Skoči na vsebino

Alfa na Kosovu


LabiGT

Priporočeno sporočilo

Evo majhen roadtrip po Kosovu...

 

1. za zacetek, poziranje pred najbolj znamenitim vrhom na Kosovu (2500m)

Objavljena slika

 

2. Ali pa iz druge perspektive :)

Objavljena slika

 

3. Sem pa ujel zadnji dan smucarske sezone. Ta sezona je bila tukaj cist zanic, pozno se je zacela in prezgodaj koncala...vcasih smo smucali za prvi maj pa to...

Objavljena slika

 

4. Jebes smucanje, gremo naprej :)

Objavljena slika

 

5. Kosovski Vrsic (kot da bi blo sred maja)

Objavljena slika

 

6. Spust proti Prizrenu

Objavljena slika

 

7. Naslednji dan pa na nasprotno stran Kosova, se pravi jugozahod

Objavljena slika

 

8. Tukaj je tudi najvisja gora na KS, Gjeravica 2656m

Objavljena slika

 

9. Alfa ne obvlada terenske voznje, je se nizja in spredaj daljsa od Mazde. Idila pa je

Objavljena slika

 

10. Soteska Rugova. Je zelo lepo (in ozko :) )

Objavljena slika

 

Roadtrip je bil dolg 483km.

Tankal sem 50l, torej je bla poraba dobrih 10l/100km, kar je presenecenje (sploh glede na pogoste izpade v rdece polje in gorske voznje).

Vseeno bi bla poraba precej precej veja, ce bi se peljal po avtocesti nad 160km/h.

Avto se pelje zelo dobro, kar podobno kot Mazda6, s tem da je dvakrat bolj udoben, ampak vse to pokvari slab polozaj za volanom. Sedez se elektricno nastavlja v milijon smeri ampak nobena kombinacija mi ne ustreza.

Pa tudi nekam slabo potegne za 190KM...neki ne diha kot mora :ne vem:

Zvok je pa tok hudo dober, da ljudje obracajo glave ze preden pride avto do njih...

sem probal posnet ampak se niti priblizno ne slisi kot v resnici...

 

Aja slik cevapov nisem dal, ker to se nekako podrazumeva :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, vidm da si u?ivu! :P

 

Dej povej, na kaki vi?ini pa mate tale smu?i??e? :danzoman:

 

P.S. - kaj pa na ?erjavici si ?e stal (2656 m)?! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tankal sem 50l, torej je bla poraba dobrih 10l/100km, kar je presenecenje (sploh glede na pogoste izpade v rdece polje in gorske voznje).

Vseeno bi bla poraba precej precej veja, ce bi se peljal po avtocesti nad 160km/h.

Avto se pelje zelo dobro, kar podobno kot Mazda6, s tem da je dvakrat bolj udoben, ampak vse to pokvari slab polozaj za volanom. Sedez se elektricno nastavlja v milijon smeri ampak nobena kombinacija mi ne ustreza.

Pa tudi nekam slabo potegne za 190KM...neki ne diha kot mora :ne vem:

 

Aja slik cevapov nisem dal, ker to se nekako podrazumeva :)

 

Vi?je ko se dvigne? ve? mo?i zgubljajo atmosferski motorji brez prisilnega polnjenja. Aja, bolj? bi ?el ?e bi bil turbodiesel - ne pokonc skakat, sej se sam hecam. :blush:

 

Poraba se mi zdi pa ?ist ustrezna saj je ?lo za relacijsko vo?njo z relativno nizko povpre?no hitrostjo. ?e bi se pa po ravnem vozu brez priganjanja v rde?e bi ?lo pa povpre?je na 8 ali pa celo pod.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

smucisce se zacne na 1700m, konca pa pri dobrih 2500m

nakloni so tudi do 47 stopinj

 

to, da atmosferc zgubi moc na visini itak vem, ampak ta avto ne diha kot bi moral tudi v nizini

evo video kjer se vidi, da pospeski niso kot bi mogli bit:

 

 

 

poraba meni se zdi nizka glede na voznje :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

slabo slabo..k sem js imel opel vectro 2.5 v6 24v motor,jez drugo sla 120km/h s tretjo 180km/h,cetrta nekje 230km/h peta pa do 260km/h..bil je stroj in se vedno se spominjal zvoka od vectre..imela je enkraten zvok...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

slabo slabo..k sem js imel opel vectro 2.5 v6 24v motor,jez drugo sla 120km/h s tretjo 180km/h,cetrta nekje 230km/h peta pa do 260km/h..bil je stroj in se vedno se spominjal zvoka od vectre..imela je enkraten zvok...

 

Tud moja xedoska 2.0 V6 je ?la s 3. prestavo 180, cbr je tud ?la tolk sam rpm je bla razlika (7800 drugo 15000rpm) sramezljiv

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja, alfa pa bmwji so bolj sportni avti in imajo krajsa prestavna razmerja

 

:bravo:

 

Lu?ten izlet, ?e bo? vedno tak?ne fotke dajal me bo ?e prijelo iti na Kosovo na en road trip. :P

 

Pa vsaki? ko vidim 166 si re?em matr je fletn avto, skoraj skoraj bi ga imel. Potem pa preberem tak?ne porabe me pa mine, ko mi zdaj pije dobrih 8. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja pridi, lacen zagotovo ne bos ostal :)

 

drugace pa sem danes spet mazdo peljal in v primerjavi z alfo ima ful lahek volan, pa tud ne potegne...

zvok pa nikakav :(

 

po bmw-ju z4 2-5si, je tole drugic, da se mi je zdelo da sem sel v slabsi avto

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.