Skoči na vsebino

Angel eyes


Deeyan

Priporočeno sporočilo

ma kdo kake izku?nje kolk te?aven poseg bi bil tole?

 

Jaz sem si na svoji ?estki sam vgradil Angel eyes (+ Xenon-ke) in sploh ni nek te?aven poseg. V bistvu je prav simpl. Eno popoldne na po?as, pa je. Pa ?rn sil. kit imej pripravljen.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem si na svoji ?estki sam vgradil Angel eyes (+ Xenon-ke) in sploh ni nek te?aven poseg. V bistvu je prav simpl. Eno popoldne na po?as, pa je. Pa ?rn sil. kit imej pripravljen.

 

ka?na slika bi bila za?eljena kako zgleda ;)

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej so fotke ?e lep ?as gor - v predstavitvi:

moja 6-ka

 

P.S. No ja, lahko jih tudi po?triha?, ampak sem mislil silikonski kit, da lampico potem nazaj skup zlima?, da jo ne bo voda lih zalila z vseh strani.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tole pa dober zgleda :bravo:

 

zdej bo treba nek ugodno dobit lu?i od M3 in se lotit tajga projekta, kok je pa kej s homologacijo v zvezi s tem, pomoje bi znal bit kr problem?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm tole pa lepo zgleda teli krogci-moram priznat da sem sam nameraval to montirat v M3 samo nimam jajc da bi lampe narazen dajal ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

Kdo bo vedel, da je lu? po?trihana od znotraj? :) Drugo je, ?e zadnje po?prica? na ?rno. Original sprednje bojo pa ravno tako svetile kot prej, samo bolj zlobno bo gledalo.

 

PS: Ja moj fotoalbum ima kar nekaj zanimivosti. :D

 

mah te C-jka lu?i mi itaq ne pridejo ve? v po?tev :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Sej so fotke ?e lep ?as gor - v predstavitvi:

moja 6-ka

 

P.S. No ja, lahko jih tudi po?triha?, ampak sem mislil silikonski kit, da lampico potem nazaj skup zlima?, da jo ne bo voda lih zalila z vseh strani.

 

silikonski kit ni za to fantje kot avtoli?ar vam lahk povem, da kar koli ?e dela? pri avtu uporabljaj brezsilikonski kit. ?e pa ?e kej orng dela? zatesni oziroma zalepi z " fuga" kitom pa bo za zmerom. tisto kar je okoli lu?i ni kit ampak snov ki se s toploto razmeh?a in razleze k ?igumi. vem ker sem sam dosti tega predelal in sem se pozanimal . ?e bo? dau pa silikonski kit pa bo treba kdaj lu? razderat bo? pa ?iu?nga fasu sam to maso je zaj...an dobit najla?i na k?nm uradnm servisu pa kr drago je sam za lu? nerab? dost. s kolegom sva ga iskala ker je predeovau yugeca in je med blatniki zatesnjeno s tako snovjo dobi? pa jo v meterskih trakovih. silikon bi prignal rjavico takoj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.