Skoči na vsebino

Voda za brisalce M6 2009


soleil

Priporočeno sporočilo

Na ?estki se mi pri avtocestnih hitrostih pojavlja, da voda iz ?ob za brisalce, ko pride ven, nekako zavije in gre pod ali na sredino stekla. Naredi se kot nek lok in je seveda steklo ?e vedno umazano. Na voznikovi strani, na sovoznikovi je ok. ?e se peljem po?asi ali stojim, tega problema ni.

Ko je bila nova je vse delovalo normalno.

 

Kaj mi je storiti? Morda kdo ve, kaj bi to bilo? Aerodinamika?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na ?estki se mi pri avtocestnih hitrostih pojavlja, da voda iz ?ob za brisalce, ko pride ven, nekako zavije in gre pod ali na sredino stekla. Naredi se kot nek lok in je seveda steklo ?e vedno umazano. Na voznikovi strani, na sovoznikovi je ok. ?e se peljem po?asi ali stojim, tega problema ni.

Ko je bila nova je vse delovalo normalno.

 

Kaj mi je storiti? Morda kdo ve, kaj bi to bilo? Aerodinamika?

 

Kaj pa,?e je ?oba malo zama?ena in nima ve? takega pitiska-vodni kamen in to?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na ?estki se mi pri avtocestnih hitrostih pojavlja, da voda iz ?ob za brisalce, ko pride ven, nekako zavije in gre pod ali na sredino stekla. Naredi se kot nek lok in je seveda steklo ?e vedno umazano. Na voznikovi strani, na sovoznikovi je ok. ?e se peljem po?asi ali stojim, tega problema ni.

Ko je bila nova je vse delovalo normalno.

 

Kaj mi je storiti? Morda kdo ve, kaj bi to bilo? Aerodinamika?

 

nastavi ?obe vi?je thats it

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni glih-thats it ,jaz sem z takim "?telanjem" uni?il ?obe na voznikovi strani-zdej ?pricajo ultra fino meglico. sramezljiv

 

ker si verjetn s kako ?ivanko not bezal...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne morem si vi?je na?timat, ker bom potem streho brisala, ko bom ?la normalno.

Pa ?udno bi se mi zdelo, da je vodni kamen pri leto dni stari Mazdi, pa samo na eni strani.

 

milimetri so potrebni.....drugace ti lahko na servisu zrihtajo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.