Skoči na vsebino

Glasovno telefoniranje pri M6


Priporočeno sporočilo

To smo ?e imeli debato pa so padali raznorazni predlogi samo meni nikakor ne uspe dvojke "pravilno" povedat, da bi jo program zaznal pravilno. Prodajalec Luka iz Game v BTC-ju se je pohvalil, da njemu pa rata vedno a ?al se mi je vedno tako mudilo, da bi mi zadevo demonstriral.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O jeb...i, tale dvojka je res problem :angry: . Jaz sem zadnji? kot debil pol ure tulil v tisti mikrofon, no potem se me je pa tetka le usmilila. Nimam pojma, kako sem rekel, da je razumela, ampak je.

Zelo pomaga, ?e imate vsa vrata zaprta in ?e ni ?undra v okolici.

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa baba kej reagira ?e ji re?e? pras.., kur.., pof...., sex, .... ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ker je to britanska anglescina, re?ti mora? tau za 2 in ov za 0 rata vedno

 

Mi bo? demonstriral, ker mam o?itno tolk hud slovanski naglas, da mi tud prbli?no ne rata. Jest za nulo re?em zero pa je OK sam dvojke mi pa ?e ni ratal "pravilno" izgovorit :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi bo? demonstriral, ker mam o?itno tolk hud slovanski naglas, da mi tud prbli?no ne rata. Jest za nulo re?em zero pa je OK sam dvojke mi pa ?e ni ratal "pravilno" izgovorit :angry:

 

kaj dobim?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne znam napisat te izgovorjave :blush:

to sem natreniral v Seatu....

 

http://www.5min.com/Video/Numbers-oclock-V...iation-82905139

 

Pa verjamem da je to resitev :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao Jures... 3min lifa si me stal, k sem tole gledal pa ?akal, kdaj re?e 2 :(

 

gotcha!

 

res se ne da opisat - je pa podobno izgovorjavi tow (prst)

 

TOUV

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.