Skoči na vsebino

Internetni ponudniki


theBill

Priporočeno sporočilo

 

P.S. - na va?i liniji 080 1000 sem ravno danes ?akal 5 minut in pol, nakar sem seveda prekinil, ker sem se zeeelo naposlu?al va?e uverture. S tak?nim odnosom do strank se vam ravno ne pi?e dobro (ali imate zaposlenih premalo ljudi na klicnem centru pa boste verjetno sami vedeli, ampak za nas kot stranke je to totalno nesprejemljivo!!!). Skratka obup od storitve!!!

 

 

Ko ti prekipi ti pa? prekipi - si ?ist lepo jezno a vseeno na kulturnem nivoju napisal :rispekt:

 

Bom pokomentiral pa tale odstavek in ga primerjal s tehni?no pomo?jo v na?i firmi.

 

Fucking ?para se zato so recimo pri nas ruknili letos ven 6 ?tudentov, kar je pomenil za 30% zmanj?an personal na pomo?i uporabnikom. Zdej pa rata paradoks. Taisti, ki so najbolj pizdili kolk je banka potratna in da bi si nekak povrnila vsaj del?ek ugleda se je le ta spravila v projekt "fitness" (ne se smejat tako je res ime projektu ?paranja :vskalo: ), odpustila ogromno ljudi in zdej se ta bumerang spet vra?a nazaj uporabnikom, ki ne morejo dobiti hitre usluge in informacije, ker ljudi pa? na podpori ni ve? toliko, da bi lahko zagotovili odzivnost. In nezadovoljen folk bo ?el drugam, kjer bo naletel na podoben problem saj v drugih bankah sploh nimajo hotlajna in zato skrbi zunanja firma, ki pa je isto podkadrovana. V glavnem ?tala vsepovsod pol se pa ?e pri?akuje od ljudi, ki 8 ur nonstop dvigajo telefone in posku?ajo oskrbeti nezadovoljne stranke, da so prijazni in polni elena. Ne gre, ne morejo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?parajo res na nepravem koncu, pa? voluharjem noben ni? ne more. Druga?e pa mi imamo svoj klicni center...res pa da ni 24/7. Da pa ne omeni kako je bilo to na Vegi po?timano....tako ali tako so bile vse pisarne na tistih kaj jest vem 1000m2 in striktno ameri?ko, brez sten samo pregrade med oddelki. Na koncu, to?no nad nami pa je bila tabla ene 4m x 70cm...in na njej vrstice call center in dealer support (samo za posrednike), hkrati se je videlo koliko ljudi od zaposlenih v call centru in pri nas v BO je priklopljeno gor, koliko strank je v vrsti in kolik?en je % obravnave klicev...in to so videli vsi, tako da ?im je bila gu?va pa preve? v vrsti so se morali takoj ?e dodatni priklopiti ipd., tako da pod 90% skoraj nikol ni padlo.....jao prav pogre?am te ?ase, ta american way, pa tudi glede tehnologije in statistike, prisotnosti ipd., smo sedaj ?e vedno 10 let nazaj kot pred 10 leti...takrat mi ni? ni bilo treba pisati, vse se je samo zrihtalo, zdej pa 10 tabelc da se mi ?e cufa po?as

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi to mamo ?e vedno ma? glavni display in na vsakem telefonu kolk folka ?aka. Tud jaz vsko?im, ko je gu?va sam kaj ti to pomaga, ?e ?e ?efe zraven prime za telefon pa je ?e vedno 16 ljudi na ?akanju. ?e pa bi bilo ?e tistih 6 ?tudentov pa bi meli izpolnjen letni plan 6% odpadlih klicev. Tko bo pa letos verjetno globoko ?ez 15% al pa raje proti 20 ... ?paranje FTW :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, saj ravno iz tega razloga sem dopustil mo?nost, da so pa? kadrovsko podhranjeni, ?ist zastopim da se eden lahko naenkrat zgolj z enim pogovarja, na?eloma! :P

 

Mi je pa zanimiv tistile klic ki ga je Labi prilepi in se nana?a na Siolske legende! :D<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej na Siolu je tud tabla kjer vidi? kolk ?asa ma ?e kdo stranko kolk jih je ?e na ?akanju- sam tam ?teje da ?imve? klicev sprejme? TO je glavno sprejeti klici, nabulirat ja sej bo pa loh mate popust pa mate reklamacijo- no ene 10 posto ?tudentov se trud sam tisti ponavad ne ratajo redno zaposleni. In ne ne nabijam delal tam 3 leta brrrrrrrrrrrrrr

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simobil ma fajn. Ce zelite da vas poklicemo nazaj pritisnite 1. In res poklicejo.

 

Danes sem pa tudi jaz obupal na cakanjj 041700700 mobitel....ene 7 min ...in obupal. Namrec prejel ze TRETJI RACUN po prekinitvi razmerja....

Ta novi telekom je katastrofa.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh... jest sem enkrat 30min ?akal ko sem klical en support v Ju?no afriko. <_<

 

Mene Siol sam ?ivcira s temi navitimi cenami. Sam na mojmu koncu skor druzga porviderja nimam.

Sem se pa spomnu, da ne vem zakaj mi zara?unavajo 4mb, ?e imam naro?en samo 2mb..

 

Morm ?e enkrat tele papirje pregledat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tisti ki ste bolj maherji za tehni?ne zadeve. Dejte mi re?t, ?e mi slika trokira (se pravi postane popa?ena, zastane, itd.), ali je to ?kodljivo in se ?ivljenjska doba ekrana s tem kraj?a? Po moji ZKP (zdrava kme?ka pamet) bi ?e tako sklepal, oz. koristi ji garant ne tak?nale jebada. :( Stara je samo pol leta in ?e mi crkne direkt po izteku garancije, bom res eno molotovko notr fliknu u prostore teh gumpcev! :party0035::punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tisti ki ste bolj maherji za tehni?ne zadeve. Dejte mi re?t, ?e mi slika trokira (se pravi postane popa?ena, zastane, itd.), ali je to ?kodljivo in se ?ivljenjska doba ekrana s tem kraj?a? Po moji ZKP (zdrava kme?ka pamet) bi ?e tako sklepal, oz. koristi ji garant ne tak?nale jebada. :( Stara je samo pol leta in ?e mi crkne direkt po izteku garancije, bom res eno molotovko notr fliknu u prostore teh gumpcev! :party0035::punk:

 

pa so te prilopili na full duplex al kaj je ze fora...to bi morali narediti zastonj, a naredijo le ?e vzdigne? glas.......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh... jest sem enkrat 30min ?akal ko sem klical en support v Ju?no afriko. <_<

 

Mene Siol sam ?ivcira s temi navitimi cenami. Sam na mojmu koncu skor druzga porviderja nimam.

Sem se pa spomnu, da ne vem zakaj mi zara?unavajo 4mb, ?e imam naro?en samo 2mb..

 

Morm ?e enkrat tele papirje pregledat.

 

Da nima? kak star paket :). Par let nazaj si si na servisnih straneh hitrost sam popravu.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jo?a, ?e ti slika zamrzne oz ratuje kockasta ni ?kodljivo za ?ivljenjsko dobo ekrana, pod pogojem seveda da ugasne? TV preden gre? spat. Je pa to mo?no ?kodljivo za tvojo ?ivljenjsko dobo. Spljoh ?e primrzne slika katerega od ljubljenih politikov. :hudicek:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jo?a, ?e ti slika zamrzne oz ratuje kockasta ni ?kodljivo za ?ivljenjsko dobo ekrana, pod pogojem seveda da ugasne? TV preden gre? spat. Je pa to mo?no ?kodljivo za tvojo ?ivljenjsko dobo. Spljoh ?e primrzne slika katerega od ljubljenih politikov. :hudicek:

 

skodljivo je rudi ce predvajajo aejo stranke XXX in ti zmrzne slika, pa zamudis akcijo. hahahaha

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans recimo bom gledu fuzbal z Braćo, pa ?e mi slika zmrzne, sem zmo?n (v afektu) razfukat LCD ekran, tko da se ?e vnaprej bojim tega dogodka! :blush:

 

Prej mi slika ni zmrzovala, ko sem mel "tadebelo" tv in pa SAGEM komunikator od Siol-a je bil prej preko Scart-a zdej pa imam za to povezavo s tvjem HDMI kabel, edini Scart izhod na tv-ju pa sem uporabil za dvd plajer! ?udna zadeva totalno, leta 2011, WTF! :hudicek::whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men gre tud na k T2 sem se spi?il zadnji? ker so spet ?ist pregonili programsko shemo. Ukinil so en lu?ten otro?ki program KIKA in nem?ki ?portni DSF. Pol pa poslu?am razne ideje o negledanosti (ne me je** z negledanostjo), a ?panski telenovelas je pa bolj gledan, pa npr russia today. A je tok te?ko napisat sdori predraga najemnina, pa ?ao.

 

Pa ?e to na?rtno slab?anje programskih shem je voda na mlin raznim POP NON STOP ponudbam, mamu jim. Najprej 12? po zakonu za rtv, potem kaj jaz vem kolk za kabelsko, pa ?e 11? za popnonstop. Dizastr. Da ne govorim, da je ob filmih natanko vsake 15 min za 10 min reklam. Prav obupno. ampak dajat 50 60? za TV mi je pa tatvina.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah po?as gremo tam kjer je tujina, kjer se vse spodobni kanali ve? ali manj pla?ujejo.

Recimo klegi iz tujine mi pravijo, da imajo tam vse tekme lige prvakov pla?ljive. Oz. imajo vsako drugo tekmo zastonj. Zato je bolj popularno gledanje tekem po kafi?ih, ker kafi?i pla?ujejo, doma pa pri zdravi pameti noben.

 

Tele POPdrekstuffnonstop niti pod razno ne bom jemal. Sem gledal kake programe fruajo in je sama 15 let stara krama gor.

 

Mene edino jezi, ker mi telekom zapre prenose lige prvakov na HTV in drugih kanalih. In vsaki? ko i??em odgovor zakaj je nek drug razlog. ?e pla?ujem kablesko naj program furajo ali pa ga ukinijo, ne pa da reklame furajo ko je pa kaj zanimivo pa tema....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah po?as gremo tam kjer je tujina, kjer se vse spodobni kanali ve? ali manj pla?ujejo.

 

 

?e pla?uje?..... 12? po zakonu + ?e kabelskemu operaterju nekih vsaj 19?. A pohlep nima meja..... Umetnost pa je v tem ,da nas prepri?ajo, da mora tko bit. Kaj ?e? lep?ega....

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala bogu za na? POLANC TV - 80 programov. :rispekt::rispekt:

Amis samo net + telefon.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e pla?uje?..... 12? po zakonu + ?e kabelskemu operaterju nekih vsaj 19?. A pohlep nima meja..... Umetnost pa je v tem ,da nas prepri?ajo, da mora tko bit. Kaj ?e? lep?ega....

 

Ja pla?ujem za kabelsko, samo ?e bi hotel ?e kake ekstra programe, bi mogu ?e orenk dopla?at...

 

RTV naro?nina pa me ne moti, raje pla?ujem to, kot pa da ?e na RTV-ju gledam, kmetije in Big Brotherje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk je kaj resni?no to ko ti na amisu pove kak paket bi lahko imel (ko vpi?e? ulico in hi?no ?tevilko)? Ker mi ven vr?e trojko maxi 10M. Sedaj imamo siol in ve? kot 1M ne moremo met..pa ?e to nam zadnji mesec ali pa ?e dlje dela samo s hitrostjo 50-60kb/s (mislim da bi moralo okrog 124kb/s).

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Do danes mi niso po?timali NI?ESAR, iz "preventive" (da res ne razfukam tv) bom gledal fuzbal z Braćo en ?tuk ni?je, kjer imam klasi?no anteno na strehi in tisto ?ude?no ?katlico Dvbt, ki daje FENOMENALEN signal, mamujimjebm!!! :jupiii::hudicek::vskalo:

 

No tole sem jim sedajle napisal, ker so mi nekaj napisali, da bojo po potrebi menjali neko opremo itd.;

 

Pozdravljeni!

 

Do danes niste postorili NI?ESAR. Iz tega razloga o?itno ne bom mogel gledati tekme Slovenija:Srbija!!! Siol Trio me je res totalno navdu?il (upam da ste dojeli sarkazem v teh besedah). Zanima me, kdaj se bo zadeva sanirala???

 

LP!

 

Borut

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tisti Sosed je zame CAR, vsaj nekdo v tej Brezjaj?ni dr?avici, ki si upa direktno pokazati svoja ?ustva in to pove zeeelo naglas, pa magari ga cela Obla sli?i! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej pol pa infarkt pri 42-ih - ne vem, ?e se je vredno tolk razburjat razen, ?e je to za preganjanje vsakodnevnih veliko bolj kriti?nih skrbi. Se pa strinjam, da je car in ?koda, da ga niso predvajali na?im reprezentantom v Litvi - po moje, ?e bi ga sli?ali bi se marsikdo vsaj malo zamislil ali res daje vse od sebe.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Do danes mi niso po?timali NI?ESAR, iz "preventive" (da res ne razfukam tv) bom gledal fuzbal z Braćo en ?tuk ni?je, kjer imam klasi?no anteno na strehi in tisto ?ude?no ?katlico Dvbt, ki daje FENOMENALEN signal, mamujimjebm!!! :jupiii::hudicek::vskalo:

 

No tole sem jim sedajle napisal, ker so mi nekaj napisali, da bojo po potrebi menjali neko opremo itd.;

 

Pozdravljeni!

 

Do danes niste postorili NI?ESAR. Iz tega razloga o?itno ne bom mogel gledati tekme Slovenija:Srbija!!! Siol Trio me je res totalno navdu?il (upam da ste dojeli sarkazem v teh besedah). Zanima me, kdaj se bo zadeva sanirala???

 

LP!

 

Borut

 

 

Ekhm 2 strani nazaj pa

6 Aug 2010, 14:16 Objavljeno #9

 

 

Jz sm tut bl seljak, pa mi baje druzga ne preostane kokr Siol (Trio paket), ampak kar se pa delovanja ti?e, je pa ?pica

 

Kako se je lahko naenkrat spremenil. Jaz bi reku al so naenkrat velik naro?niko dobil (dvomim), al so te pa z nekje odstranili in te pretaknili kam drugam.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.