Skoči na vsebino

KAM LETOS NA MORJE? :)


tomblaster

Priporočeno sporočilo

Res je-zunaj je ?e sneg,jaz pa ?e razmi?ljam o morju,ampak to so vse posledice lanske slabe organizacije... :)

Lani smo se slabo dogovarjal,tako da sem na koncu pristal v Vodicah... :vskalo: Vglavnem ?ist razo?aran... :angry2:

 

Letos se bom pa malo prej organiziral,zato vas spra?ujem kam(zr? imam ?e zadost)-

Kor?ula,Murter,Hvar,Bra? Bol,Mljet,Pa?man,Zaton...!?!?-to so moji ?e neraziskani kraji!

 

Vesel bom vseh va?ih pohval,PRIPORO?IL,prito?b,do?ivetji... :):jupiii:

TomBlaster

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 121
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Lani sem bla na Ugljanu (verjetno ve?, da je povezan s Pa?manom z mostom) in je bla ?iva ?alost.

 

Pol bifejev zaprtih (za stalno), odprti dobesedno prazni. Sicer je v Kukljici disko, ampak je bil zaprt zarad renovacije. Zaprt je bil tud most zarad renovacije, tko da nisem bla na Pa?manu, ampak ne verjamem, da je kej bol? tam, kukr v Kukljici, ki je u?asih slovela kot najbolj turisti?ni kraj v tistem koncu.

3 leta nazaj, je bil na za?etku junija ve?ji ?iv ?av, kukr lan sred sezone. Dobesedno sem mela ob?utek da sem v mestu duhov.

 

Tko da ?e i??e? kraj za relaksacijo, ja, ?e pa i??e? ?urke, pa definitivno ne.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Always RAB Rajska & Kamp - telefon in vse ostalo brez ?esar druga?e ne gre.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz pa sm biu lanske let pr Turkih, pa tok razo?aran, da raj ne pomislm, na momente sem celo pogre?u HR?kasto neprijaznost! :harhar::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Letos se bom pa malo prej organiziral,zato vas spra?ujem kam(zr? imam ?e zadost)-

Kor?ula,Murter,Hvar,Bra? Bol,Mljet,Pa?man,Zaton...!?!?-to so moji ?e neraziskani kraji!

 

Vesel bom vseh va?ih pohval,PRIPORO?IL,prito?b,do?ivetji... :):jupiii:

 

?e malo ve? podrobnosti, kaj bi rad. Kamp, apartma, prostor pod milim nebom... :D

 

Kor?ula - lepa. Sicer v hoch sezoni ?e nisem bila, za prvomajske je pa res milina. In pa vsi so 100 na uro prijazni, ?e si ti prijazen. Tako je pa itak skor povsod.

Murter - :wub:. Tam sem bila narejena, tam sem shodila, tja hodm ?e 21 let :) Sicer je tam najbolj?e met svoj ?oln (najet, kakorkoli), ker je mnoooogoooo oto?kov in zaliv?kov za raziskat. Zame sanjsko. ?e rabi?, lahko prilepim slikovni dokazni material :D

Druga? pa priporo?am kamp Lovi?ća, res na nivoju, pa ?e ?arovnika majo vsako soboto zve?er :hohoho:

Bol na Bra?u - turisticus fantastikus. Maljon ?lovekov, ki jih je ?ez dan ?e ve?, ker jih pripeljejo z ladjami iz vseh mogo?ih krajev na celini :) Je pa super lepo, dost se dogaja, majo dobre sadne kupe pa ?e kajta inu surfa se velik :rolleyes:

 

 

Druga? mam pa jest v planu letos najprej severno morje (?kotska again :)), Murter pa ?e mal Gr?ije (Krf, Ios..?).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimam se bol za apartmaje oz. prostore pod milim nebom... :) Rad imam da ni preve? gu?ve,da se na pla?i stiska? kot v kozervi,obvezno senca,v bli?ini kak lokal(nujno :) ),da je kristalno ?isto morje in prostor da je ?ez dan bol umerjeno,zve?er pa da se kje kaj dogaja... :)

 

Fotke so dobrodo?le!!!!!! :bravo:

TomBlaster

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od tabli?jih oto?kov bi jz vsekakor priporo?u LO?INJ (hitr si tam, doma?ini niso ni? na?pi?eni na Janeze), klima je bo?anska, zdravilno podnebje pa?! :danzoman:

 

Naselje pa recimo ?ikat, autokemp, al pa Bu?anje (po doma?e so mu rekl Kr?ko)! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grega, ?e mal pa jim bo? lohk fotra ?pilu tam mulcem, al pa jim kak?no (plenilsko) dal v poduk! :danzoman::harhar::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najlep?i dopust ki sem ga pre?ivel na hrva?kem je bil na Rabu :prstgor:

 

Letos pa sva se odlo?ila re?i hrvatarjem nein danke in greva na Malto.

 

Ko sem ?e hodil na cro-obalo,ko so se ?e malo lep?e obna?ali in smo bili fuuul mlaj?i,smo enkrat ?li kao na bol na bra?u.

In smo pri?li z bando tja,spili pivce,se obrnili, vkrcali nazaj na trajekt in pristali v ?rni gori.

Takrat je bilo tam res carsko in vse zastonj. :bravo:

Zdej zanjih pet let hodimo na Sardinio.Kdor gre enkrat dol,se rad vra?a in pozabi na cro-obalo. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najlep?i dopust ki sem ga pre?ivel na hrva?kem je bil na Rabu :prstgor:

 

Letos pa sva se odlo?ila re?i hrvatarjem nein danke in greva na Malto.

 

Stari ?al ti bo, sem bil dol 3 leta nazaj in ?e mi da? na izbiro doma ali dol raje izberem doma.

Folk sicer prijazen, samo je pa taka svinjarija da popizdi?, sicer vzrok so nevzgojeni in presrani angle?i.

Najvi?ji hirib je hrib iz smeti, par km stran od aqua parka, smrdi da je za crknit, sladko vodo pridobivaj iz morske, okus ima po kozlanju, tudi zobe si te?ko umije? z njo.

Viedl pa bo? veliko cerkva, ker so verni u PM, pa ?e je tvoja kaj sanjala o son?enju zgoraj brez naj kar pozabi, zaradi tega jo lahko deportirajo domov, razen na strehah hotelov, kjer imanjo nekateri bazene.

Skratka po mojih izku?njah ne grem nikli ve? je pa res da marsikaj novega pa bo? vseeno videl.

 

 

Zdej zanjih pet let hodimo na Sardinio.Kdor gre enkrat dol,se rad vra?a in pozabi na cro-obalo. ;)

 

Dobro, samo ?e zadnji 2 leti sem imel sosede ?vabe, na rabu, ki so sicer rekli da je sardinij zelo lepa, samo cenovno pa je kar precej ve? kot rab, zato so eno sezono samo pri?li pogledat in potem se kar redno vra?ajo nazaj na rab. :unsure:

Sicer ne hvalim da je to najbolj?e samo meni pa? je, pridem dol snamem kar ima na nogah in se ne obujem ve? do dne ko grem domov, ker je mivka in asfalt se niti ne rabim obuvat. :D

Rajka bi?.

Objavljena slika

 

Je pa absolutno idealka za familije z majhnimi otroci, ker ga postavi? na tla in ga pusti? da ?iba okrog, obala je zelo polo?na, tako da ni take nevarnosti da bi se mu kaj zgodilo.

 

Po drugi strani pa je treba it vsaj 400-500m dale? od obale da lahko normalno zaplava?, samo meni je ok se ?e bolj ogrejem ko grem noter in se nazaj ogrejem ko grem ven.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Always RAB Rajska & Kamp - telefon in vse ostalo brez ?esar druga?e ne gre.

 

+1 ... iz familijo hodmo na rab ?e 15 let sigurn in smo ful zadovolni .... mene dol ?e ni blo ene 4 leta sam letos grem sigurn spet mal pogledat ... dol je res dabest :bravo::bravo: lepo mamo svoj ?ovn in se vozmo iz enga zaliva v druzga in raziskujemo ... fotr mal fotografira ... ?e je prava dru?ba se da kr fajn zabavat ker kokr est vem folk ni tok sitn sam nesme? pizdarij delat ... majo ful urejene sanitarije ... lokali so ful uredu ( v Mel-u smo ?e ?ist doma?i ... ?e kr na ?ivjo iz kelnarji ), pa tudi mesto je zlo zanimivo ... ?e rd biciklera? je otok idealen za kolesarstvo ... zadnji 2 leti k sm biu iz tastarimi dol sm meu zmer povno kolesarsko opremo s sabo in sm ?u saj 1x na dan ?ez komplet otok ... cirka 70 km ?e se prov spomnem ( od kampa San Marino do trajekta in nazaj v kamp )

evo ?e par slikc od fotra: b B)

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni pa je malta ostala v izredno lepem spominu...

sliema je cista zurka non stop, medtem ko je blue lagoon in okolica cista lepota

 

glede hrvaske pa: meni je kul za vikend, ampak vse drugo pa predrago glede na kaj dobis, tko da za dopust se ne splaca hrvaska (so boljse variante, alexova, turcija, grcija, karibi whatever)

od nastetih pa korcula, ker je tam se mi zdi najmanj slovencev :hohoho: (nekako si na dopustu in noces isto vidt/slisat tudi na dopustu)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvomajski- Umag (istarske vile-bomba za otroke). Tja hodimo ?e par let.

1. dopust- Krk (komplet familija)-gremo prvi?

2. dopust- samo z bolj?o polovico, da si mal oddahneva od vsega,....mogo?e tujina

 

Druga?e pa sva pred leti hodila z letalom na Bra?-Supetar (ocena 7/10 in Hvar-Hvar (7/10), 3 leta nazaj na Djerbo (ocena 8/10), zadnji 2 leti pa v Egipt-Sharm el Sheikh-Nabqu Bay (ocena 10/10). Egypt rula. ?e bo kdo ?el, je obvezno ?nroklanje (rib in koral koker ho?e? in kr?nihkoli ho?e?), plavanje z delfini,... Sva si pa tdi prvo leto ogledala Cairo-piramide, drugo leto pa z letalom v Luxor v dolino kraljev, Karnak,.... bomba. Sam ne hodit v glavni sezoni, je prevro?e. Zadnje leto sva imela v septembru en dan 47 stopinj (ob?utek je kot pri nas cca 34 stopinj)

 

Men di?i bolj tujina-bolj?e izku?nje na vsakem koraku, vse je ceneje in kvalitetnej?a storitev na vskaem koraku.

 

Druga?e pa je super tud na Lo?inju (hrvatje za?uda zelo prjazni) in Kor?uli.

 

Na Malti sta bila tudi moja star?a in tako kot je napisal YavarYe-nikoli ve?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo pa ?e par fotk B)

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

B)B)

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bojo res Grki ZNATNO zni?al cene za letos, pol bo pametno presko?it najbli?je (sosedsko) morje! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa lani Rab Lopar ni prepri?al in gremo letos nazaj na Bra? Sutivan

 

S ?im te ni prepri?al ?

Zabava pa to ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JozaGulikoza mah ne vem no, sej mi gremo tja vedno ko so kak?ni hudi eventi, pa? 4 dni kvalitetno za spodoben denar :) ...druga?e je bla pa vedno palba na polno. :) ....je pa res da kopat se pa ne grem v Zr?e pod nobenim pogojem, tja se gre samo pono?i, kjer se pa? na veliko dogaja. Je kar nekaj lepih pla? na Pagu, pa? se z avtom zapelje? pa je :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.