Skoči na vsebino

Nagradno vpra?anje


ro-bi

Priporočeno sporočilo

Do takrat bo imel Erc oreng konkurenco, ?e ti je osrednja Slovenija bli?e. :P Kdo in preko ?esa ti bo rihtal elektroniko?

Sicer pa zanimiv projekt, ker me resno zanima koliko kaj tale motor zdr?i. Mogo?e ?e bolj kot motor tudi prenosi ker gre za awd avto, ki v osnovi ni bil mi?ljen za tak?ne ?tevilke. Jaz imam izku?nje bolj pri drugih avtih. :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 75
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Do takrat bo imel Erc oreng konkurenco, ?e ti je osrednja Slovenija bli?e. :P Kdo in preko ?esa ti bo rihtal elektroniko?

Sicer pa zanimiv projekt, ker me resno zanima koliko kaj tale motor zdr?i. Mogo?e ?e bolj kot motor tudi prenosi ker gre za awd avto, ki v osnovi ni bil mi?ljen za tak?ne ?tevilke. Jaz imam izku?nje bolj pri drugih avtih. :blush:

 

Glede ?ipanja se dogovarjam z temi.

http://www.chipupdate.at/content_Produkte_...tuning_138.html

Do sedaj so mi dali najve? zaupanja. Sodelujejo s Piasinijem, gledal sem nekaj njihovih dyno runov po tuningu in imam dober ob?utek.

?e ne oni, potem bom prosil ?lana tega foruma, ?e bo pri volji.

Ta motor je malo druga?en in tudi tuna se druga?e, zato ga ne more ?isto vsak dobro naredit.

Ves ?as po malem ?vicam, kaj bo.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo: tako je prav!!!

kot bi navijal PC ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede ?ipanja se dogovarjam z temi.

http://www.chipupdate.at/content_Produkte_...tuning_138.html

Do sedaj so mi dali najve? zaupanja. Sodelujejo s Piasinijem, gledal sem nekaj njihovih dyno runov po tuningu in imam dober ob?utek.

?e ne oni, potem bom prosil ?lana tega foruma, ?e bo pri volji.

Ta motor je malo druga?en in tudi tuna se druga?e, zato ga ne more ?isto vsak dobro naredit.

Ves ?as po malem ?vicam, kaj bo.....

 

Ok dobr spedeni, me pa zanima s ?im bo? tole ustavljal, ko bo potrebno ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e bi lahko dodal zavora kot jih je imel JURE

 

Tisto je bl bolj en BS, sam za pogledat pa petarda. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e bi lahko dodal zavora kot jih je imel JURE

 

ni bil bull shit, ampak je bil za ameriske - ki imajo 2mm manj?e diske za Automatskim menjalnikom

 

Vsekakor potrebuje? nekaj ker serijske ?e s serijskim motorjem ne opravljajo dela.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo jure jih ni ni? ?imfal samo ?e ti ve? da so zs qrc botem prste vstran

 

Diski sami so bili ?isto ok, jih ?e vedno imam baj d vej, ker sem potem pod garancijo menjal diske, da sem avto predal Boj?u v garanciji z original deli.

 

 

In glej si ga no 5.000km in je ?el spet menjat....

 

Boj? sedaj mir?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok dobr spedeni, me pa zanima s ?im bo? tole ustavljal, ko bo potrebno ?

 

Razmi?ljam o tem:

 

http://www.streetunit.com/Rotora_Drilled_S...r.450767.1c.htm

 

 

Ali tem:

http://www.racepages.com/parts/brake_rotors/cx7.html

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Diski sami so bili ?isto ok, jih ?e vedno imam baj d vej, ker sem potem pod garancijo menjal diske, da sem avto predal Boj?u v garanciji z original deli.

In glej si ga no 5.000km in je ?el spet menjat....

 

Boj? sedaj mir?

 

 

Trenutno po 19kkm od menjave je vse qul, bomo videli do koliko... :D

Je pa res, da moja prav, da mo?nej?i ko imam avto, bolj se penzionisti?no peljem... ?zmeden?sramezljiv

Tudi prav, bo naslednji pa kak?en mlin?ek :P

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Je pa res, da moja prav, da mo?nej?i ko imam avto, bolj se penzionisti?no peljem..

 

Meni se zdi, da cx-7 ni ravno za dirkat po ovinkih. Fajn je, ko sko?i? mimo med prehitevanjem, solidno se dr?i ceste, solidno bremza,... ampak ni to Rtype ali WRX. Ni in ne bo.

Jaz bi rad dosegel samo , da ko stisnem, da POTEGNE in zalepi, ne pa da bom driftal po suhem asfaltu.

Imam otroke, odgovornost in ne izzivam ravno, da se kje prilepim. Pred mnooogo leti, ko sem imel navitega yugeca, sem ves ?as vozil na 99% (dvakrat ?ez 100% a na sre?o brez huj?ih posledic) . Zdaj vozim ko penzionist proti tistim ?asom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sli?i se res malo sme?no, ampak ?e si na levem pasu 3 sekunde, namesto 10, je ziher ve? maneverskega prostora za re?evat mo?ne probleme, a ne?

 

hja ?e si na levem zaradi tega z 250 na uro ne bi rekel.....ker ostali vozijo 2x manj

 

To je noro

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa zakaj imate potem TUNING temo!!??

Za moralizirat al za CD-je na ogledala obe?at?

 

???? :vskalo:

 

tuning si lahko razlaga? kot predelavo, vsak pa predelavo uporablja po svoje....?e ti tuna? samo zato, da z otroki prehiti? hitreje...sem jaz Pamela Anderson.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tud to :D

sam point je v tem, da tunas zarad tega, ker hoces it hitreje...ne pa da "varno prehitevas" :D to se s trenutnimi 260km da z lahkoto :)

 

tukile se pa morm oglasit :P ?e z 200KM se da fajn prehitevat :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem vsko?il, ker sem imel CX7 in ?e preden so obrati dosegli zadnjo tretjino si bil ?e mimo 3h avtov...

:D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Veliko sre?e s temi zavorami.

 

Dokler nima? TEGALE sploh ne ve? kaj so to zavore. :blush:

 

 

PS.Jaz sem na original konjih in jih imam in verjemi bolj pomembno je da se varno in hitro ustavi? kot pa "varno" in hitro prehiti?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.