Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

a to z vsemi gumami tko?

 

Prednja leva najslab?a, desna malenkost bolj?a, zadnje pa pomojem niso prizadete a so zadaj tiste, ki jih je spredaj ?e pobralo :)

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Morda si pa preve? prepri?an da je optika v nulo :ne vem: Ker druga?e jih nebi smelo tako pobirati.

 

sam sem pri stipi?u videl kako so bila vsa polja v zelenem obmo?ju, ko je priklopil avto na optiko.... edino ?e ima Stipi? zani? optiko.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni letne 205 tudi ?re ob robovih, medtem ko pa zimskih 195 ne... ne vem, pa sem tudi delal optiko pri treh razli?nih mojstrih in je blo pri vseh ok...

 

PRI MENI ISTO TA NOVA, MAZDA SINDROM :dudek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni letne 205 tudi ?re ob robovih, medtem ko pa zimskih 195 ne... ne vem, pa sem tudi delal optiko pri treh razli?nih mojstrih in je blo pri vseh ok...

 

 

To je tudi meni delalo. Optika v nulo, zimske OK, letne pobiralo. Potem sem zamenjal amortizerje pa ni ve? problema...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

PRI MENI ISTO TA NOVA, MAZDA SINDROM :dudek:

 

Mau velik je telih Mazda sindromov jebemosunac.... Na prej?njem kompletu sem imel ?e mir.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

PRI MENI ISTO TA NOVA, MAZDA SINDROM :dudek:

 

Ne bi rekel - men jih ni pobiralo ne na tej ne na prej?ni.

 

Gustav, verjetno vozi? po ovinkasti cesti oziroma celo po kak?nih ridah. Pa ni treba glih divjat sploh, ?e so gume premalo napolnjene. ?e je to o ovinkih res, ti predlagam, da bistveno bolj napolni? gume - jaz bi jih recimo tam nekje 2.8 spredaj, zadi pa lahko malo manj, ?e je ve?ino ?asa avto prazen.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res imam 2 x dnevno Trojanske ride to je skupaj 4 km. Zanimiv je to, da sem bil v?er na optiki in avto spet znotraj toleranc, ampak ga je mojster prilagodil glede na pobranost gum. Pa ?e to: ni teden tega, kar sem preverjal tlak na lokalnem petrolu in je kazalo 2,6. Pri optiku je blo pa 2,1. Torej ni ?udno. Mater. ?e to bom moral kupit, da bo realno kazalo tlake. Saj te gume so sedaj zani? a za naprej.....

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pelko mi je u?eri potrdil da ima Veli? center najnovej?o tehnologijo za avtooptiko in da nimate kej falit, ?e greste k njemu. :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

naslednjic kupi gume, ki imajo trse boke (tudi tebi kot vozniku bo boljs :) )

 

good year optigrip, dunlop fastresponse in razni conti grupa so vsi softici in pobira robove na tezjih avtih kot je mazda 6

 

 

Pelko mi je u?eri potrdil da ima Veli? center najnovej?o tehnologijo za avtooptiko in da nimate kej falit, ?e greste k njemu. :jupiii:

 

ce je to ta kermu je peljal mojo mx5, pol lahk recem, da to ni to, ker volan mi stoji levo in nasploh se cudno pelje...ko pridem nazaj bom probal tega iz kamnika

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res imam 2 x dnevno Trojanske ride to je skupaj 4 km. Zanimiv je to, da sem bil v?er na optiki in avto spet znotraj toleranc, ampak ga je mojster prilagodil glede na pobranost gum. Pa ?e to: ni teden tega, kar sem preverjal tlak na lokalnem petrolu in je kazalo 2,6. Pri optiku je blo pa 2,1. Torej ni ?udno. Mater. ?e to bom moral kupit, da bo realno kazalo tlake. Saj te gume so sedaj zani? a za naprej.....

 

aha, pol sem imel kr prav - 2.1 je bistveno premalo in ti gumo viha na rob, kjer jo redira.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

naslednjic kupi gume, ki imajo trse boke (tudi tebi kot vozniku bo boljs :) )

 

good year optigrip, dunlop fastresponse in razni conti grupa so vsi softici in pobira robove na tezjih avtih kot je mazda 6

ce je to ta kermu je peljal mojo mx5, pol lahk recem, da to ni to, ker volan mi stoji levo in nasploh se cudno pelje...ko pridem nazaj bom probal tega iz kamnika

 

Optigrip imam gor in mije po 10k km kar po?teno pojedlo robove, pa nisem neki pilil ovinkov... pa ?e po pokrem ne dr?i en kakec.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

naslednjic kupi gume, ki imajo trse boke (tudi tebi kot vozniku bo boljs :) )

 

good year optigrip, dunlop fastresponse in razni conti grupa so vsi softici in pobira robove na tezjih avtih kot je mazda 6

ce je to ta kermu je peljal mojo mx5, pol lahk recem, da to ni to, ker volan mi stoji levo in nasploh se cudno pelje...ko pridem nazaj bom probal tega iz kamnika

 

Hehe to?no fastresponse mam gor, doma so pa continentalke neke za nasledenje leto.....

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans bil pri Veli?u in so dobro zrihtal,?eprav je mogo?e mal trajal..

 

Sm pa zato lahko izkoristu ?lanski popust :zvizga:

 

 

Labi,lahko da ti je delal kak?en od mlaj?ih 'mojstrov', ker dans so se z rde?im vragom na koncu kar ?tirje ukvarjal,da se je po?timal u nulo. Najstarej?i in predvidevam da tut z najve? kilometrine pri optiki je pri?el seveda zadnji in preostalim pokazal hudi?a :hudicek:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans bil pri Veli?u in so dobro zrihtal,?eprav je mogo?e mal trajal..

 

Sm pa zato lahko izkoristu ?lanski popust :zvizga:

Labi,lahko da ti je delal kak?en od mlaj?ih 'mojstrov', ker dans so se z rde?im vragom na koncu kar ?tirje ukvarjal,da se je po?timal u nulo. Najstarej?i in predvidevam da tut z najve? kilometrine pri optiki je pri?el seveda zadnji in preostalim pokazal hudi?a :hudicek:

 

S cikom v ustih....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jap sem vidu sliko

drugace conti je se mehkejsi...tko da bos na slabsem

 

Nimam kaj je bil top deal, kolega prdal avto na zimakih, te so mele pa 2000 km..... bo ?e.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Jst moram pa skurcat Veli?a :) Sem mel zdej 2x pri njemu in je bilo porazno. Avto mi je ?e bolj ob?utno vleklo v desno, volan je bil zamaknjen v levo ko se je avto peljal naravnost (pred obiskom ni bil ...). No ko sem pripeljal nazaj da nekaj ne bo uredu, so pozicijo volana sicer uredili, niso pa na?li nobenih napak pri optiki in je bilo vse tip top ... no razen da je avto ?e vedno vleklo v desno :blink:

 

Vse ostale stvari so bile tudi ok in je Pelko ?pekuliral ?e mogo?e le niso amortizerji, avto je nekako stal zamaknjeno ko sva ga premerila z metrom. Ni?, kaj me stane bom letel testirat amortizerje in ?e so dotrajani oz. fu? bomo menjal ... Pridem na test k Dolinarju vse super fino fajn. Povem svoj problem in seveda prvo vpra?anje kaj pa optika. Jah 2x v roku treh tednov nazadnje par dni nazaj in obakrat kao super :)

 

No so bili tok prijazni da so po pregledu celotnega podvozja in ugotovitvi da vse ?tima predlagali da bojo v ceni preverili tudi optiko.

 

Premaknejo z ene steze avto na drugo na?telajo vse stvari levo desno gor dol, za?ene program in lej ga zlomka, spredaj avto stoji znotraj normale zadaj pa seka 30 minut mimo in je bilo vse rde?e. Model po?tela zadnja kolesa prever ?e enkrat in so bile sedaj pa spredne mimo za 15min :) Na?telava ?e to in na testno vo?njo. Po prvih ocenah je sedaj vse tako kot bi moralo biti :jupiii:

 

No ja 40e stro?kov in 3x optika da se kon?no pelje normalno in nisem ve? siten ... priceless :3

 

Uglavnem pol pa ti zdej vedi kam na optiko :ne vem: Aja pa men je tud mojstr meru z ?ikom v gobcu pa je blo vse OK :P in dejansko na ekranu vse zeleno :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 8 mesecev kasneje...

Moram pohvalit izredno dobro avtooptiko pri Kadunc-u v bli?ini Grosupelj. :party0035:

 

Pla?al pa sem le 25?, kar je za LJ in okolico odli?na cena. Druga?e je 30, pa sem izkoristil ?e ?lanski popust. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 leta kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.