Skoči na vsebino

Kontrolna lu?ka "Check engine + DSC"


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

?e se jaz oglasim, potem imam sigurno zopet problem ;)

Tokrat me moti DSC lu?ka (M6). Zadeva je pa ta, da mi lu?ka neprestano sveti. Po knjigi sode?, bi naj bila napaka v delovanju tcs oz. dsc. ?e ?e kaj deluje sem ?el takoj preizkusit na sneg in videl,da regulacija navora deluje brezhibno in tudi lu?ka za?ne utripat. Tako mi ostane ?e edino mo?nost, da je kaj narobe z kontrolo dinami?ne stabilnosti - nisem ?el preverjat (divjat) na ovinke. Predno se zapodim do servisa me zanima, ?e je ?e kdo imel ta problem in kako ga je re?il oz. kaj bi lahko bili vzroki, da me ne nate*nejo za brezveze.

Enkrat se mi je ?e sicer to zgodilo, da je lu?ka gorela, vendar je potem ko sem avto ponovno v?gal kmalu ugasnila.

Upam, da bo zopet sama od sebe ugasnila ali pa da bo vsaj dioda crknila in se ne sekiram ve? :P .

Lp Leon

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 64
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Pozdravljeni,

?e se jaz oglasim, potem imam sigurno zopet problem ;)

Tokrat me moti DSC lu?ka (M6). Zadeva je pa ta, da mi lu?ka neprestano sveti. Po knjigi sode?, bi naj bila napaka v delovanju tcs oz. dsc. ?e ?e kaj deluje sem ?el takoj preizkusit na sneg in videl,da regulacija navora deluje brezhibno in tudi lu?ka za?ne utripat. Tako mi ostane ?e edino mo?nost, da je kaj narobe z kontrolo dinami?ne stabilnosti - nisem ?el preverjat (divjat) na ovinke. Predno se zapodim do servisa me zanima, ?e je ?e kdo imel ta problem in kako ga je re?il oz. kaj bi lahko bili vzroki, da me ne nate*nejo za brezveze.

Enkrat se mi je ?e sicer to zgodilo, da je lu?ka gorela, vendar je potem ko sem avto ponovno v?gal kmalu ugasnila.

Upam, da bo zopet sama od sebe ugasnila ali pa da bo vsaj dioda crknila in se ne sekiram ve? :P .

Lp Leon

ali pa jo enostavno ignorira? kot jaz-s tem,da je meni svetila ?e- ?ek en?in. :P

po kakem letu sta se sami ugasnili in imam sedaj mir.valjda nista pregoreli obe? :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cE IMAS ZRAVEN CHECK ENGINE SAMO OBRNES VOLAN 2X LEVO 2X DESNO IN ZGINE TCS, OB PONOVNEM ZAGONU IZGINE TUDI CHECK ENGINE - TO MORAS NAREDITI VSAKIC ko odklopis v akomulator pise v navodilih

 

sorry za caps lock, prepozno videl..........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cE IMAS ZRAVEN CHECK ENGINE SAMO OBRNES VOLAN 2X LEVO 2X DESNO IN ZGINE TCS, OB PONOVNEM ZAGONU IZGINE TUDI CHECK ENGINE - TO MORAS NAREDITI VSAKIC ko odklopis v akomulator pise v navodilih

 

sorry za caps lock, prepozno videl..........

 

Aha,mogo?e sem to naredil nevede,ko sem menjal akomulator. :whatever: :ne vem:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

?e se jaz oglasim, potem imam sigurno zopet problem ;)

Tokrat me moti DSC lu?ka (M6). Zadeva je pa ta, da mi lu?ka neprestano sveti. Po knjigi sode?, bi naj bila napaka v delovanju tcs oz. dsc. ?e ?e kaj deluje sem ?el takoj preizkusit na sneg in videl,da regulacija navora deluje brezhibno in tudi lu?ka za?ne utripat. Tako mi ostane ?e edino mo?nost, da je kaj narobe z kontrolo dinami?ne stabilnosti - nisem ?el preverjat (divjat) na ovinke. Predno se zapodim do servisa me zanima, ?e je ?e kdo imel ta problem in kako ga je re?il oz. kaj bi lahko bili vzroki, da me ne nate*nejo za brezveze.

Enkrat se mi je ?e sicer to zgodilo, da je lu?ka gorela, vendar je potem ko sem avto ponovno v?gal kmalu ugasnila.

Upam, da bo zopet sama od sebe ugasnila ali pa da bo vsaj dioda crknila in se ne sekiram ve? :P .

Lp Leon

 

Pr men se oglas. :danzoman:

 

 

ali pa jo enostavno ignorira? kot jaz-s tem,da je meni svetila ?e- ?ek enđin. :P

po kakem letu sta se sami ugasnili in imam sedaj mir.valjda nista pregoreli obe? :whatever:

 

Tebi se je EGR sam popravil.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pr men se oglas. :danzoman:

 

?e bi bil bli?je, bi ti ?e zvonil na vratih :P

 

Ja res je zanimiva tale lu?ka... danes v?gem avto pa se vse lu?ke lepo ugasnejo. Se ?e veselim, da je vse spet normalno, ko se mi dsc po kak?nih 10s nazaj vklopi... Ker mi ni dalo miru, sem poiskal mal ve?ji "parking" z poledenelim snegom, da vidim kako pa kaj. Po nekajkratnih osmicah ipd. lai?no ugotovim, da bi se naj vse lepo vklapljalo, saj se je lepo sli?alo kako mi bremza potrebno kolo. Ugasnem motor in nekaj ?asa bemtim nad vsemi lu?kami tega sveta, nakar mi po ponovnem v?igu spet vse lepo ugasnejo. Seveda se po nekaj sek. zopet pri?ge. :whatever: Upam, da se ne bo zdaj ?e kak?na druga pri?gala :D

Lp L.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej tega me je groza... :zvizga:

 

Ne skrbi prlet v nedelo zve?er v lublano pa bomo pogledal.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e mi bo ?lo vse po planih ( beri - ?ena pustila ;) ) se pa res zna zgodit, da se oglasim. Ti sam povej kdaj pa kje se dobimo. Aja, pa tvoja tel.?t. tudi ne bi ?kodila. Lahko vse skupaj na ZS.

Lp Leon

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

No tkole mamo. Ve?na lu?ka ?e kar lepo razsvetljuje armaturko s tem , da jo za kak?no vo?njo celo prime, da ugasne. V trenutku ko pa pomisli?, da se ne bo ve? pri?gala nazaj .... blink... lepo zasveti. :P

Ker se Ajver ni? ne oglasi, grem jutri do AS-a, pa da priklopi na ra?unalo in vidimo kaj za vraga se dogaja.

Vam sporo?im kolk zelencev pride razsvetljava armaturke. :whatever:

Lp L.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No tkole mamo. Ve?na lu?ka ?e kar lepo razsvetljuje armaturko s tem , da jo za kak?no vo?njo celo prime, da ugasne. V trenutku ko pa pomisli?, da se ne bo ve? pri?gala nazaj .... blink... lepo zasveti. :P

Ker se Ajver ni? ne oglasi, grem jutri do AS-a, pa da priklopi na ra?unalo in vidimo kaj za vraga se dogaja.

Vam sporo?im kolk zelencev pride razsvetljava armaturke. :whatever:

Lp L.

 

?akaj malo, kje bi se js moral oglasit, js sem bil tisto nedeljo v BTC ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?akaj malo, kje bi se js moral oglasit, js sem bil tisto nedeljo v BTC ? ?zmeden?

 

Jst bi se moral oglasit, sam nisi sporo?il kam naj pridem pa kdaj..poglej dva posta vi?je :hudicek: . Sej nima veze....te bom drugi? za rokav pocukal, ko bo spet kaj ?lo narobe :P . Zdajle se pa zapeljem v Velenje....mogo?e jim pa ne bo ratalo ni? ugotovit pa te bom kmalu potreboval :zvizga:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha js nisem dal linka na sre?anja vsako prvo nedeljo v mesecu, za gamo v BTC Ljubljana, ok tudi prav. :punk:

 

Jst bi se moral oglasit, sam nisi sporo?il kam naj pridem pa kdaj..poglej dva posta vi?je :hudicek: . Sej nima veze....te bom drugi? za rokav pocukal, ko bo spet kaj ?lo narobe :P . Zdajle se pa zapeljem v Velenje....mogo?e jim pa ne bo ratalo ni? ugotovit pa te bom kmalu potreboval :zvizga:

 

Ne ?eli si tega.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha js nisem dal linka na sre?anja vsako prvo nedeljo v mesecu, za gamo v BTC Ljubljana, ok tudi prav. :punk:

Ne ?eli si tega.

 

Aja, na sre?anje si mislil...nesporazum.

Evo, ra?unalnik je po treh kontrolah vsaki? javil napako na senzorju nagiba volana. :whatever:

Senzor in delo me bo pri?lo 170 evr?kov....spet sem zaslu?il :danzoman::hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, na sre?anje si mislil...nesporazum.

Evo, ra?unalnik je po treh kontrolah vsaki? javil napako na senzorju nagiba volana. :whatever:

Senzor in delo me bo pri?lo 170 evr?kov....spet sem zaslu?il :danzoman::hudicek:

 

MEN se JE TUT DSC PA ?E ORAN?NA LU?KA ZA OJE(MOTOR) PR?GALA U?ERI, pol sm pa volan levo desno pa je nehal. JA SAM AUTO ?ENSKI POSOD? PA USE ZA?NE SVETET
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MEN se JE TUT DSC PA ?E ORAN?NA LU?KA ZA OJE(MOTOR) PR?GALA U?ERI, pol sm pa volan levo desno pa je nehal. JA SAM AUTO ?ENSKI POSOD? PA USE ZA?NE SVETET

 

t ni zarad zenske, akomulator si odklopu :harhar:

 

pa se nekaj oranzna lucka je za check engine, ko ti bo pa rdeca za olje se pa zasekiraj :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, na sre?anje si mislil...nesporazum.

Evo, ra?unalnik je po treh kontrolah vsaki? javil napako na senzorju nagiba volana. :whatever:

Senzor in delo me bo pri?lo 170 evr?kov....spet sem zaslu?il :danzoman::hudicek:

 

jebenti serviserje, a so probal volan parktrat zavrtet skrajno levo in desno ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jebenti serviserje, a so probal volan parktrat zavrtet skrajno levo in desno ?

 

So ja, pa tud jst sem ?e doma to probaval - brez haska. V?asih ko je ob v?igu lu?ka po kontroli ugasnila normalno, se je takoj ko sem malo obrnil volan spet pri?gala. Pa tudi obratno je ?e bilo...da se je ko je gorela ugasnila za kratek ?as in spet nato pri?gala. Vse zgleda, da bo res nekaj s tem senzorjem. :whatever:

 

Lp L.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol pa bo nekaj na tem. :(

 

Ni bilo ni? na tem... danes so menjali senzor in ra?unalnik ?e kar isto napako javlja...tud lu?ka ?e sveti. :angry2:

So posku?ali z ponovno ra?. nastavitvijo senzorjev itd. pa ni ni? bolj?. Drugi teden ga bom pustil tam ?ez cel dan, pa da pogledajo ?e je kaj z kablovjem oz. ?tromom.

Pa saj to ne more? verjet...... :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.