Skoči na vsebino

Internetni ponudniki


theBill

Priporočeno sporočilo

Ekhm 2 strani nazaj pa

6 Aug 2010, 14:16 Objavljeno #9

Jz sm tut bl seljak, pa mi baje druzga ne preostane kokr Siol (Trio paket), ampak kar se pa delovanja ti?e, je pa ?pica

 

Kako se je lahko naenkrat spremenil. Jaz bi reku al so naenkrat velik naro?niko dobil (dvomim), al so te pa z nekje odstranili in te pretaknili kam drugam.

 

Zato pa obstaja mo?nost, da jaz njih nataknem na neki druzga! :hudicek:<_<

 

@Boss, ja O?bolt bi se potem verjetno obesil! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Neki me ho?jo privabit s svojimi akcijami (zgleda vohajo, da imam Kamenodobno tehnologijo doma, no seveda razen TV);

 

http://www.siol.net/akcije/ugodnosti_za_no..._se_nikoli.aspx

 

kaj pravite na ponudbo, npr. Tablica za 50?? :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neka dost podobna fora kot pri mobilnih operaterjih in telefonih..dobi? cenej,?e se vzame? na vezavo. Na konc itak prepla?a?, je pa vredu ?e npr. rabi? to zdj in nima? dost cekinov, da bi pla?al v enem kosu.

 

Prera?unaj kako ti to kej ustreza, js si naprimer zdj ?e kako leto in pol ne predstavljam, da bi bil brez tablice :ne vem: (imam kot nadomestilo za superduper telefon)

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neki me ho?jo privabit s svojimi akcijami (zgleda vohajo, da imam Kamenodobno tehnologijo doma, no seveda razen TV);

 

http://www.siol.net/akcije/ugodnosti_za_no..._se_nikoli.aspx

 

kaj pravite na ponudbo, npr. Tablica za 50?? :D

 

siol? ne hvala, nikol ve?! :angry2:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tudi nimam izbire, vsaj kolega dela tam, tako da ko kaj crkne pride hitro resit. Drugace ce gres po nornalni poti in klices na njihovo brezplacno stevilko, ti kr naprej govorijo da resetiraj router...T2 mi obljublja ze od leta 2001 da bodo do mene napeljali optiko, ampak sem ze pocasi obupal <_<

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa nimam izbire :angry2:

 

 

Jaz tudi nimam izbire... oz. je SiOL tisti, ki mi na moji lokaciji lahko nudi najvec... :( ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Me zanima kaj si mislite o Siol box-u in ?e imate kak?ne izku?nje s to ?katlo? Razmi?ljam o tej opciji, saj bi znala bit dostkrat uporabna ko kak?no zadevo zamudim, npr. F1 dirko ali kak?ne polete itd., no alpa ?iv?av za tamalo. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 9 let kasneje...

Pozdravljeni!

 

Vlečem temo iz naftalina, vidim je moja objava zadnja tule, hehe.

 

Siol box s 7-dnevnim zamikom uporabljam že leta in zdaj se mi na ekranu izpisuje naj pred 4.7.2022 zamenjam za novejšo "škatlo", saj bo ta prenehala delovati.

 

Kakorkoli, optičnega interneta zaenkrat še nimam, težav s Telekomom pa zadnja leta tudi ne, cena sicer ni najugodnejša (okrog 40 EUR za Siol trio, ob neki osnovni shemi programov).

 

Me pa izjemno jezi, da Telekom uporabniki nimamo možnosti gledanja F1 v domačem jeziku, potem Servus TV seveda blokiran na Netu, iščem neke stream-e, itd. Ne da se mi zajebavat s tem.

 

Telemach je menda edini v domovini, ki ponuja tudi F1 na svojih kanalih in iz tega razloga me mika kar zamenjati, da bom lahko malo bolj "komfortno" spremljal F1 (ja vem, obstaja plačljiva F1 varianta), ampak kot rečeno, nisem vezan na Telekom in se ponuja priložnost menjave operaterja. 

 

Vsekakor želim imetu tudi v prihodnje časovni zamik za gledanje programov. 7 dni je v redu, 3 dni mi je včasih skoraj prekratko.

 

Kako se vam dopade Telemach zadnje čase in ali bi bila smiselna menjava, sprašujem za mnenje posameznikov in uporabnikov, da se ne naserjem z morebitno menjavo? :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nimam Telemach ampak ti mogoče koristi: Telemach uporablja svojo linijo, če jo ima. Pozanimaj se če ti potegnejo nov kabl oz če ta pri tebi v tvoji vasi/kraju/mestu že obstaja. In vprašaj iz prve roke nekoga od sosedov iz okoliša za izkušnjo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gledat formulo oz večinoma motošportoc z slovenskimi komentatorji in vsemi reklamami je dokaj glupo,.. jst mam kar F1TV

 

Pozanimaj se katere programe(športne) vidiš na telemachu polek sportkluba,.. večinoma vsi športi se selijo na Arena TV.. sestra je imela telemach v LJ pa je bil katastrofa

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.