Skoči na vsebino

zlo?ljivi klju? mazda - aftermarket izdelki


JernejL

Priporočeno sporočilo

KAALman ma tud zlo?ljiv klju?...

 

E-bay - 12,94 EUR

 

izdelava rezila pri klju?avni?arju - 7 EUR

 

?ip iz starega klju?a sem fiksiral z dvema kapljama lepila za ?evlje :P;)

 

pri sestavi gibljive dele namazal z industrijsko mastjo ;)

 

e voila:

 

post-11-1264849616_thumb.jpgpost-11-1264849623_thumb.jpg

 

KAALman ali je bilo rezilo pri tvojem klju?u OK, ker berem da so nekateri foruma?i morali celo menjati rezilo zaradi neto?nih dimenzij napram original klju?u ?

 

Pri katerem prodajalcu pa si nabavil?

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

KAALman: si zamenjal celo rezilo ali je bilo kitajsko OK?

 

jaz sem dobo ?isto OK rezilo ;)

 

deluje tako na vratih kot za zagon motorja... in je bilo skoraj do desetinke istih dimenzij kot originalen klju?

 

nabavil sem pa tule:

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAP...RK%3AMEWNX%3AIT

 

kupil 13.01. prejel 29.01.

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da izkoristim kr to temo in vpra?am kak?na je najbolj?a re?itev za moj problem

 

Klju?e z dalijnsim zaklepanjem moje M6 sem opral :(

Ko sem videl kaj sem naredil sem pustil dalica za odlepanje par dni na rediatorju da se posu?i in potem je zadeva normalno delala kak mesec.

 

Po tem mesecu pa no?e ve? odklepat in zaklepat. Menjam baterijo, pa ni? bolj?e, s?istim elektroniko z razli?nimi spreji namenjeni ?i??enju elektronike pa kontaktov. Pa tud ni?

 

A ima kdo idejo kako to najabolj enostavno in poceni re?it?

Zdaj odklepam in zaklepma kr z klju?em.

 

 

 

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravno se "pogajam".. finta pa je, da mu ne morem starih nazaj poslat - in se niti ne spla?a.. mogo?e bo poslal nova rezila pravih mer - ?e ?akam kaj se bmo zmenli :/

 

Super, javi ko bo kaj novega :bravo:

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da izkoristim kr to temo in vpra?am kak?na je najbolj?a re?itev za moj problem

 

Klju?e z dalijnsim zaklepanjem moje M6 sem opral :(

Ko sem videl kaj sem naredil sem pustil dalica za odlepanje par dni na rediatorju da se posu?i in potem je zadeva normalno delala kak mesec.

 

Po tem mesecu pa no?e ve? odklepat in zaklepat. Menjam baterijo, pa ni? bolj?e, s?istim elektroniko z razli?nimi spreji namenjeni ?i??enju elektronike pa kontaktov. Pa tud ni?

 

A ima kdo idejo kako to najabolj enostavno in poceni re?it?

Zdaj odklepam in zaklepma kr z klju?em.

lp

 

Jaz sem pri moji dobil dva daljinca. Ali si ti mel oba umazana?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da izkoristim kr to temo in vpra?am kak?na je najbolj?a re?itev za moj problem

 

Klju?e z dalijnsim zaklepanjem moje M6 sem opral :(

Ko sem videl kaj sem naredil sem pustil dalica za odlepanje par dni na rediatorju da se posu?i in potem je zadeva normalno delala kak mesec.

 

Po tem mesecu pa no?e ve? odklepat in zaklepat. Menjam baterijo, pa ni? bolj?e, s?istim elektroniko z razli?nimi spreji namenjeni ?i??enju elektronike pa kontaktov. Pa tud ni?

 

A ima kdo idejo kako to najabolj enostavno in poceni re?it?

Zdaj odklepam in zaklepma kr z klju?em.

lp

 

http://cgi.ebay.de/Funk-Fernbedienung-Hand...=item230515c5d5

 

http://cgi.ebay.de/Mazda-Fernbedienung-Fun...=item2305183c00

 

kupi? kaj takega, ga gre? na servis programirat, pa je... ;) aja... mogo?e pa se da doma programirati ?!

 

http://wiki.answers.com/Q/How_do_you_progr..._mazda_6_remote

 

nisem preverjal, ali postopek res deluje...

 

p/s: v navodilih pi?e (citiram):

!OPOZORILO

Da bi prepre?ili okvaro oddajnika, upo?tevajte naslednje omejitve:

- ne spustite oddajnika, da bi padel na tla

- ne dopustite da bi se oddajnik zmo?il

- ne razdirajte oddajnika

- ne izpostavljajte oddajnika visokim temperaturam in neposrednim son?nim ?arkom

:hudicek:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://cgi.ebay.de/Funk-Fernbedienung-Hand...=item230515c5d5

 

http://cgi.ebay.de/Mazda-Fernbedienung-Fun...=item2305183c00

 

kupi? kaj takega, ga gre? na servis programirat, pa je... ;) aja... mogo?e pa se da doma programirati ?!

 

http://wiki.answers.com/Q/How_do_you_progr..._mazda_6_remote

 

nisem preverjal, ali postopek res deluje...

 

p/s: v navodilih pi?e (citiram):

!OPOZORILO

Da bi prepre?ili okvaro oddajnika, upo?tevajte naslednje omejitve:

- ne spustite oddajnika, da bi padel na tla

- ne dopustite da bi se oddajnik zmo?il

- ne razdirajte oddajnika

- ne izpostavljajte oddajnika visokim temperaturam in neposrednim son?nim ?arkom

:hudicek:

 

 

Bom mogu za?et navodila brat :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je pa ta stari ?isto kul. :bravo: Ima? vsaj ob?utek,da je ta pravi klju? za v?gat avto ne pa,da je to kak

zlo?ljiv ?vicarski pipec,ki slu?ajno tudi avto za?ene. :P

 

Tudi meni tisti ?vicarski no?i? ne potegne, izgleda kot da bi imel golfa IV. :hohoho:

Zelo zadovoljen z originalnim. :bravo:

 

 

Klju?e z dalijnsim zaklepanjem moje M6 sem opral :(

Ko sem videl kaj sem naredil sem pustil dalica za odlepanje par dni na rediatorju da se posu?i in potem je zadeva normalno delala kak mesec.

 

Po tem mesecu pa no?e ve? odklepat in zaklepat. Menjam baterijo, pa ni? bolj?e, s?istim elektroniko z razli?nimi spreji namenjeni ?i??enju elektronike pa kontaktov. Pa tud ni?

?e ima baterija dober kontakt, ti od kontaktov ostane ?e tipka - izmeri z ohmmetrom ?e sklepa.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom mogu za?et navodila brat :P

 

Lahko bi jih ?e na pamet znal. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da izkoristim kr to temo in vpra?am kak?na je najbolj?a re?itev za moj problem

 

Klju?e z dalijnsim zaklepanjem moje M6 sem opral :(

Ko sem videl kaj sem naredil sem pustil dalica za odlepanje par dni na rediatorju da se posu?i in potem je zadeva normalno delala kak mesec.

 

Po tem mesecu pa no?e ve? odklepat in zaklepat. Menjam baterijo, pa ni? bolj?e, s?istim elektroniko z razli?nimi spreji namenjeni ?i??enju elektronike pa kontaktov. Pa tud ni?

 

A ima kdo idejo kako to najabolj enostavno in poceni re?it?

Zdaj odklepam in zaklepma kr z klju?em.

lp

 

Ej majster, dejta z "tamalim" mal pomerit, ker ?e je nekaj ?asa delal, po pranju, je verjetno samo tipka v daljincu za?ela srt.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.