Skoči na vsebino

Mazda5 II je tu :)


Aichi

Priporočeno sporočilo

Pa smo do?akali naslednico 5tke

 

Predstavitev predvidena na ?enevskem Avtosalonu v marcu, poleg pa pri?akujmo ?e dve novosti.

 

Do sedaj so znani motorji 2,0 DISI z i-stop in 6-stopenjski menjalnik, kakor tudi 1,8 z 6-stopnjeskim menjalnikom.

Opremljena bo z spet z drsnimi vrati in 7 sede?i kakor tudi Karakuri Flexibilnost.

 

post-24-1263979157_thumb.jpg

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 57
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

V?e?na, pa spet se re?i

 

V avtomagazimu je napovednik novitet VSEH proizvajalcev in mazda ima za 2010 samo M5 tam nekje avgusta v SLO.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V njihovem napovedniku pi?e

 

The all-new Mazda5 will go on sale in Europe this fall. It is one of three premieres that will be unveiled at Mazda’s press conference to be held at the Mazda stand in Hall 5, on 2 March.

 

tako, da nekaj ?e bojo predstavili.

 

ja tisti dve minuti pa pa? :hohoho: ker pi?em samo z 2-4 prsti pa ?e tu pa tam kaj zbri?em :ne vem:

 

?e dve sliki

 

post-24-1263981010_thumb.jpg post-24-1263981038_thumb.jpg

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto je ze 1A sam kaj ko z modeli rastejo tudi cene!!!!! Jebemu M5 bo spet tja do 30.000

 

francozi z novim 5008 (ne bi imel) so od 14.500 do 25.000 s zanimivo 1.6 TURBO masino na bencinarju

 

?eprav ko jo gledam mi zadaj ni v?e? - ?ipa je premajhna in ?elo ima ko kak ?efur ali kit grbavec....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bemu a ?e zmeraj niso spremenili ta zastarel, grd rde? display... :( Je ?e pravi za??itni znak za Mazdo <_<

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bemu a ?e zmeraj niso spremenili ta zastarel, grd rde? display... :( Je ?e pravi za??itni znak za Mazdo <_<

 

M5 je imel do sedaj zelenega (vsaj pred fave liftom na prvi 5ki)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

M5 je imel do sedaj zelenega (vsaj pred fave liftom na prvi 5ki)

 

?e sre?a, da je samo oran?ni, v Trojki je not ?e en tak beli, ki ga je sorodnik od glavnega in?enirja sforsiral, ker ma mini privat fabriko displej?kov :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

M5 je imel do sedaj zelenega (vsaj pred fave liftom na prvi 5ki)

 

Saj vem jures, mislil sem na splo?no. Res je ?e ?as, da naredijo kaj v ve? barvah ali pa 3D. Poglej recimo novo 6ko GTA, ki ima ?tevce super, display pa je na prvi pogled kot iz stare ?estke, sploh ne pa?e skupaj... No ja, je pa to res stvar okusa. Sam imam rad lu?ke, pa barve, pa velike displaye in me to zgleda tudi zato moti :blush:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj vem jures, mislil sem na splo?no. Res je ?e ?as, da naredijo kaj v ve? barvah ali pa 3D. Poglej recimo novo 6ko GTA, ki ima ?tevce super, display pa je na prvi pogled kot iz stare ?estke, sploh ne pa?e skupaj... No ja, je pa to res stvar okusa. Sam imam rad lu?ke, pa barve, pa velike displaye in me to zgleda tudi zato moti :blush:

 

Manj kot je high techa, bolje je...:)

 

Drugace ima pa Peugeot5008 sedaj head up display - direkt konkurenca M5, samo kar naj ga ima ker nima drsnih vrat..........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men od spredi zgleda kot nasmejana svinja bradavi?arka ampak je vseen cute.

 

Zanimiva so pa vrata in tista zavita linija, ki bo pomenila, da bo treba ob vsaki minimalni po?kodbi (zvitju) vrat le ta obvezno menjavat, saj mislim, da ga ni frajerja, ki bo tko poklepal in poli?al, da bo ujel linijo in se ne bo videlo ni?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa smo do?akali naslednico 5tke

 

Predstavitev predvidena na ?enevskem Avtosalonu v marcu, poleg pa pri?akujmo ?e dve novosti.

 

Do sedaj so znani motorji 2,0 DISI z i-stop in 6-stopenjski menjalnik, kakor tudi 1,8 z 6-stopnjeskim menjalnikom.

Opremljena bo z spet z drsnimi vrati in 7 sede?i kakor tudi Karakuri Flexibilnost.

 

post-24-1263979157_thumb.jpg

 

In spet ta ?uden nasme?ak spredaj,ki meni osebno ni v?e?.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In spet ta ?uden nasme?ak spredaj,ki meni osebno ni v?e?.

 

Meni je pa rit mimo, prevec nesorazmerno....res kot tole:

 

Objavljena slika

 

P.S. Naj nekdo spopa skupaj oba ?lanka...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimiva ta filozofija "nagare" ... me zanima, ?e pripomore tudi kaj k aerodinamiki, al je samo ?minka... http://www.siol.net/avtomoto/predstavitve/...01/mazda_5.aspx

 

To je ze tretji clanek na temo nova M5

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, Boss - meu sm 3 mesce u slu?bi kolega, vsaka stvar je bla "k zmaj";

 

- la?n sm k zmaj

- zspan sm k zmaj

- sfukan sm k zmaj

- za?il so me k zmaja

- bil sm pjn k zmaj

 

itd. Skratka zmajevo gnezdo totalno! <_<:huh:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.