Skoči na vsebino

Mazda


Ecler

Priporočeno sporočilo

?iujo forum!

?e dolgo se odlo?am za nakup drugega avtomobila in ?e od nekdaj ciljam na 323f lantis

zdaj pa sem kon?no v nakupu

 

torej zanima me kak je kaj z deli za ta avto, poraba pri 1.5 ma?inah in pa udobnost vo?nje

mogo?e zadeve na kateri bi moral biti pozoren pri nakupu, in nazadnje kako ste posamezniki zadovoljni z svojimi konji?ki

 

mogo?e kdo prodaja? neke pestre izbire na avto.netu ni

 

 

 

lp,e

minimal is maximal

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 51
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

- deli se dobijo tut neoriginalni, vzdr?evanje je pa poceni

- poraba je od 7 do 9, odvisno od nacina voznje

- udobja z orig. fedri pa ne morem komentirat

(je pa def. razlika ali imas presek gum 65 ali pa recimo 50 - gre za prakticno drug avto)

 

pozoren bodi na rjo (pod vrati, pragovi,..) !

 

glede avta pa lahko recem:

vozil sem ze veliko razlicnih, ampak ko se recimo po 1 tednu vsedem ponovno v f-ko, takoj vem zakaj mi je tako vsec in res uzivam v voznji. men je to avto za duso in upam, da mi bo se dolgo delu ;)

mam pa sreco, da je bil moj res dobro vzdrzevan (Grega se 1x hvala !)

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bil uporabnik 3 leta In sem bil zaelo zadovoljen z avtom.

Prav tako malo str?an + zni?an kar se ti?e porabe med 7 in 9 (sicer nekega udobja pri mojem ni bilo na pretek-se je pa z eagle F1 gumami lepo dr?al ceste.

Sam motor je delal bp.

Pazi na rjavine pri vratih(sicer te?ko je dobit da nebi bila ni? rjava) ampak ne se ustra?it.

Pri nakupu glej malo na sklopko in seveda bremze.

Vglavnem ?elim ti dober nakup ko pa jo nabavi? pa le pra?aj za ka?no pomo? ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trenutno ?e vedno zlo zadovoljn uporabnik 1.5 mlin?ka (sicer ne F ampak C, ki jo tut prodajam), samo servisi in vozi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potro?nja se dejansko giblje nekje med 7 in 8 litrov benza, nekateri bolj var?ni pa jo mamo pre?timano na LPG (avtogas), potem pa je poraba ?e zanemarljiva!

 

Rja je res problem pri teh avtih, tko da to je treba kar fajn pogledat.

 

Sicer pa kak?nih ve?jih defektov naj ne bi imeli, je pa? Japonc, takrat so delali ?e orng avte, dandanes pa je tut pr Japoncu pra?anje kaj dobi? za svoj ke?!

 

Ne se zaletet pri nakupu, vzem si cajt! :danzoman:

 

P.S. - za moje pojme je optimalen motor za 323FBA - 1.8 16v, 115KM, ker 1.5 je nekolko podhranjen! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa pri porabi se pomoje nebi tako poznalo ?e nimam prete?ke noge, drga? pa saj pravim ni neke izbire zdaj, tako da fantje, hitr se nej en odlo?i za upgrade in mi svojo f-ko proda :bravo:

 

stroski uvoza ala mobile.de itd. so pa cca 400 eur :(

minimal is maximal

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa pri porabi se pomoje nebi tako poznalo ?e nimam prete?ke noge, drga? pa saj pravim ni neke izbire zdaj, tako da fantje, hitr se nej en odlo?i za upgrade in mi svojo f-ko proda :bravo:

 

stroski uvoza ala mobile.de itd. so pa cca 400 eur :(

 

a C-jka pa nebi velala? :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trenutno jih je clo nekej na avto.net samo ne vem pa v kak?nem stanju so. Vzami kakega mehanika s seboj ali pa prosi na forumu, da gre kdo, ki pozna avto s teboj. MX-3 je supr avto ?e se le ne nategne? za za?etek je tudi 90km posko?na :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Naprimer da je to primerna tema... Mene zanima na koliko bi vi ocenili mazdo 323f ba?

Od opreme ima servo, elektri?ni paket (stekla,....), pa vrjetno ?e kaj... je letnik 97 ?e se ne motim in ima nekaj ?ez 120k prevo?enih km. Ohranjena je v nulo- brez rje, tut deluje vse (kolk je vsaj meni znano).

Standardna zelo pogosta zelena :) ima neka alu plati??a (orig. vrjetno).

Hvala vsem ?e vnaprej za odgovore.

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1300-1500e je vredna po mojem mnenju.

ra?unaj, 2.0V6 s polno opremo in 2 kompletoma litk je bla 2000e, 156k km

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4339259&show=1

to je pa direktna konkurenca.

1300-1500e je kar dobra ocena, sploh ?e ma nekaj ?ez 120k km. malo jih je ?e s toliko kilometri.. vedno manj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pomoj ti bo. fajn avti?. 120km ?e je lepo ohranjen ni ni? za ta avto...

moj ma 228k km pa razen tega da ?re olje (obnovit bi blo treba motor) dela vse tip top.

 

je pa res da ni bil nikol ruknjen, nikol spu??en al pa karkol (Razn ma?ine he he) rihtan.

 

stara 1.5 Fka se je pa ?e pri 200k vozla naravnost ?eprav je bla po?ena kar ene parkrat (po podvozju)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moja je zdrzala 250000 km,bla je zbita,nc servisa,sam dolivanje olja,no zadnji servis je bil narejen pri 120000 ko sem jo kupil..na koncu pa jo je tamau zjebal k je mrzlega tisal..pri -15 je dal gas do konca se je odmicna skrivla in en bat se je razletel...tko da ce ne bi tamal zjebal lahko recem da komot bi prsu na 300t km+..imel sem isti letnik ista masina ista oprema..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pomoj ti bo. fajn avti?. 120km ?e je lepo ohranjen ni ni? za ta avto...

moj ma 228k km pa razen tega da ?re olje (obnovit bi blo treba motor) dela vse tip top.

 

je pa res da ni bil nikol ruknjen, nikol spu??en al pa karkol (Razn ma?ine he he) rihtan.

 

stara 1.5 Fka se je pa ?e pri 200k vozla naravnost ?eprav je bla po?ena kar ene parkrat (po podvozju)

 

Zakaj meni pri 287 kkm NI ?rla olja ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.