistemu? Al da je zajla fu??

 

LP David

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja.... presene?enje danes zjutraj... ro?na mi je zamrznila....

 

Zanimivo mi je dejstvo, da je to prvi avto, pri katerem mi je ro?na zamrznila... to se mi niti pri katrci, niti pri fordu, niti pri prej?nji alfi, da ne govorim o mazdi..... .:aaaaa:

 

Kaj to pomeni? Da je nekje voda v sistemu? Al da je zajla fu??

 

LP David

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

Pri -11 sem se samo lepo odpeljal..:)

 

To pomeni da ne parkiraj z ro?no pri alfi :bravo: - verjetno si se vozil po posoljeni cesti in ti je vodo na?prical med vo?njo na vse dele pol pa friznl....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uff, to se je meni enkrat zgodilo na mojem prvem afteku Fiat Uno-tu.......pa je blo treba lepo dol od?raufat kolo pa z macolo po bobnu pa je popustilo! :huh:

 

Od takrat naprej zategujem ro?no ?e je le nujno potrebno, in enako sem navadil mojo ;):D

 

David jeba je tole, sploh ker se ti taka stvar ponavadi zgodi zjutri ko se ti mudi v slu?bo <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

n? bat plo??ice so se enostavno primrznile na disk al kakor koli ?e ma? narejeno!

Pol pa mal naprej pa nazaj in zadeva spusti a ne!

 

?e ne se pa? igra? ?e malo!!! V najslab?em primeru ti lahko odtrga zavorno oblogo -ampak ta strah dej na stran!

 

sj nisi edini k se mu je to zgodl pa tud zadni ne :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe

 

Pa sej ma diske zadaj ... mejdu? pri 210KM jih pa ja mora met :D

 

Tole, da bi se ti zalimali diski in pakne pa tud ne vem, ?e sem ?e sli?al, da je mo?no razen, ?e ti je kje kaka ve?ja koi?ina vode zraven pri?la, ko je avto stal... recimo da ti je kak zlobni sosed pono?i zalival avto oziroma diske :hohoho:

 

Velik ve?ja verjetnost je, da ima? zajlo za ro?no tolk "razgaljeno", da se je okoli nje nabrala voda med vo?njo in ti je nato pono?i zmrznila ter ti zdaj dr?i ro?no v zategnjenem stanju.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oo pa ?e kako zmrzne!!!!!!!!

 

Enostaven test!!!

 

 

Ima? zategneno ro?no!! Jo spusti? in kolesa so ?e vedno blokirana! Zdej pa kako je ?la ro?ka od ro?ne dol???

?e ?uti? da gre ro?na lepo pod pritiskom dol(se pravi zajla skoz napeta tdokler fedri niso razrahljani)V tem primeri se plo??ice primrznileVedi da ko neha? bremzat plo??ice ?e vedni se dotikajo diskov ampak res z minimumom (to itak ve?)

 

?e pa ro?na pade dol tu pa je potem lahko zarjavela zajla(voda ne pride zraven med opletom in zajlo razen ?e je kje po?kodovan ta oplet oz na za?etku kjer pa? pride iz opleta tam je mo?no) v tem primeru pa zamrznena vodila pregib al kakor koli je ?e narejen,in ta ne sprosti fedra!

 

je razlaga ok

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

AAAAAAA-kaj pa,?e so italijan?ki "cepljeni" proti mrazu?? :aaaaa:

 

Pozimi se,?e je le mogo?e,ne zateguje ro?ne.Vsaj jaz pazim,da ne parkiram tudi na smu?i??ih na klancu.

Tudi meni se to ?e ni zgodilo-niti na 101 -ki ne.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js jo zategujem vedno in povsod, ker najve?krat je ne uporaba vzrok za za?tekanje.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js jo zategujem vedno in povsod, ker najve?krat je ne uporaba vzrok za za?tekanje.

 

x2

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U mrazu res ni dobr uporabljat ro?ne, sej ?e ti prestava dr?i, niti ni potrebe pomoje, jz osebno bi raj kak polen fliknu pod kolo, pa nima kam jet, v nobenem primeru! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U mrazu res ni dobr uporabljat ro?ne, sej ?e ti prestava dr?i, niti ni potrebe pomoje, jz osebno bi raj kak polen fliknu pod kolo, pa nima kam jet, v nobenem primeru! :danzoman:

 

No fino pol pa ti presko?i zobati jermen in si pri?paral, sploh pri navoru M6.

 

Tole ti Boj?u razlo?, ki skoz uporablja ro?no pa mu je par dni nazaj na isti na?in za?tekala :ne vem:

 

Servis naj zamenja pa bo mir, js vem da ob manjavi plo??ic ni samo to ampak ?e nekaj detajlov poleg in pol je mir.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.