Skoči na vsebino

lita plati??a 17 col


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni sem kupil lita plati??a 17 col in nisem vedel et-ja in mi sedaj zadnje gume ob veliki te?i in luknji drgnejo. Na forumu ne zasledim nikjer et od mazde 6 letnik 2004. moje feltne imajo et 35. Ker baje se tisti pleh da notr zakriviti pa potem naj bi bilo ok ali ?e podrejati feltne. Kak?ne izku?nje? feltne so Autec Z807

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni sem kupil lita plati??a 17 col in nisem vedel et-ja in mi sedaj zadnje gume ob veliki te?i in luknji drgnejo. Na forumu ne zasledim nikjer et od mazde 6 letnik 2004. moje feltne imajo et 35.

 

saj se hecas ne? :P

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V kerem smislu hecas?

PS ne manjka mi veliko ker mi drgne gumo ?isto ob strani ko ni ve? profila torej ?e bi rezkal feltne bi moru sam za kaka 2 mm da bi et spremenu ali pa pa? ta rob zakrivil.

 

Feltne so Autec, Z 807, 8J x 17H2, ET 35, LK5/114,3

Gume so pa gor Sava intesa 215 50 17

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok prvo kot prvo dimenzija gum je napacna

moras met 215/45 17

 

potem (ze n-krat):

 

za sirino 8" je ET vsaj 50, ce ne se vec

 

 

meni je drgnilo pri 7.5" in ET 40 (205/55 16)

 

tko da ti ne preostane nic drugega, kot da gres do kakega mazda servisa ali kleparja in ti bojo zrihtali zadnje blatnike (ce bo to pravilno izvedeno, ni kakih problemov)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zamenjaj feltne in gume bo najbolj. :)

 

 

Tudi sam sem hotel to napisat :)

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz bi une robove pokrivil al pa porezu (kokr komu ljub?e), hkrati pa ?e preveru, ?e ti ?e kje ne gnijejo zadnji blatniki (fakin serijska napaka na teh avtih - katastrofa in sramota)! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi pa ?e poln prtlja?nik nalo?u pa 4 osebe not dal pa bo? videl potem ali ti drsa ali ne.

Za moje pojme premajhen ET.Res,da bi izgledalo carsko-nabit avto samo mislim,da ne bo ?lo. :ne vem:

Pa z tako vi?ino gum ti ?tevec la?e. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo avto je pri?el iz a3m-a robovi so povaljani in seveda feltne z et 35 so gor in ne drsa ve?, barva je ostala cela lak isto, zdy samo ?e za??ititi nazaj z gumi sprejom in operacija uspela :) aja pa ?e pokrov?ke za feltne sm dobu :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kako avto zgleda :)

 

Oprosti, kot vedno pravim okusi so razli?ni, samo tele leitke so pa zelo dale? od tag da bi sedle na ta avto, vsaj zame. :unsure:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

100 ljudi, 100 okusov, ?koda je le, da ma? feltne na notr upognene (krake), ker ?e bi bili na ven, bi opti?no pove?al plati??e! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je bil pa ta stil notri pomaknjenih krakov v?asih sila v?e? zdej mi je pa vseeno sam da lepo zgledajo. Bi blo pa tole za videt v ?ivo, ker imam ob?utek, da tale slika malce vara.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda da opti?no varajo. Se je kolega sam prepri?al :) Res je vsak ima svoj okus samo ko je videl slike mu niso bile usec ko je pa videl u zivo je pa spremenil mislenje ker avto res naredi ''bulco'' :) ker manjsi et je res naredil svoje samo malo preve? dvignjen je ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • A niso to vsako leto za hrvate pravli, ker zaporedoma podražujejo in še kr je vse polno.   Tak bo tu. Al bo prišel kdo, ki bo pripravljen plačati visoko ceno ali pq bojo spuatli in bo polno.     Drugače pa tvoje cene o italjanskem bencinu me skozi fascinirajo.   Center Bologne: Center Firenz: To so živi podatki od uporabnikov za RON95. Rad hodim v Italijo, samo takih cen, kot pri nas, ni bilo tam nikoli. Vedno so med najdražjimi v Evropi.
    • Dobro jutro, nov je dan... ☀️😉
    • Odvisno, kje tankaš. Na avtocestah je res tudi 2€ in več,na kakih navadnih cestah pa ga dobiš tudi za 1,6€. Res je kar praviš. Hoteli so tudi do 50% cenejši kot pri nas. Aperol spritz v Veroni 4,5€,v Kopru od 6-8€, pizza v centru Milana od 7-10€, pri nas že krepko nad 10€. Skratka, naši so šli s cenami v nebo. Lep primer je Bovec, kjer so dobili en kup odpovedi. Moj znanec dela tam kot vodnik splavov in je več doma kot gor v Bovcu. Ne ve, kako bo s to sezono. 
    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.