Skoči na vsebino

Petarde


stepski volk

Priporočeno sporočilo

Ker vem da ste tukaj gor ljubitelji vsega kar obstaja me zanima kje bi dobil pirotehni?na sredstva predvsem tiste ki je efekt pok Imam sicer cobra33 :bravo: in me zanima sli obstajajo ?e mo?nej?e,da zbudim svojo zaspano vas ?zmeden?

 

Upam da to ne bere kak?en :policaj::policaj::policaj:

 

Lepo praznovanje... :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ho?e? bit ob kake prste al ob sluh se poigraj s ?istim kisikom in acetilenom!

Ubistvu z me?anico ki se uporablja za plamensko varenje ali ?aganje! ;)

 

Drga? pa TNT ali karbid power :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker vem da ste tukaj gor ljubitelji vsega kar obstaja me zanima kje bi dobil pirotehni?na sredstva predvsem tiste ki je efekt pok Imam sicer cobra33 :bravo: in me zanima sli obstajajo ?e mo?nej?e,da zbudim svojo zaspano vas ?zmeden?

 

Upam da to ne bere kak?en :policaj::policaj::policaj:

 

Lepo praznovanje... :D

 

kaj nisi pred parim mescim reku, bi ti lohk kako bombo z vojske prnesu :P

 

druga? si pa pla?ilko ubav, pa slepe ?use poki :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam da ti bo vsaj katera zatajila :angry:

 

Tega pa? ne more? ?eleti nekomu. Pravzaprav nobenemu. Vem, da nisi tako misli pa vseeno ...

 

Na odpiratelja teme in njegovo na?rtovano dejanje pa: :(

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tega pa? ne more? ?eleti nekomu. Pravzaprav nobenemu. Vem, da nisi tako misli pa vseeno ...

To?no to sem imel v mislih, to da zataji - sepravi da ne po?i. In ne, nisem imel v mislih preu?evanje anatomije, oz. ostankov le te s strani kirurgov.

 

V petem razredu osnovne ?ole sem izdelal prvo petardo na elektri?ni v?ig. Moje inovativne sposobnosti so dosegle vrhunec, ko je eksplozija odnesla kos fasade z vogala na?e hi?e. Ampak kmalu zatem ko sem se bolj resno za?el zanimat za ne?nej?i spol mi je postalo tako po?etje otro?je. Danes mi je pravi misterij, kako lahko povpre?no mentalno razvitega odraslega ?loveka povzro?anje hrupa tako vzburja :ne vem:

 

Pa lepe praznike :ljubezen:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm... spu??anje denarja v luft... dobesedno... in to vsa pirotehnika...

 

veselje novih dni je lahko tudi druga?no ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred tremi leti sem prvi? kupil rakete, ker sem bil prepri?an, da se bo mojemu sinu to dopadlo in po prvi raketi smo odnehali in nadaljevali naslednjega silvestra. Lani jih je spet htel videt, letos pa bo lahko ?e prvo pri?gal, seveda pod mojim nadzorom.

Petarde pa so pri nas tabu tema, v mojih 36 letih ?e nisem niti ene vrgel.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko smo bili ?e majhni de?ki,so bile moderne "avstrijske".Metali s(m)o jih vsi kot za stavo in povsod. sramezljiv

To so bili ?asi,ko je bilo vse dovoljeno in nisi bil frajer,?e jih nisi metal.

Danes pa tega ni ve? toliko.Letos nisem sli?al ?e niti ene.Sicer je pa itak cel "cirkus" okoli teh praznikov bolj bogi.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Lepo praznovanje... :D

 

sorry - sem povsem proti. Tako da Lepo odpade.

Izjema so mi ognjemeti v ?katli.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ho?e? bit ob kake prste al ob sluh se poigraj s ?istim kisikom in acetilenom!

Ubistvu z me?anico ki se uporablja za plamensko varenje ali ?aganje! ;)

 

V 80litrsko vre?o in bo? poleg cele vasi, ?e kak?nega :policaj: na noge spravu :)

Pa pazi kako in kje bo? pri?igal to zadevo, ker vseka ko pr norcih in udarni val je tudi strupen (pazi na ?ipe) :)

 

lp

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Namesto da dnar me?ete stran ga raje dajte meni, go bom zapravil za ?e bolj neumne stvari, ki pa vsaj nevarne niso.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Delam v bolnici in ne morem iz svoje ko?e:

 

Preden bo? karkoli takega za?el delat, pripravi nekoga, ki mu zaupa?, in njegov avto. Naj ima vsaj pol rezervarja goriva.

 

Vsekakor pa, preden bo? spro?il, preglej stanje cest do najbli?je bolnice.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Namesto da dnar me?ete stran ga raje dajte meni, go bom zapravil za ?e bolj neumne stvari, ki pa vsaj nevarne niso.

 

to ja :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala vsem za uspe?ne in manj uspe?ne odgovore. Za styling avta sem dosti dal tako da ?e dam na avto ?e kaj bo ki?ast tako da se samo ?e z Mitjem zmeniva da bo kak?nega konji?ka dodal in to je to.

 

Vidim pa da ste zelo proti pokanju. To delam v bistvu na pro?njo mularije ki sama nekaj poizku?a in preizku?a svoje zmesi od karbida do ne vem kaj ?e vse in bom raje sam nekaj naredil da jih zadovoljim s pokanjem predno vsem potrga prste in se sre?ajo z gospo-gospodi?no Slivko da prste do konca po??ipa ali pa ?e bo sre?a pri?ije nazaj.

 

 

Lep pozdrav in Sre?no v Novo leto s pokanjem ali brez :bravo::bravo::D:D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala vsem za uspe?ne in manj uspe?ne odgovore. Za styling avta sem dosti dal tako da ?e dam na avto ?e kaj bo ki?ast tako da se samo ?e z Mitjem zmeniva da bo kak?nega konji?ka dodal in to je to.

 

Vidim pa da ste zelo proti pokanju. To delam v bistvu na pro?njo mularije ki sama nekaj poizku?a in preizku?a svoje zmesi od karbida do ne vem kaj ?e vse in bom raje sam nekaj naredil da jih zadovoljim s pokanjem predno vsem potrga prste in se sre?ajo z gospo-gospodi?no Slivko da prste do konca po??ipa ali pa ?e bo sre?a pri?ije nazaj.

Lep pozdrav in Sre?no v Novo leto s pokanjem ali brez :bravo::bravo::D:D

 

Hvala enako ;) kar se pa stylinga ti?e se pa vedn kej najde, ?e ne drugje pa v notranjosti :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... ...anjem predno vsem potrga prste in se sre?ajo z gospo-gospodi?no Slivko da prste do konca po... ...

 

 

?e te sre?am, se me pazi. In ?e te dobim v roke, bo? kmalu imel rezervacijo na patologiji. In brez skrbi za tvojo vdovo, jo pridem kdaj pa kdaj potola?it, seveda pod pogojem, da je 35 ali manj. Brez skrbi, to obvladam - moja ?ena se do zdaj ?e ni prito?ila...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

enako mislim... nimamo ni? pirotehnike letos...

 

pri nas tut ne, se mi zdi res ?koda dnarja, sicer bojo pa itak drugi dost pokal, tak da za videt bo vseen kej :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na sre?o imam dovolj stroge star?e, ki mi niso nikoli pustili ravno veliko manevrskega prostora okoli teh stvari (ne re?em, da nisem naredil kake "prepovedane" stvari, kemija je zanimiva a hkrati ZELo nevarna veda).V?asih se mi je zdelo zanimivo, dokler mi ni nekdo skoraj vrgel piratke za vrat iz 5 nadstropja(Salumines naselje; Don pozna to).Takrat je sodu izbilo dno, in od takrat naprej mi gre na ?ivce ko vidim/sli?im pokanje petard in podobnega. ?e jim je tako v?e? pokanje, naj gredo z na?imi vojaki v afganistan. Bodo imeli prvovrstne FX u?inke pa ?e realisti?no jim bo pokalo okrog njihovih glav, ognjemeti bodo pa tako vsakdanja stvar :angry2::angry2: !!!

Henri Toivonen+Lancia delta S4=Dream team

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker vem da ste tukaj gor ljubitelji vsega kar obstaja me zanima kje bi dobil pirotehni?na sredstva predvsem tiste ki je efekt pok Imam sicer cobra33 :bravo: in me zanima sli obstajajo ?e mo?nej?e,da zbudim svojo zaspano vas ?zmeden?

 

Upam da to ne bere kak?en :policaj::policaj::policaj:

 

Lepo praznovanje... :D

 

Obstaja mo?nej?i, ravno zadnji? mi je kolega dal eno cobro33, imel je pa ?e eno mo?nej?o zadevo - bomber99. Naj bi se pa dal dobit ?e mo?nej?e od bomberja.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.