Skoči na vsebino

Senzor za de?


Priporočeno sporočilo

Sem nekaj najdu v zvezi s temi brisalci bom danes testiral pa sporo?im ?e je kaj bolj?e.

Tips and Tricks for MAZDA 6 (GH) 2.0D MZR-CD (RF-Turbo) 2007 - 09.

 

 

How to reset the auto wipers

 

1. Ignition off - wipers on OFF

2. Turn wipers to AUTO position

3. Turn ignition ON - Within 10 seconds - switch from AUTO to OFF 5 times -

1 second off 1 second auto.

4. The wipers will cycle once to register new initialization

 

 

Bom tole jaz danes probal, pa javim, ?e je kaj druga?e :)

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to pomeni, da lahko zadeva, kar se senzorja ti?e, neha delat ali je kve?jemu lahko bolje, bolj pravilno in odzivno delovanje senzorja? :ne vem: Ne bi rad kaj zaj**** :blush:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to pomeni, da lahko zadeva, kar se senzorja ti?e, neha delat ali je kve?jemu lahko bolje, bolj pravilno in odzivno delovanje senzorja? :ne vem: Ne bi rad kaj zaj**** :blush:

 

s tem ka kao postavi? v osnovno - inicializira?...brez skrbi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

s tem ka kao postavi? v osnovno - inicializira?...brez skrbi

 

 

Ok, potem ni problema :) Naredim ?ez pol ure, potem pa samo ?e de? po?akam :punk:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, potem ni problema :) Naredim ?ez pol ure, potem pa samo ?e de? po?akam :punk:

 

po moje bo dez prej.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 leta kasneje...

Zadnje ?ase opa?am, da se mi na moji Mazdi 6 (letnik 2008/11) ko imam brisalce na AUTO le-ti sami vklopijo (in to v gara?i ali pa tudi zunaj na suhem), ko dam kontakt na vozilu. Ob?utljivost imam nastavljeno skoraj na minimum. Probal sem tudi z resetiranjem le-teh, ki je objavljeno na forumu pa ne pomaga ni?. ?ipa je druga?e ?ista brez made?ev.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnje ?ase opa?am, da se mi na moji Mazdi 6 (letnik 2008/11) ko imam brisalce na AUTO le-ti sami vklopijo (in to v gara?i ali pa tudi zunaj na suhem), ko dam kontakt na vozilu. Ob?utljivost imam nastavljeno skoraj na minimum. Probal sem tudi z resetiranjem le-teh, ki je objavljeno na forumu pa ne pomaga ni?. ?ipa je druga?e ?ista brez made?ev.

Povsem normalno ker se s tem inicializirajo (resetirajo) tako kot motor?ki xenona gor pa dol.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povsem normalno ker se s tem inicializirajo (resetirajo) tako kot motor?ki xenona gor pa dol.....

 

 

Noja.. normalno ni... Meni se to ni se nikoli zgodilo... Pa imam stalno v polozaju AUTO ... Se pa vcasih ko sonce pripeka kar random zalaufajo... ko verjetno svetloba pade pod takim kotom in je kaksna umazanija na sipi... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Noja.. normalno ni... Meni se to ni se nikoli zgodilo... Pa imam stalno v polozaju AUTO ... Se pa vcasih ko sonce pripeka kar random zalaufajo... ko verjetno svetloba pade pod takim kotom in je kaksna umazanija na sipi... 

meni na 2008 naredi - ?e imam na auto (res da moj je stalno prasen)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni na 2008 naredi - ?e imam na auto (res da moj je stalno prasen)

 

 

Meni pri prejsnji sestici (2008) niti na tej tega, da bi se takrat, ko dam kontakt, vklopili brisalci, ni delalo oz. ne dela ...  :ne vem:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men tud ne...edino vklopijo se, ko dam iz off na auto

 

 

Ja... v tem primeru se tudi pri meni ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bom ?e jaz na zdaj?nji mazdi probal. samo a ni nekak logi?no da je iz off na auto enako kot kontakt na auto (prvi ?trom na senzor)  :ne vem: pa sem ?tromar..... ^_^

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ocitno za mazdo 5, jaz nisem se stestiral moje mam pa v mislih sa je enako

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.